Indija

Arca de Noé | Indija| Brazīlija
Žanrs
IMDB
6.2 (27 balsu)
Peļu pāris mēģina uzkāpt Noasa šķirstā: Vini, harizmātisks dzejnieks ar šausmīgām skatuves bailēm, un Tito, talantīgs un burvīgs ģitārists. Kad uznāk lietus, Noasa šķirstā drīkst iekāpt tikai viens tēviņš un viena mātīte no katras sugas. Ar ģeniāla tarakāna palīdzību un likteņa veiksmi Vini un Tito ielīst šķirstā un kopā novērš kuģu plēsēju sadursmi. un augu ēdāji. Visu laiku dzīvnieki izpilda klasisku dziesmu sēriju, kuras iedvesmojis pasaulslavenais dzejnieks Vinicius de Moraes. Vai šie talantīgie bezbiļetnieki var izmantot mūziku, lai izskaustu spriedzi un palīdzētu šīm savrupajām radībām izdzīvot kopā pavadītās 40 dienas un 40 naktis?

I Think I Love My Wife | ASV| Indija
Žanrs
IMDB
5.5 (17183 balsu)
Budžets
11,000,000.00$
Ričards Kūpers ir precēts vīrietis un divu bērnu tēvs, kuram laulības dzīve ir vienkārši garlaicīga. Nesaņemot nekādu seksu no savas sievas, viņš ķeras pie nejaušām sievietēm uz ielas tiktāl, ka pusdieno vēlu, lai uz viņām paskatītos. Kad veca simpātija Nikija Tru apmeklē viņa biroju, lai saņemtu atsauces vēstuli, viņa kļūst apsēsta ar Kūperu un viņi sāk sarežģītas attiecības.

Student of the Year 2 | Indija
Žanrs
IMDB
2.1 (21929 balsu)
Studentam ir jāpārvar iebiedēšana un grūtības, gan akadēmiskas, gan romantiskas, lai iegūtu savas koledžas kāroto Gada studenta trofeju.

विक्रम वेधा | Indija
Žanrs
IMDB
7.1 (16953 balsu)
Vikrams, godīgs Laknavas policijas virsnieks, atrodas misijā, lai atrastu un iznīcinātu gangsteru Vedhu. Tomēr, kad Vedha padodas policijai un sāk stāstīt stāstus Vikramam, tas izjauc robežas starp labo un ļauno. Vedha apšauba Vikrama taisnību, kamēr pēdējais uzskata, ka viņš ir godīgs un taisnīgs. Bet vai viņš ir?

ब्रह्मास्त्र पहला भाग: शिवा | Indija
Žanrs
IMDB
5.5 (105810 balsu)
Budžets
22,000,000.00$
Stāsts par Šivu – jaunu vīrieti uz episkā mīlestības sliekšņa ar meiteni, vārdā Isha. Taču viņu pasaule apgriežas kājām gaisā, kad Šiva uzzina, ka viņam ir noslēpumaina saikne ar Brahmāstru... un viņā ir liels spēks, ko viņš vēl nesaprot – Uguns spēks.

लाल सिंह चड्ढा | Indija
Žanrs
IMDB
5.5 (173171 balsu)
Budžets
23,000,000.00$
Notikumi Indijas vēsturē — no ārkārtas situācijas un slavenās uzvaras Kriketa Pasaules kausa izcīņā līdz Pendžabas nemieriem — izvēršas no nevainīga sikhu Lāla Singha Čadas perspektīvas, cilvēka ar zemu IQ, bet augstu optimismu. Laals spēj sasniegt visu, kas ir zem saules, bet bērnības mīlestība turpina viņu izvairīties.

Mia and Me: The Hero of Centopia | Vācija| Indija| Beļģija| Austrālija
Žanrs
IMDB
5.7 (480 balsu)
Mia atgriežas maģiskajā vienradžu pasaulē Sentopijā, kur iepazīstas ar Īko, elfu no Lotosa salas, kuram ļoti vajadzīga viņas palīdzība. Krupim līdzīgais ļaundaris Toksors pārņēmis salu, ar melno maģiju pārvēršot tās iedzīvotājus par viņa padoto armiju bez savas gribas. Vai Mia kopā ar jaunajiem un vecajiem draugiem spēs sekot mītiskās Sentopijas varones pēdās, lai apvienotu trīs senos burvju akmeņus, lai sakautu Toksoru?

விக்ரம் | Indija
Žanrs
IMDB
8.4 (58902 balsu)
Budžets
15,354,648.00$
Amāram tiek uzdots izmeklēt sērijveida slepkavību lietu. Kad Amārs izmeklē šo lietu, viņš saprot, ka tas nav tā, kā šķiet, un, ejot pa šo ceļu, nekas cits kā karš starp visiem iesaistītajiem nebūs.

సర్కారు వారి పాట​ | Indija
Žanrs
IMDB
5.6 (10113 balsu)
Naudas aizdevēju Mahešu ASV izkrāpj azartspēļu atkarīgais Kalaavathi. Kamēr viņš ierodas Indijā, lai piedzītu parādu, viņš nolemj palikt atpakaļ un darīt visu, lai valsts finansiālo stāvokli uzlabotu.

கைதி | Indija
Žanrs
IMDB
8.5 (33042 balsu)
Notiesātais noziedznieks Dilli ir nosacīti atbrīvots, lai satiktu savu meitu. Tomēr narkotiku krūtis liek viņam glābt policistu dzīvības.

जर्सी | Indija
Žanrs
IMDB
7.3 (12943 balsu)
Bijušais kriketa spēlētājs, kuram ir grūti savilkt galus kopā, vēlas piepildīt sava bērna vēlmi iegūt Indijas kreklu, taču šajā procesā saskaras aci pret aci ar savu varonīgo pagātni un ir spiests izlemt, vai izturēsies pretī šim gadījumam un kļūt par viņa simbolu. cerēt vai turpināt dzīvot kā zaudētājs?

రౌద్రం రణం రుధిరం | Indija
Žanrs
IMDB
7.9 (120982 balsu)
Budžets
69,000,000.00$
Iedomāta vēsture par divu leģendāru revolucionāru ceļojumu prom no mājām, pirms viņi 20. gadsimta 20. gados sāka cīnīties par savu valsti.

1 2 3 4 5 6 7