ASV

The Nightmare Before Christmas | ASV
Žanrs
IMDB
7.9 (364716 balsu)
Budžets
24,000,000.00$
Džeks Skellingtons ir Helovīntaunas ķirbju karalis, kam ir apnicis katru gadu Helovīnos darīt vienu un to pašu. Kādu dienu viņš nokļūst Ziemassvētku pilsētā un tā aizraujas ar šiem svētkiem, ka nolemj tos adaptēt savā pilsētā, apvienojot ar Helovīna svētkiem. Viņš nolaupa pat Santa Klausu un pats nolemj izdalīt dāvanas savas pilsētas bērneļiem… Filmas pamatā ir Tima Bērtona 1982. gadā sarakstīts dzejolis.

The Marsh King's Daughter | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (601 balsu)
Helēnas šķietami ikdienišķā dzīve glabā tumšu un bīstamu patiesību – viņas atsvešinātais tēvs ir bēdīgi slavenais Purva karalis – vīrs, kurš gadiem ilgi turēja viņu un viņas māti nebrīvē mežonīgā dabā. Kad tēvs izbēg no cietuma, Helēnai jāstājas aci pret aci ar savu pagātni. Zinot, ka viņš dzīs rokās viņu un viņas ģimeni, Helēnai jāatrod spēks, lai ieskatītos acīs saviem dēmoniem un būtu soli priekšā vīram, kas viņai iemācījis visu, ko viņa zina par izdzīvošanu brīvā dabā.

Desperation Road | ASV
Žanrs
IMDB
5.7 (1596 balsu)
Pēc 11 gadiem Misisipi štata cietumā Rasels Geinss cenšas atstāt pagātnes grēkus, atgriežoties mājās pie sava stoiskā tēva Mičela. Kādā liktenīgā naktī viņš satiek Mabenu, jaunu māti, kurai nav nekas cits kā nozagts ierocis un viņas vārdā nogalināts policijas vietnieks. Izmisušiem un bēguļojošiem Raselam un Mabenam ir jāuzticas viens otram, lai izvairītos no saviem apstākļiem, pirms viņu savstarpējās vardarbīgās pagātnes patiesības draud viņus iznīcināt.

Dark Harvest | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (4012 balsu)
Nelielā Vidusrietumu pilsētiņā notiek nāvējošs ikgadējs rituāls, kad no kukurūzas laukiem paceļas mītiskais murgs Sawtooth Jack un izaicina pilsētas pusaudžus asiņainā cīņā par izdzīvošanu.

In the Fire | ASV| Itālija
Žanrs
IMDB
2.7 (2849 balsu)
Ārsts no Ņujorkas 1890. gados dodas uz nomaļu plantāciju, lai rūpētos par satrauktu zēnu, kuram, šķiet, piemīt neizskaidrojamas spējas. Viņa sāk ārstēt bērnu, bet, to darot, aizdedzina karu starp zinātni un reliģiju, jo vietējais priesteris uzskata, ka zēnu ir apsēdis velns un ciema nelaimju cēlonis.

Herd | ASV
Žanrs
IMDB
3.7 (472 balsu)
Kad sieviete, kas mēģina apsteigt savu pagātni, nonāk ieslodzījumā starp zombiju uzliesmojumu un karojošām kaujinieku grupām, viņa nonāk pasaulē, kurā daži cīnās par izdzīvošanu, bet citi par kontroli.

Freelance | ASV
Žanrs
IMDB
5.6 (1329 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Bijušais specvienības kareivis bauda mierīgu, bet garlaicīgu dzīvi, kad saņem vilinošu darba piedāvājumu. Viņam tikai jāpavada komandējumā žurnāliste, kura dodas intervēt kādas valsts diktatoru Dienvidamerikā. Taču, nokļuvuši galamērķi, viņi nonāk valsts apvērsuma epicentrā. Tagad izbraukuma miesassargam jāglābj ne tikai žurnāliste un jāliek lietā kaujas iemaņas. Galu galā – atalgojums ir tā vērts!

Dear David | ASV
Žanrs
IMDB
3.9 (527 balsu)
Neilgu brīdi pēc tam, kad komiksu mākslinieks Adams atbild interneta troļļiem, viņš pieredz miega paralīzi, kamēr istabas stūrī kustas tukšs šūpuļkrēsls. Pierakstot aizvien ļaunprātīgākos notikumus virknē tvītu, Adams sāk ticēt tam, ka viņu vajā miruša bērna – Deivida – spoks. Pēc bosa pamudinājuma turpināt pavedienu, kas sācies ar „Sveiks, Deivid!”, Adams sāk zaudēt kontroli pār to, kas notiek tiešsaistē, bet kas – pa īstam.

Night of the Hunted | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (47 balsu)
Kad kāda nenojausmā sieviete pusnaktī apstājas nomaļā degvielas uzpildes stacijā, viņa ir padarījusi snaipera sociopāta rotaļlietu ar slepenu atriebību. Lai izdzīvotu, viņai ir ne tikai jāizvairās no viņa lodēm un jācīnās par savu dzīvību, bet arī jāizdomā, kurš un kāpēc vēlas viņas nāvi.

She Came to Me | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (225 balsu)
Komponistu Stīvenu Lodemu nomoka radošs bloks, kura dēļ viņš nevar pabeigt savas lielās atgriešanās operas partitūru. Kad viņa bijusī terapeite, par kuru kļuva sieva Patrīcija, iesaka viņam atdzīvināt radošumu, apmaldoties pilsētā, Stīvens dodas iedvesmas meklējumos. Viņa epifānija nāk pēc tam, kad viņš satiek enerģisku sievieti vārdā Katrīna un atklāj, ka viņa dzīvē ir daudz vairāk iespēju, nekā viņš kaulējās vai jebkad varēja iedomāties.

The Burial | ASV
Žanrs
IMDB
8 (93 balsu)
Advokāts palīdz apbedīšanas biroja īpašniekam izglābt viņa ģimenes uzņēmumu no korporatīvās behemota. Cenšoties radīt rezonansi sausajai lietai, advokāts izrok sarežģītu rases, varas un apspiešanas tīklu, kas liek ikvienam pārbaudīt aizspriedumus.

Cat Person | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
5.8 (217 balsu)
Kad Margota, koledžas otrā kursa studente, dodas uz randiņu ar vecāko Robertu, viņa atklāj, ka IRL Roberts neatbilst Robertam, ar kuru viņa ir flirtējusi par īsziņām.

1 .. 4 5 6 7 8 .. 561