ASV

The Equalizer 2 | ASV
Žanrs
Izbijušais kareivis Roberts Makols ir nešaubīgs apspiesto un pakļauto aizstāvis. Kad pasūtījuma slepkavas nogalina viņa bijušo priekšnieci, Stabilizators ķeras pie lietas, lai atriebtu viņas nāvi. Viņam būs jāizrēķinās ar četriem ļoti pieredzējušiem slepkavām, kas ir tikpat labi apmācīti kā viņš.

The First Purge | ASV
Žanrs
Spriedzes trilleris “Tīrīšana: Sākums” atklās notikumus, kas aizsāka pirmo "tīrīšanas" nakti Amerikā. Iztēlojies dzīvi ideālā pasaulē, kurā nav noziedzības, bezdarba un karu. Vienīgā samaksa par tādu laimīgu nākotni – viena nakts gadā, kurā ir atļauts pilnīgi viss. Nakts, kurā attīrīt nāciju no sārņiem, noziedzniekiem un atriebties saviem pāridarītājiem. Nesodīti. Šādu socioloģisko teoriju, ar mērķi samazinātu noziedzības līmeni ASV, realitātē nolemj īstenot apvienība ar nosaukumu New Founding Fathers of Amerika (NFFA) un izmēģinājumam tiek izvēlēta viena pilsēta. Taču noziedzības vilnis nekontrolēti izplešas tālu aiz pilsētas robežām, pārņemot visu nāciju...

Erin Brockovich | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (150,106 balsu)
Budžets
52,000,000.00$
Divreiz šķīries māte no trim, kas redz netaisnību, uzņem slikto puisi un uzvar - ar nelielu palīdzību no viņas push-up krūšturis. Erins dodas strādāt pie advokāta un saskaras ar medicīniskiem datiem, aprakstot slimības, kas ir apvienotas vienā tuvumā esošajā pilsētā. Viņa sāk izmeklēt un drīz vien pakļauj monumentālu noslēpumu.

I Feel Pretty | ASV
Žanrs
IMDB
4.6 (9,226 balsu)
Budžets
32,000,000.00$
Renē dzīvē bijuši vieni vienīgi mēģinājumi ievērot kārtējo diētu vai pievērsties fitnesam. "Mēģinājums ieskaitīts," Visums nodomāja un notrieca nabadzīti no velotrenažiera. Meitene sasit galvu un gūst anomālu pārliecību, ka ir kļuvusi neatvairāma. It kā būtu no jauna piedzimusi, Renē droši savaldzina puisi, piedalās bikini konkursā un bez kautrēšanās ierodas modeļu aģentūrā! Ir tikai viena ķibele – citu acīs viņa nav mainījusies ne par mata tiesu. Ārēji. Taču iekšēji?

Hereditary | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (187306 balsu)
Budžets
10,000,000.00$
Līdz ar Grehemu ģimenes vecmāmiņas Ellenas nāvi, kādreiz viņas tik mierīgajā namā, kurā nu dzīvo meita ar ģimeni, sāk notikt neizskaidrojamas lietas. Šķetinot noslēpumainos notikumus, Ellenas meita atklāj arvien biedējošākus un šausminošākus faktus par savu dzimtu. Enija saprot, ka šausmu pirmssākumi meklējami senā pagātnē, bet vai viņai izdosies atrast lāsta noslēpumu, kas tiek nodots no paaudzes paaudzē?

Johnny Mnemonic | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.6 (59,655 balsu)
Budžets
25,000,000.00$
Risks parubīties!
2021. gads, visa pasaule ir saslēgta vienotā informācijas tīklā un tas, kurš kontrolē informāciju, kontrolē arī pašu pasauli. Nodot informāciju ar tālruņu, datoru vai satelītu palīdzību vairs nav droši. Taču viena iespēja vēl ir – atmiņas mikroshēma, ievietota cilvēka smadzenēs. Tāda ir Džonija smadzenēs un tās dēļ puisis ir kļuvis par visvairāk vajāto bēgli pasaulē!

