Lielbritānija

Ali G Indahouse | Francija| Vācija| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.3 (85188 balsu)
Budžets
7,000,000.00$
Ali G neapzināti kļūst par bandiniekiem ļaunā kanclera iecerē gāzt Lielbritānijas premjerministru. Tomēr tā vietā, lai pazeminātu premjerministru, tauta apņem Ali kā jaunības un “patiesuma” balsi, padarot premjerministru un viņa valdību populārāku nekā jebkad agrāk.

The Lady in the Van | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.7 (25893 balsu)
Budžets
6,000,000.00$
Patiesais stāsts par attiecībām starp Alanu Benetu un vienskaitli Miss Shepherd, neskaidras izcelsmes sievieti, kura “uz laiku” novietoja savu furgonu Beneta Londonas piebraucamajā ceļā un turpināja dzīvot 15 gadus.

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.3 (367531 balsu)
Budžets
18,000,000.00$
Viņš ir zināms kā Saša Barons Koens, Ali G un Bruno, tagad arī kā Borats. Jagšemaš! Atnāk uz mana filma un atbraukt uz manu valsti arī! Jums patikt! Ja neatnāk uz mana filma un tai nav naudas, sodīt mani ar nāvi. Es ceļo uz AS un V lai mācītos un palīdzēt Kazahstānai labākai būt. Bet es atradu daudzas lietas jocīgi AS un V kultūrā. Ļoti mani pārsteidz atļauja sievietēm vadīt mehāniskos transporta līdzekļus. Kas tamlīdzīgs nav iedomājams Kazahstānā - tas ir pārāk bīstami! Mēs sakām, ka sieviete pie stūres ir kā pērtiķis lidmašīnā. Mēs to aizliegt kopš 2003. gada Astana lielās avārijas. Mana filma ir domāta katram - tur ir drusku politiskas runas lieliem, drusku Korki Bučeka mūzika nepilngadīgiem un rādīti joki bērniem. Mana filma jau rāda Kazahstānā, kur tā ir blokbasterīga. Lomās: Sacha Baron Cohen Režisors: Larry Charles

Kindred | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.4 (209 balsu)
Budžets
3,000,000.00$
Kad viņas draugs Bens pēkšņi iet bojā negadījumā, topošā māte Šarlote sabrūk, saņemot ziņas. Viņa pamostas Bena ģimenes mājās, brūkošā, vecā muižas ēkā nekurienes vidusdaļā kopā ar Bena valdošo māti un viņa kontrolējošo brāli, kurš ir apņēmības pilns par viņu rūpēties. Bēdu nomākta un arvien vairāk vajāta vīzija, ko varētu izraisīt grūtniecība, Šarlote sāk apšaubīt ģimenes nodomus un pieaug aizdomas, ka viņi, iespējams, mēģina kontrolēt viņu un vēl nedzimušo bērnu.

Mogul Mowgli | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.9 (356 balsu)
Jaunais britu reperis Zeds gatavojas sākt savu pirmo pasaules turneju, kad viņu piemeklē kropļojoša slimība, un viņš ir spiests atkal pārcelties uz dzīvi kopā ar ģimeni. Viņš mēģina atrasties starp starptautisko mūzikas karjeru un Pakistānas ģimenes tradīcijām.

Žanrs
IMDB
7.5 (128,876 balsu)
Budžets
11,000,000.00$
Imigrante no Īrijas 1950. gados nonāk Bruklinā, kur ātri vien iemīlas vietējā skaistulī. Tomēr, kad viņu panāk pagātne, viņai jāizvēlas starp abām valstīm un dzīvi tajās.

His Dark Materials | ASV| Lielbritānija
Žanrs
Līra ir bārene, kas dzīvo paralēlā Visumā, kurā savijas zinātne, teoloģija un maģija. Līra, meklējot nolaupītu draugu, atklāj ļaunu sižetu, kurā iesaistīti nozagti bērni, un pārvēršas par mēģinājumu izprast noslēpumainu parādību ar nosaukumu Putekļi. Vēlāk ceļojumā viņai pievienojas Vilis, zēns, kuram ir nazis, kas var izgriezt logus starp pasaulēm. Kad Līra uzzina patiesību par saviem vecākiem un viņas pareģoto likteni, abi jaunieši ir nokļuvuši karā pret debesu varām, kas norisinās daudzās pasaulēs.

The Dirty Dozen | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.7 (66248 balsu)
Budžets
5,400,000.00$
12 Otrā pasaules kara amerikāņu militārajiem ieslodzītajiem tiek dots rīkojums iefiltrēties labi apsargātā ienaidnieka pils un nogalināt tur atvaļinājušos nacistu virsniekus. Karavīri, kuru lielākajai daļai draud nāvessods par dažādiem vardarbīgiem noziegumiem, piekrīt misijai un iespējamai soda nomainīšanai.

Murder by Decree | Kanāda| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.9 (4864 balsu)
Šerloks Holmss tiek iesaistīts Jack the Ripper lietā, kurš nogalina prostitūtas Londonas East End. Holmsa palīdz Dr. Watson un izmantojot slavena ekstrasensa Roberta Lesa sniegto informāciju, ka slepkavību saknes var būt karaļa neuzmanība un ka slēpšanu pārvalda visaugstākā līmeņa politiķi. gadās būt masoni.

Fanatic | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.4 (2180 balsu)
Jauna sieviete tiek terorizēta no līgavaiņa vājprātīgās mātes, kura viņu vaino dēla nāvē.

Dr. Terror's House of Horrors | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.7 (5167 balsu)
Pieci svešinieki iekāpj vilcienā, un viņiem pievienojas noslēpumains zīlnieks, kurš piedāvā izlasīt viņu Tarot kartes. Risinās pieci atsevišķi stāsti: arhitekts atgriežas savās senču mājās, lai atriebtos atrastu vilkaci; ārsts atklāj, ka viņa jaunā sieva ir vampīrs; milzīgs augs pārņem māju; mūziķis iesaistās voodoo; mākslas kritiķi vajā bezķermeniska roka.

Žanrs
IMDB
5.0 (26288 balsu)
Budžets
75,000,000.00$
Kad amerikāņu velkoņa apkalpe iekāpj pamestā Krievijas pētniecības kuģī, uz klāja esošā citplanētiešu dzīvības forma viņus uzskata par vīrusu, kas jāiznīcina.

1 2 3 4 5 6 .. 83