biogrāfija

Outlaw King | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.9 (54165 balsu)
Pēc angļu piespiešanas trimdā, pēc kronēšanas par Skotijas karali, leģendārais karavīrs Roberts Brūss cīnās, lai atgūtu troni.

Tolkien | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (26431 balsu)
Budžets
20,000,000.00$
Anglija, 20. gadsimta sākums. Topošais rakstnieks un filologs Džons Ronalds Ruela Tolkēns (1892–1973) un trīs viņa skolasbiedri rada ciešas saites starp viņiem, jo viņiem ir tāda pati aizraušanās ar literatūru un mākslu, kas ir patiesa sadraudzība, kas nostiprinās, pieaugot, bet uzliesmojums. Pirmais pasaules karš draud to sagraut.

Žanrs
IMDB
6.9 (29843 balsu)
1968. gada ziema un šovbiznesa leģenda Džūdija Garlande ierodas Londonas Swinging, lai veiktu piecu nedēļu izpārdoto priekšnesumu The Talk of the Town. Ir pagājuši 30 gadi, kopš viņa filmējās pasaules slavenībā filmā The Wizard of Oz, bet, ja viņas balss ir vājinājusies, tās dramatiskā intensitāte ir tikai pieaugusi. Gatavojoties izrādei, cīņām ar vadību, apburojot mūziķus un atgādinot ar draugiem un dievinot fanus, viņas asprātība un siltums spīd. Pat viņas sapņi par mīlestību šķiet neīstenoti, kad viņa sāk romantisku romantiku ar Mikiju Deansu, drīz savu piekto vīru.

Rosewater | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (10059 balsu)
Irānas kanādiešu žurnālists Maziar Bahari 2009. gadā runāja par Irānas nepastāvīgajām Newsweek vēlēšanām. Viens no nedaudzajiem reportieriem, kas dzīvo valstī un kam ir pieeja ASV plašsaziņas līdzekļiem, viņš parādījās The Daily Show kopā ar Jon Stewart, lentes intervijā ar komiķi Džeisonu Džounsu. Intervija bija paredzēta kā satīra, bet, ja Teherānas varas iestādes ieguva joku, viņiem tas nepatika - un tā ātri atgriezās spokoties Bahari, kad viņu izraidīja no savas ģimenes mājas un iemeta cietumā. Džons Stjuarts, debitējot režijā, stāsta par Bahari mēnešus ilgo ieslodzījumu un pratināšanu šajā spēcīgajā un ietekmējošajā dokudrāmā, kurā attēlota Gaēla Garsijas Bernala spēcīgā un izrāde, kurā stāstīts par Bahari centieniem saglabāt cerību un veselīgumu, norisinoties izolācijai un vajāšanām. - cauri atmiņām par savu ģimeni, atmiņām par mūziku, kuru viņš mīl, un viņa sievas un nedzimušā bērna domas.

The Happy Prince | Vācija| Lielbritānija| Itālija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.2 (4001 balsu)
1895. gadā Oskars Vailds (1854–1900) bija slavenākais rakstnieks Londonā, un viņa mīļākais bija bosijs Douglass, bēdīgi slavenā Kvīnsberijas Marquess dēls. Apsūdzēts un notiesāts par rupju nepieklājību, viņš tika ieslodzīts uz diviem gadiem un tika pakļauts smagam darbam. Pēc atbrīvošanās viņš pamet Angliju, lai dzīvotu Francijā, kur pavadīs savus pēdējos gadus, un viņu vajās atmiņas par pagātni, nabadzība un milzīgas skumjas.

Devil's Knot | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (19578 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Trīs mazu bērnu nežēlīgās slepkavības izsauc pretrunīgi vērtēto tiesas procesu par trim pusaudžiem, kurus apsūdz bērnu nogalināšanā sātaniska rituāla ietvaros.

The Catcher Was a Spy | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (6397 balsu)
Galvenās līgas beisbolists Moe Bergs, iespējams gejs, dzīvo dubultu dzīvi, strādājot Stratēģisko pakalpojumu birojā.

Blue Caprice | ASV
Žanrs
IMDB
6.0 (5361 balsu)
Stāstījuma spēlfilma, kuru iedvesmojuši notikumi, kas pazīstami kā Beltveja snaipera uzbrukumi.

Rob Roy | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.9 (39506 balsu)
Budžets
28,000,000.00$
Skotijas augstienē 1700. gados Robs Rojs mēģina virzīt savu mazo pilsētu uz labāku nākotni, aizņemoties naudu no vietējās muižniecības, lai nopirktu liellopus ganāmpulkam, lai tos tirgotu. Kad nauda tiek nozagta, Robs tiek piespiests Robina Huda dzīvesveidam, lai aizstāvētu savu ģimeni un godu.

Nixon | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (27888 balsu)
Budžets
44,000,000.00$
Episks skatījums uz prezidentu Ričardu M. Niksonu - cilvēku, kurš uz pasaules pleciem nes pasaules likteni, vienlaikus cīnoties ar pašsagraujošām prasībām no iekšpuses -, kas aptver viņa satraukto zēnu Kalifornijā līdz šokējošajam Votergeitas skandālam, kas izbeigtu viņa prezidentūru.

Žanrs
IMDB
6.5 (5576 balsu)
Neticami patiesais stāsts par to, kā bāreņu jamaikāņu bērniņš, kuru adoptējis vecāka gadagājuma balts pāris un audzināts pilnīgi baltajā Londonas apgabalā, kļuva par vienu no visvairāk baidītajiem un cienījamākajiem vīriešiem Lielbritānijā.

The Damned United | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.5 (39872 balsu)
Budžets
10,000,000.00$
Pārņemot “Leeds United”, Braiena Klova abrazīvās pieejas un nepārprotamā nepatika pret spēlētāju netīro spēles stilu ļauj pārliecināties, ka būs berze. Ieskats par viņa iepriekšējo karjeru palīdz izskaidrot gan viņa naidīgumu pret iepriekšējo menedžeri Donu Revie, gan to, cik ļoti viņam trūkst labās rokas vīrieša Pītera Teilora.

1 2 3 4 5 6 .. 17