Kanāda

Casino Jack | Kanāda
Žanrs
Budžets
12,500,000.00$
Džeks Abramovs, profesionāls lobists Vašingtonā, nolemj uzsākt lielu spēli un nospiest pasaulē spēcīgāko sviru – alkatību. Kopā ar biznesa partneri Maiklu Skanlonu viņš kaļ prātam neaptveramas krāpnieciskas shēmas, muļķo un šantažē, lai, izmantojot dažu pasaulē ietekmīgāko cilvēku līdzekļus, radītu personīgās bagātības impēriju. Kad abi avantūristi kāda nelegāla darījumu risināšanai piesaista ar kriminālo pasauli saistītu palīgu, viņi attopas ierauti notikumu virpulī, kur darbojas mafija, notiek slepkavības un skandāli. Drīz abi zaudē kontroli, un netīrie notikumi izgāžas pasaules mediju pirmajās lapās. Lomās: Kevins Speisijs, Barijs Peppers, Džons Lovics u.c. Režisors: Džordžs Hikenlūpers

Tucker & Dale vs Evil | ASV| Kanāda
Žanrs
Budžets
5,000,000.00$
Parodijkomēdijas „Visbaisākā Deila un Takera filma“ režisors Eliss Kreigs meistarīgi spēlējas ar šausmu filmu žanra klišejām, mežonīgi draiskojas ar neatkārtojamu humoru, parodējot tādas masu slepkavību spriedzes filmas kā „Piektdiena trīspadsmitais“, „Zāģis“, „Motorzāģa slaktiņš Teksasā“, „Asiņainā Valentīndiena“ u.c. „Facebook“ paaudzei radītajai, ellišķīgi smieklīgajai komēdijai lemts kļūt par kulta filmu un sagaidīt turpinājumu. Divu neveiksminieku, lauku puišu un ciema pajoliņu, Deila (Tailers Labins) un Takera (Alans Tudiks) nedēļas nogale izvēršas visai iespaidīga. Viņi iecerējuši patīkamu atpūtu – makšķerēšanu, pāris aliņu iemalkošanu, pafantazēšanu par meičām, kā arī pastrādāšanu ar cirvi, āmuru un zāģi nomaļā būdiņā. Par ko tādu sapņo čakls mežstrādnieks... vai psihopātisks slepkava. Svētdienīgo noskaņu izjauc ieradušos koledžas jauniešu kņada. Pārpratumi gaisā liek šļākties asiņu strūklām. Vīri izglābj slīkstošu puskailu meiteni, taču viņas piedzērušie draugi padomā, ka Takers un Deils ir slepkavīgi psihopāti! Iesākas neprātīgi smieklīga un absurda glābšanas misija, kuras dalībnieki mirst neloģiskā un gluži nejaušā nāvē. Melnā humora pilna šausmene? Ļaujiet asinīm plūst! Lomās: Tailers Labins, Alans Tudiks, Katrīna Bovdena, Džess Moss, Filips Grendžers, Brendons Džejs Maklarens, Kristija Lenga, Čelana Simonsa, Treviss Nelsons, Alekss Arsenolts Režisors: Eliss Kreigs Scenārists: Morgans Jurgensons, Eli Kreigs Producents: Tomass Augsbergers, Kraufors Hokins,Morgans Jurgensons

Saw 3D | ASV| Kanāda
Žanrs
Budžets
20,000,000.00$
Pēdējo gadu vispopulārākā šausmu seriāla „Zāģis” turpinājums – 3D formātā! Tie laimīgie, kas palikuši dzīvi pēc Džigsova sadistiskajām spēlēm, meklējot atbalstu, vēršas pie vēl viena izdzīvojušā - Bobija Dagena. Taču viņa tumšā pagātne slēpj daudz biedējošu noslēpumu, kas var uzsākt jaunu terora vilni! Lomās: Tobin Bell, Cary Elwes, Costas Mandylor, Betsy Russell, Sean Patrick Flanery, Gina Holden Režisors: Kevin Greutert Scenārijs: Marcus Dunstan, Patrick Melton Producents: Mark Burg, Oren Koules

I Still See You | Kanāda
Žanrs
IMDB
6.4 (6.4 balsu)
Pārdabiska kataklizma ir nojaukusi robežu starp mirušo pasauli un mūsējo. Desmit gadus pēc apokaliptiskā notikuma, kurā gāja bojā miljoniem cilvēku, vidusskolniece Ronija saņem draudu pilnu vēsti no aizkapa valstības. Kopā ar noslēpumaino klasesbiedru Kērku, kas interesējas par spokiem, Ronija uzsāk izmisīgu cīņu ar laiku, lai apturētu kādu viltīgu slepkavu.

