Lielbritānija

Schemers | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.9 (49 balsu)
Setmers, kas dibināts 1970. gadu beigās Dandī, ir veidots uz rakstnieka-producenta Deivida Makleina pirmajiem mūzikas biznesa gadiem. Pēc sarīkojuma ar vietējo gangsteru, kārots reklamētājs un abi viņa draugi izvirza savas ambīcijas rezervēt lielākās grupas, lai izvairītos no parādiem.

Banksy and the Rise of Outlaw Art | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.6 (103 balsu)
Banksy, pasaulē visbēdīgākais ielu mākslinieks, kura politiskā māksla, kriminālie triki un drosmīgie iebrukumi ir sašutuši par uzņēmuma dibināšanu vairāk nekā divas desmitgades. Raksturojot reti sastopamas intervijas ar Banksy, šis ir stāsts par to, kā ārlaulības mākslinieks vadīja jaunu revolucionāru kustību un uzcēla vairāku miljonu dolāru impēriju, kamēr viņa identitāte palika noslēpta noslēpumā.

Prometheus | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.0 (554,320 balsu)
Budžets
130,000,000.00$
Meklējot sakrālās zināšanas, grupa zinātnieku dodas uz vistumšākajiem un nezināmākajiem Visuma nostūriem. Tieši tur, tālajās pasaulēs, atrodoties uz savu prāta un fizisko spēju robežas, viņiem nāksies iesaistīties nežēlīgā cīņā par visas cilvēces nākotni...

Žanrs
2038. gads: Džordžs Almore strādā pie patiesa cilvēkiem līdzvērtīga AI. Viņa jaunākais prototips ir gandrīz gatavs. Šī jutīgā fāze ir arī riskantākā. Jo īpaši tāpēc, ka viņam ir mērķis, kas par katru cenu jāslēpj: atkalapvienošanās ar mirušo sievu.

Arthur & Merlin: Knights of Camelot | Lielbritānija
Žanrs
Pievienojamais zemes gabals.

Plunkett & MacLeane | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.4 (9441 balsu)
Vai Plunketts un kapteinis Džeimss Makleāns, divi vīrieši no dažādiem sociālā spektra galiem 18. gadsimta Anglijā, noslēdz džentlmeņu vienošanos: Viņi nolemj atbrīvot aristokrātus no savām mantām. Ar Plunkett kriminālo kompetenci un Macleane sociālajiem sakariem viņi apvienojas, lai drīz kļūtu pazīstami kā "The Gentlemen Highwaymen". Bet, kad kādu dienu šie kungi aiztur lordi galvenā tiesneša Gibsona treneri, Maklēns uzreiz iemīlas savā skaistajā un viltīgajā brāļameita, lēdija Rebeka Gibsone. Diemžēl Thief Taker General Chance, kuram arī ļoti patīk Rebeka, tuvojas un kļūst tuvāk, lai iegūtu abus.

The Last Drop | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.5 (2456 balsu)
Dažādas frakcijas Otrā pasaules kara laikmetā Holandē sacenšas atrast nacistu zelta atlicinājumu.

Unmade Beds | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.6 (2373 balsu)
Aksels vēlas atrast savu sen pazaudēto tēvu un no jauna atklāt savu pagātni. Vera vēlas aizmirst savu, cenšoties pāriet no sirds sāpēm. Viņu stāsti apkopoti 21. gadsimta Londonas kausēšanas katlā.

How to Build a Girl | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.8 (182 balsu)
Midlendas pusaudzes Johannas Morriganas ceļojums, kurš izgudro sevi kā Dolly Wilde: ātri runājoša, dāma seksa piedzīvojumu meklētāja, pārceļas uz Londonu un iegūst darbu kā mūzikas kritiķis, cerot izglābt savu nabadzības skarto ģimeni Vulverhemptonā. Balstīts uz Kaitlīna Morāna vislabāk pārdoto pusautobiogrāfisko romānu.

Outlaw King | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.9 (54165 balsu)
Pēc angļu piespiešanas trimdā, pēc kronēšanas par Skotijas karali, leģendārais karavīrs Roberts Brūss cīnās, lai atgūtu troni.

Angus, Thongs and Perfect Snogging | Vācija| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.3 (24807 balsu)
Budžets
1.00$
Džordžijai Nikolsonei ir četrpadsmit gadu, viņa dzīvo ar nožēlojamiem vecākiem, kuri viņu nesaprot, ar kaitinošu trīs gadus vecu māsu, un uz skolu viņam jāvelk berete. Viņa tomēr drīzāk būtu blonda, viņai būtu mazāks deguns un puisis. Apgriezdamies ap viņas jautrajiem žurnālu ierakstiem, sagatavojieties, lai jūs varētu iejusties pusaudža planējošo prieku un bezspēcības pasaulē.

The Thief Lord | Vācija| Lielbritānija| Luksemburga
Žanrs
IMDB
5.9 (5677 balsu)
Stāsts par diviem jauniem zēniem Prosperu un Bo, kuri bēg uz Venēciju pēc tam, kad viņi ir bāreņi un tiek nogremdēti nežēlīgas tantes aprūpē. Slēpjoties pilsētas kanālos un alejās, zēnus sadraudzējas ar jaunu urnu bandu un viņu mīklaino vadītāju Thief Lord. No vecā kinoteātra mājas bāzes bērni zog no bagātajiem, lai uzturētu sevi un drīz vien iemūžinātu kliedzoša detektīva interesi. Tomēr lielākus draudus bērniem rada kaut kas no aizmirstas pagātnes - skaists maģisks dārgums ar spēju pašiem griezt laiku

1 .. 4 5 6 7 8 .. 83