Mistika

Horsemen | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.6 (21160 balsu)
Budžets
20,000,000.00$
Eidans Breslins ir skarbs policijas detektīvs, kas pēc mīļotās sievas nāves emocionāli atsvešinājies no saviem diviem dēliem. Izmeklējot vēl nepieredzēti nežēlīgu slepkavību sēriju, Breslins atskārš, ka dīvainā, šausminošā veidā ir saistīts ar par šiem noziegumiem aizdomās turamo, savukārt, paši noziegumi balstīti uz Bībeles pravietojumiem par četriem Apokalipses jātniekiem.

Basic Instinct | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
7.0 (164924 balsu)
Budžets
49,000,000.00$
Policijas detektīvs ir atbildīgs par nežēlīgas slepkavības izmeklēšanu, kurā varētu būt iesaistīta skaista un vilinoša sieviete.

Needle | Austrālija
Žanrs
IMDB
4.8 (2678 balsu)
Budžets
3,500,000.00$
Šajā viltīgajā noslēpumainības un šausmu hibrīdā koledžas students Bens manto ziņkārīgu veco mehānisko kārbu, kas izdullina voodoo lelles. Kad ēnas figūra sāk izmantot lodziņu Bena draugu slepkavībai, Bens jāatrod slepkava.

Animal Kingdom | Austrālija
Žanrs
IMDB
7.3 (53222 balsu)
Budžets
5,000,000.00$
Pēc mātes nāves J dzīvo pie savas atsvešinātās ģimenes, uzmanīgi vērojot topošo vecmāmiņu Smurfu, māti Kodijas zēniem. J ātri tic, ka viņš ir spēlētājs šajā pasaulē. Bet, kad viņš drīz atklāj, šī pasaule ir daudz lielāka un draudīgāka, nekā viņš jebkad varētu iedomāties. J atrodas aukstasinīgas atriebības gabala centrā, kas apvērš ģimeni otrādi.

Kill Me Three Times | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
5.9 (18817 balsu)
Veicot šķietami ikdienas darbu, neveikls trāpītājs pamana, ka viņš nav vienīgais, kurš ar savu mērķi atrodas krustcelēs.

海獣の子供 | Japāna
Žanrs
IMDB
6.5 (840 balsu)
Ruka ir jauna meitene, kuras vecāki ir šķirti un kuras tēvs strādā akvārijā. Kad divi zēni, Umi un Sora, kurus jūrā uzaudzējuši dugongi, tiek nogādāti akvārijā, Ruka jūtas pievilkta pie viņiem un sāk saprast, ka viņai ir tāds pats pārdabisks savienojums ar okeānu, kāds viņiem ir. Šķiet, ka Umi un Sora īpašā vara ir saistīta ar dīvainiem notikumiem, kas notiek arvien biežāk, piemēram, jūras radību parādīšanās tālu no viņu mājas teritorijas un akvārija dzīvnieku pazušana visā pasaulē. Tomēr zēnu spēka un patoloģisko notikumu precīzais raksturs nav zināms, un Ruka tiek iesaistīta izmeklēšanā noslēpumā, kas apņem jaunos draugus.

Exorcist: The Beginning | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (32551 balsu)
Budžets
80,000,000.00$
Tēvs Lankesters Merrīns, pārdzīvojot traumējošos notikumus Otrā pasaules kara laikā, paņem sabatu no baznīcas, lai veiktu arheoloģiskos izrakumus Lielbritānijas pārvaldītajā Austrumāfrikā. Merrīns atklāj seno bizantiešu baznīcu, kas, domājams, ir uzcelta un pēc tam nekavējoties apglabāta, lai neļautu ļaunumam nokļūt zemāk esošajā kriptā. Vietējie iedzīvotāji ir pārliecināti, ka, atklājot baznīcu, ir atbrīvots dēmons un viņi sāk vardarbīgi sadursmes ar Lielbritānijas militāro karaspēku. Tā kā ciemats ātri sadalās haosā un karā, Merrīnai jātiekas pret dēmonu, kurš ir pārņēmis kāda viņam tuva cilvēka īpašumus.

ПираМММида | Krievija
Žanrs
IMDB
6.5 (1379 balsu)
Budžets
2,200,000.00$
Krievija, 90. gadu sākums. Izdomāts stāsts, kuru iedvesmojis finansists Sergejs Mavrodi, viņa vērtspapīru kompānija "MMM", un viņa vadītā piramīdas shēma, kas piecpadsmit miljonu investoru priekšā atstāja neko, kad tas sabruka.

Груз 200 | Krievija
Žanrs
IMDB
7.1 (7285 balsu)
Policijas darbinieks ir saņēmis ķīlnieku jaunai sievietei, kuru pēc tam ļaunprātīgi izmanto likumsargs.

Una pura formalità | Francija| Itālija
Žanrs
IMDB
7.7 (9598 balsu)
Onofs ir slavens rakstnieks, tagad vientuļnieks. Inspektoram rodas aizdomas, kad Onofs vienā naktī tiek ievests stacijā, viņš ir dezorientēts un cieš no amnēzijas. Izolētā lauku policijas iecirknī inspektors mēģina noteikt notikumus, kas saistīti ar slepkavību, lai panāktu satriecošu izšķirtspēju.

Гоголь. Вий | Krievija
Žanrs
IMDB
5.8 (1071 balsu)
Noslēpumainais tumšais jātnieks nokauj jaunas meitenes netālu no Dikankas ciema, un viņš jau ir iededzis 11 dāmas. Nikolajam Gogolam, rakstniekam no Sanktpēterburgas, ir jāuzņemas atbildība par izmeklēšanu, bet, jo tuvāk viņš nonāk lietas risināšanā, jo vairāk der viņam, izraisot maucinošas vīzijas. Uzzinot, ka nākamais upuris ir viņa mīļotā Liza, viņš šaubās, vai viņš spēs viņu pasargāt un pretoties slepkavai. Par laimi, viņš satiekas ar kādu, kurš var viņam palīdzēt: Komu Brutu, raganu mednieku, cīņas mākslinieku un filozofu. Kopā viņi pavada trīs briesmīgas naktis vecā kapelā, lasot raganas Ulyana apbedīšanas pakalpojumus un aicinot šausmīgi ļauno garu Viy.

Гоголь. Страшная месть | Krievija
Žanrs
IMDB
5.9 (749 balsu)
Drīz pēc Gogoļa nāves Bins viņu nosauc par kazaku un jauno sieviešu nāvi pie Tumšā jātnieka rokām, jo tieši viņš lika viņus slēpt kūtī. Bomgart nespēj veikt pēcnāves analīzi par Gogoļa ķermeni, savukārt Vakula meita Vasilina (kurai slepeni piemīt maģiskas spējas) pasludina noliegumu par Gogoļa nāvi.

1 .. 4 5 6 7 8 .. 50