Kin | ASV| Kanāda| Krievija
Žanrs
IMDB
5.8 (13540 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Bijušais ieslodzītais un viņa pusaugu brālis, kurš ir adoptēts, spiesti bēgt no kāda atriebīga ļaundara un noslēpumainiem citpasaules kareivjiem. Viņu vienīgais glābiņš ir nezināmas izcelsmes ierocis, kas nonācis jaunākā brāļa rīcībā.

Stay | ASV| Kanāda| Īrija
Žanrs
IMDB
5.6 (684 balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Aizstājot savu kolēģi, slavens Ņujorkas psihoterapeits Sems Fosters nonāk aci pret aci ar garīgi nomāktu mākslas studentu Henriju. Atrodoties sava elka, mākslinieka, kurš 21 gada vecumā izdarīja pašnāvību, spēcīgā ietekmē, Henrijs paziņo, ka nošausies sestdienas pusnaktī - brīdī, kad viņam apritēs 21 gads. Fosters, kurš no pašnāvības izglāba savu draudzeni, draudus uzņem ļoti nopietni, bet sākas sarežģīta spēle, kurā Sems tiek ievilkts Henrija apsēstības pasaulē.

Johnny Mnemonic | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.6 (59,655 balsu)
Budžets
25,000,000.00$
Risks parubīties!
2021. gads, visa pasaule ir saslēgta vienotā informācijas tīklā un tas, kurš kontrolē informāciju, kontrolē arī pašu pasauli. Nodot informāciju ar tālruņu, datoru vai satelītu palīdzību vairs nav droši. Taču viena iespēja vēl ir – atmiņas mikroshēma, ievietota cilvēka smadzenēs. Tāda ir Džonija smadzenēs un tās dēļ puisis ir kļuvis par visvairāk vajāto bēgli pasaulē!

Tully | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
7.0 (44518 balsu)
Marlo ir daudzbērnu māte, kuras trešais bērns vēl ir zīdainis. Nav viegli tikt ar visu galā, un dienas beigās viņa no pārguruma tikko turas kājās, tādēļ brālis sagādā viņai negaidītu dāvanu - auklīti uz nakti. Marlo nelabprāt ielaiž savā namā svešu cilvēku, taču pamazām apjauš, cik ļoti viņai ir paveicies ar šo rūpīgo, pārsteidzošo un brīžiem kaitinošo jauno auklīti vārdā Talija.

Deadpool 2 | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
7.7 (443156 balsu)
Budžets
110,000,000.00$
"Marvel" komiksu lielākais pļāpu kule ir atgriezies! Varenāks, labāks un vēl neķītrāks nekā agrāk. Laikā, kad pie horizonta ir parādījies jauns superkareivis, kuram ir jāizpilda nāvējoša misija, Dedpūlam nākas pārdomāt draudzības un ģimenes jēgu savā dzīvē, kā arī to, kas ir jādara īstam supervaronim, kad ir jāsasper ienaidnieku dibenus veselās 50 nokrāsās. Dažreiz rīkoties pareizi nozīmē cīnīties ar netīrām metodēm.

Ghostland | Francija| Kanāda
Žanrs
IMDB
8.0 (N/A balsu)
Beta atgriežas dzimtajās vietās, kur daudzus gadus atpakaļ ar viņas ģimeni notika traģēdija. Vecajā mājā viņu gaida māte un māsa, kura ir apsēsta ar spoku stāstiem un kuras apmātība ar ļaunajiem gariem nav nekas cits kā pārdzīvotās traģēdijas sekas. Ierodotes Betai, mājā sāk notikt savādas lietas, kuras izskaidrot nevar neviens...

1 .. 57 58 59 60 61 62