Once Upon a Time in Mexico | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (140,324 balsu)
Budžets
29,000,000.00$
Lai arī par viņu joprojām klīst nostāsti, zaudējis savu mīļoto un ienaidnieku vajāts El Mariachi (Banderas) aizvada savu dzīvi dziļā vientulībā. Korumpētais CIP aģents Sends (Deps), uzmeklē viņu un nolīgst veikt kādu bīstamu darbu - izjaukt noziedzīgā karteļa bosa Barillo (Defo) plānus nogalināt Meksikas prezidentu. Būdams personīgi ieinteresēts Senda piedāvājumā kā iespējā atriebties, El Mariachi atgriežas uz kara takas, ņemot līdzi savus uzticamos draugus Lorenco (Iglesias) un Fideo (Leonardi). Apbruņojušies ar ģitāru futlāriem, kuros paslēpts ne viens vien pārsteigums ienaidniekiem, trijotne iesaistās jaunos piedzīvojumos un tā dzimst jauna leģenda.

Adrift | ASV
Žanrs
Budžets
35,000,000.00$
Divi kaislīgi burātāji - Temija un Ričards - uzsāk ceļojumu pāri okeānam, nenojaušot, ka burā pretī vienai no postošākajām viesuļvētrām. Attapusies pēc vētras, Temija ierauga, ka Ričards ir smagi ievainots un viņu jahta sadragāta. Bez cerībām uz glābiņu, Temijai jāatrod sevī spēks un apņēmība izglābt gan sevi, gan mīļoto vīrieti.

Dude, Where's My Car? | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (124,815 balsu)
Budžets
13,000,000.00$
Pamodušies pēc kārtējās ballītes, Džesijs un Česters saprot, ka vakar ir bijusi neaizmirstamākā diena viņu mūžā. Tomēr viņi neko no tās neatceras. Skaidrs ir tikai tas, ka viņu draudzenes ir ļoti niknas un nebūs tik viegli atgūt viņu labvēlību. Bet pats ļaunākais – puiši nespēj atminēties, kur atstājuši savu auto. Pazudušās mašīnas meklējumi izvēršas par aizraujošu piedzīvojumu. Izrādās, ka pēc neprātīgās nakts uzdzīves, draugus medī gangsteris, striptīza dejotājs, ļoti seksīgas citplanētietes un vēl daudzi citi.

Lord of War | Francija| Vācija| ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (267,817 balsu)
Budžets
42,000,000.00$
Aizbēdzis no Padomju Savienības uz lielo iespēju zemi Ameriku, Jurijs Orlovs (Nicolas Cage) soli pa solim piepilda savu aicinājumu kļūt par ieroču dīleri. Viņu aizrauj viegli nākusī nauda komplektā ar greznību un briesmām. Jurijs kopā ar brāli Vitāliju (Jared Leto) iekaro savu vietu starptautiskajā ieroču kontrabandas tīklā vienmēr pamanoties būt soli priekšā likumam, nepielūdzamajam Interpola aģentam (Ethan Hawke), nežēlīgajiem biznesa konkurentiem un pat saviem klientiem, starp kuriem ir arī pasaules zināmākie diktatori. Ar privātajām lidmašīnām, skaistuma karalieni pie sāniem Jurija dzīve sit augstu vilni, taču viņam nākas personīgi samaksāt par savu nodarbošanos un sastapties ar sirdsapziņu...

Show Dogs | ASV
Žanrs
IMDB
5.1 (59 balsu)
Policijas rotveilers, skarbais individuālists Makss, tiek glīti saposts un slepeni iesūtīts piedalīties pasaules prestižākajā suņu izstādē, lai kopā ar savu pārinieku, izmeklētāju Frenku, atrisinātu kādu sarežģītu lietu un novērstu iespējamu nelaimi.

Good Kill | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (19,722 balsu)
Aizspīdīgajā dūņu karadarbības pasaulē apkarošana izvēršas kā videospēle tikai ar reālu dzīvību. Pēc sešiem pienākumiem, gaisa spēku pilot Tom Ēgan (Ethan Hawke) tagad cīnās pret Taliban no gaisa kondicionētā bunkera Nevada tuksnesī. Bet, kad viņš cenšas atgriezties reālās lidmašīnas kabīnē un kļūst aizvien vairāk satraukts par nodrošinājuma bojājumiem, ko viņš katru reizi piespiež pogu, Egan nervi - un viņa attiecības ar sievu (Mad Men's January Jones) - sāk atpazīt .

1 .. 543 544 545 546 547 .. 551