Filmas

All the Money in the World | ASV
Žanrs
IMDB
7.0 (N/A balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Kad sešpadsmitgadīgais Džons Pols Getijs III tiek nolaupīts, viņa izmisusī māte Geila lūdz jaunekļa vectēvu, naftas magnātu, samaksāt izpirkumu. Kad miljardieris Getijs atsakās, Geila visiem spēkiem mēģina viņu pārliecināt, jo dēla nolaupītāji kļūst arvien brutālāki. Kamēr zēna dzīvība karājas mata galā, negaidīti par Geilas sabiedroto šajā cīņā kļūst Getija konsultants Flečers Čeiss, bijušais CIP darbinieks.

LINO - UMA AVENTURA DE SETE VIDAS | Brazīlija
Žanrs
IMDB
5.9 (185 balsu)
Lino ir jauns puisis, kas strādā par izklaidētāju bērnu ballītēs. Savu dzīvi viņš uzskata par nožēlojamu, jo mitinās ūķī, meitenes ar viņu nedraudzējas, un bērni augām dienām ķircina un dara pāri, tāpēc ka viņš ir tērpies kaķa kostīmā. Izmisušais Lino dodas pie kāda ne visai prasmīga burvja, kas apsola mainīt viņa dzīvi pašos pamatos. Taču burvestība nenostrādā, kā cerēts, un Lino pārvēršas par milzīgu kaķi! Kā lai tagad atkal kļūst par cilvēku un, pats svarīgākais, – kā kļūt laimīgam?

О чём говорят мужчины. Продолжение | Krievija
Žanrs
Šoreiz Ļoša, Slava, Kamils un Saša brauc uz Pēterburgu. Turklāt trīs no četrotnes nemaz nezina, kādēļ turp dodas. Un nav jau arī svarīgi - kāpēc. Galvenais, ka viņi brauc. Slikti, protams, ka mājās paliek lērums nepadarītu darbu, bet labi, ka par tiem var nedomāt vismaz līdz pirmdienai. Un tas nekas, ka nokavēts ātrvilciens un jābrauc vietkaršu vagonā - tur ir tik labi un mājīgi! Un kas par baudu - iedzert tekilu piecos no rīta. It kā agri, tomēr tieši laikā un ļoti iedvesmojoši!

The Strangers: Prey at Night | ASV
Žanrs
IMDB
5.8 (N/A balsu)
Budžets
12,500,000.00$
Kāda amerikāņu ģimene dodas apciemot savus radus, kuri dzīvo treileru parkā. Nakts aizsegā viņiem uzbrūk trīs psihiski nelīdzsvaroti indivīdi maskās, kuru mērķis ir uzzināt, cik lielas ir šīs ģimenes alkas palikt dzīviem…

Lady Bird | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (N/A balsu)
Budžets
10,000,000.00$
5 nominācijas Oscar® balvai! 2 "Zelta Globusa" balvas - Labākā filma un Labākā aktrise (kategorijā muzikālā filma vai komēdija)! Aktrises Grētas Gervigas spožā debija režijā – dramēdija "Lady Bird" šķetina dumpinieciskās tīnes Kristīnes un viņas mammas attiecības, atklājot gan humora, gan patosa pilnos emocionālos kāpumus, kritumus un izvirdumus. Kristīne, kura sev piešķīrusi pseidonīmu "Lady Bird" ar jaunietei raksturīgo maksimālismu cīnās pretī mammas gādībai, 'senču' dzīves uzskatiem un 'rāmjiem', cenšoties lauzt pati savu ceļu dzīvē – tālāk prom no provinciālās, ekonomisko svārstību skartās pilsētas Kalifornijā, prom uz Ņujorku. Jo tieši tur, viņasprāt, gaida īstā dzīve.

Idiocracy | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (130057 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Lai pārbaudītu savu visslēpāko cilvēka hibernācijas projektu, Pentagons ievāc visbiežāk sastopamos vidusmēra amerikāņus, kurus var atrast - armijas privāto un prostitūtu - un nosūta tos uz gadu pēc 2505 pēc virkne viktoru notikumiem. Bet, kad viņi ierodas, viņi atrod tādu civilizāciju, kas tik dusmīga, ka viņi ir gudrākais cilvēks.

Dear Dictator | ASV
Žanrs
IMDB
4.6 (N/A balsu)
Budžets
6,700,000.00$
Ja politiskā satricinājuma dēļ Britu-Karību diktators pamet savu salu valsti, viņš meklē patvērumu un apslēpjas ar dumpīgu pusaudžu meiteni piepilsētas Amerikā un beidz mācīt jauniešus, kā uzsākt revolūciju un sagraut viņas "vidējās meitenes" vidusskola.

