Indonēzija

Nana | Indonēzija
Žanrs
IMDB
6.6 (563 balsu)
Stāsts risinās pret Indonēzijas vētrainajiem gadiem pēc neatkarības atgūšanas 20. gadsimta 60. gados, un tas ir saistīts ar kādas sievietes sadzīves dzīvi, kuras personīgo dzīvi pilnībā sagrāva politiskie satricinājumi.

Pengabdi Setan 2: Communion | Indonēzija
Žanrs
IMDB
7 (2082 balsu)
Pēc pārcelšanās no mājām uz daudzdzīvokļu māju Rini ģimeni sagaida jauns šausmas.

Žanrs
IMDB
7 (4201 balsu)
Kad policisti ir satriekti, Aleksandra Trese ir klāt, lai pasargātu Manilu no pārdabiskiem draudiem. Pamatojoties uz godalgotā filipīniešu komiksu, šo jauno anime sēriju Netflix adaptē Džejs Oliva.

Gundala | Indonēzija
Žanrs
IMDB
6.7 (2757 balsu)
Sankaka ir dzīvojis uz ielām kopš vecāku pamešanas. Dzīvojot smagu dzīvi, Sankaka izdzīvo, domājot par savu drošību. Kad pilsētas stāvoklis pasliktinās un visā valstī plosās netaisnība, Sankaka ir jāizlemj, vai viņš turpina dzīvot, lai rūpētos par sevi, vai arī piecelties, lai kļūtu par viņu apspiesto varoni.

The Raid 2 | ASV| Indonēzija
Žanrs
Budžets
4,500,000.00$
Pēc asiņainajiem notikumiem pirmajā reidā no policijas vienības dzīvs paliek tikai viens – Rama. Viņš pamet darbu policijā un mēģina uzsākt jaunu dzīvi, taču no pagātnes neaizbēgt. Lai atriebtos par brāļa nāvi, viņš iefiltrējas kriminālajā sindikātā, kur drīz vien iegūst vadības uzticību. Viņam visapkārt ir vieni vienīgi ienaidnieki un katrs solis var izrādīties pēdējais. Viņu gaida īsta asinspirts. Filma indonēziešu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Hitman: Agent 47 | Vācija| ASV| Indonēzija
Žanrs
Budžets
35,000,000.00$
Gēnu inženierijas rezultātā viņš ir kļuvis par elites klases algotu slepkavu, kura vārds ir Aģents 47. Viņa šobrīdējais mērķis ir korporācija, kura mēģina atkodēt Aģenta 47 izcelšanās noslēpumus, lai varētu izveidot īpašu slepkavu armiju. Apvienojot spēkus ar kādu sievieti, kuras rīcībā varētu būt informācija, kā uzveikt vareno korporāciju, Aģentam 47 rodas iespēja noskaidrot savas pagātnes baltos plankumus un sastapties cīņā ar saviem nāvīgākajiem ienaidniekiem.

Equals | ASV| Indonēzija
Žanrs
IMDB
6.1 (24932 balsu)
Budžets
16,000,000.00$
Nākotnē, utopiskā sabiedrībā, kur cilvēku emocijas ir izskaustas, katra indivīda dzīve rit mierā un saticībā. Brīdī, kad parādās nezināms vīruss, ilustratoram Silasam visa dzīve apgāžas kājām gaisā. Viņš tiek izstumts zaudē darbu un viņam draud iznīcināšana, jo ir saslimis ar nezināmo vīrusu. Viņa dzīvē atkal parādās jēga, kad viņš sastop Niu, meiteni, kura arī ir inficēta, bet slēpj savu kondīciju no apkārtējiem. Viņu vienīgā iespēja izdzīvot, ir bēgt prom no šīs utopiskās paradīzes.

Žanrs
Budžets
20,000,000.00$
Pasaulē valda haoss un panika. Debesis virs pilsētām ir aizseguši milzīgi citplanētiešu kuģi, kuri caur gaismas stariem tieši no ielām ievelk pie sevis tūkstošiem cilvēku. Marks ir detektīvs, kura dēls arī ir ticis nolaupīts, un tagad viņa galvenais uzdevums ir iekļūt citplanētiešu kuģī, lai atbrīvotu tur sagūstītos cilvēkus un atrastu savu dēlu.