Una mujer fantástica | Čīle| Francija| Spānija| Vācija
Žanrs
IMDB
7.4 (N/A balsu)
Čīles režisora Sebastjena Lelio filma "A Fantastic Woman" ("Fantastiska sieviete") vēsta par transpersonu Marinu un viņas mīļoto vīrieti Orlando. Marina, kura strādā par viesmīli un cenšas izveidot dziedātājas karjeru, un par viņu 30 gadus vecākais Orlando, ir iemīlējušies un plāno kopīgu nākotni. Pēc Marinas dzimšanas dienas svinībām Orlando kļūst slikti, tāpēc viņa nogādā draugu slimnīcā, kur viņš mirst. Līdz ar sērām par mīļotā nāvi sievietei nākas saskarties arī ar Orlando tuvinieku nicinājumu un diskrimināciju, turklāt viņa tiek turēta aizdomās kā viņa nāves vaininiece. Orlando bijusī sieva aizliedz Marinai apmeklēt bēres un Orlando dēls draud izmest Marinu no dzīvokļa. Cīņa par iespēju būt tādai, kāda viņa vēlas, nav beigusies, bet gan pieņēmusi jaunus apmērus. Tas ir stāsts par sarežģītu, spēcīgu, atklātu un fantastisku sievieti.

Bridge of Spies | Vācija| ASV| Indija
Žanrs
IMDB
7.6 (N/A balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Filmas darbība notiek uz patiesu vēsturisku notikumu fona un stāsta par Bruklinas advokātu Džeimsu Donovanu, kurš attopas aukstā kara epicentrā, kad CIP viņu nosūta veikt praktiski neiespējamu uzdevumu – vienoties par PSRS notvertā izlūklidmašīnas U2 amerikāņu pilota atbrīvošanu.

Ghostland | Francija| Kanāda
Žanrs
IMDB
8.0 (N/A balsu)
Beta atgriežas dzimtajās vietās, kur daudzus gadus atpakaļ ar viņas ģimeni notika traģēdija. Vecajā mājā viņu gaida māte un māsa, kura ir apsēsta ar spoku stāstiem un kuras apmātība ar ļaunajiem gariem nav nekas cits kā pārdzīvotās traģēdijas sekas. Ierodotes Betai, mājā sāk notikt savādas lietas, kuras izskaidrot nevar neviens...

Ferdinand | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (N/A balsu)
Budžets
111,000,000.00$
Ferdinands ir pats labsirdīgākais bullis visā Spānijā. Neskatoties uz iespaidīgajiem izmēriem un milzu spēku, viņš jau kopš bērnības neizrādīja sevišķu interesi par badīšanos ar saviem sugas brāļiem. Nejaušības dēļ, Ferdinands nokļūst to vidū, kuri tiek izvēlēti, lai piedalītos buļļu cīņās Madridē. Tagad Ferdinandam nāksies aizstāvēt savus miermīlīgos dzīves uzskatus un atgādināt pārējiem, ka grūtību priekšā galvenais ir palikt kāds tu esi. Jo tikai tā tu spēsi izmainīt pasauli sev apkārt.

Pacific Rim: Uprising | ASV| Lielbritānija| Ķīna
Žanrs
Budžets
150,000,000.00$
2013. gadā uzņemtās episkās piedzīvojumu filmas "Pacific Rim: Uzbrukums zemei" (režisors Giljermo del Toro) turpinājums! Milzu robotu jēgeru cīņa pret monstru leģionu Kaijū, kas aizsākās pirmajā “Pacific Rim” filmā, bija tikai ievads… Filmas turpinājumā pasaule ir vēl lielāku briesmu priekšā – pilsētas tiek saplosītas, un cilvēce ir uz iznīcības sliekšņa. Džeiks Pentekosts (Džons Bojega), kura leģendārais tēvs Stakers (Idriss Elba) gāja bojā, glābjot pasauli no Kaijū, ir pametis novārtā jēgeru apmācību programmu. Viņa māsa Mako Mori (Rinko Kikuči) ir uzņēmusies jaunās jēgeru pilotu paaudzes apmācību programmas vadību. Džeikam tiks dota vēl viena – pēdējā iespēja atgūt labo slavu, pievienojoties pilotiem sacelšanās cīņā pret iznīcības spēkiem.

1 .. 924 925 926 927 928 .. 943