Taivāna

卧虎藏龍 | ASV| Ķīna| Honkonga| Taivāna
Žanrs
IMDB
7.9 (272126 balsu)
Budžets
17,000,000.00$
Divi karotāji, kas dzenas pēc zagta zobena, un bēdīgi slavenais bēglis tiek nogādāti pie enerģiskas, fiziski prasmīgas pusaudzes muižnieka meitas, kas atrodas savas dzīves krustcelēs.

叱咤風雲 | Ķīna| Taivāna
Žanrs
IMDB
5.2 (146 balsu)
Kādreiz dominējošā LIONS komanda pakāpeniski samazinājās pēc komandas līdera Lao Šena nāves. Nevēlēdamies izstāties, Li Ji Fei un viņa jaunais partneris – pirmā sieviešu kārtas braucēja līgas vēsturē Lu Li li nesaprata, un abi nepadevās viens otram, kas pasliktināja komandas situāciju. Otrās paaudzes jaunajam komandas vadītājam Ā Šenam, kurš nav noskaņots optimistiski, ir jāliek cerības uz Du Dzje Ke, otaku, kurš var spēlēt tikai simulatora sacīkstes. Du Jie Ke, kuram nav reālas kaujas pieredzes, nav spēka piedalīties sacensībās, taču, lai panāktu Liliju, viņš smagi strādā. Saskaroties ar savu sacīkšu sniegumu un ģimenes bažām, Li Ji Fei nolēma atkāpties aizkulisēs un ļaut Lilijai un Du Dzje Ke izveidot jaunu partnerību. Ārpus Lions komandas ir spēcīgs pretinieks Song Jie, un rodas pārpratumi un konflikti, kas ir jāatrisina. Sīvā cīņā viņi atguva sākotnējās tieksmes.

她和她的她 | Taivāna
Žanrs
IMDB
6.9 (398 balsu)
Pamostoties no komas, pieredzējuša galvas medniece nonāk alternatīvā realitātē, kur viņai ir jāpārdzīvo mokoša bērnības trauma.

Thunderbolt Fantasy -東離劍遊紀 | Japāna| Taivāna
Žanrs
IMDB
8 (190 balsu)
Austrumu stila fantāzijas vidē brāļu un māsu svēto aizbildņu komandu apņem Sjuaņ Gui Zong, Miè Tian Hai palīgi, kuri meklē viņiem piederošo Tjaņ Sjiņ Dzjaņa zobenu. Heja parādīšanās noved pie brāļa sakāves, bet viņa māsa Dena Feja nolec no klints, lai īslaicīgi drošībā. Vēlāk klejojošs paukotājs nonāk pāri sagruvušam templim, kur Budas statuja ir aizsargāta ar lietussargu pret lietu. Kad viņš paņem lietussargu sev, vīrietis, kurš atpūšas zem koka tuvumā, viņam paziņo, ka viņam ir jābūt līdzjūtīgam pret nākamo satikto ceļotāju, lai panāktu kompromisu lietussargu paņemšanai. Bet nākamais ceļotājs ir Dens Fejs, kuru joprojām vajā Sjuaņ Gui Zong pavadoņi, un starp to un otra vīrieša burvestībām viņš nespēj izvairīties no iesaistīšanās.

HIStory | Taivāna
Žanrs
IMDB
8.1 (1094 balsu)
Tīmekļa sērijā HIStory ir 3 dažādi stāsti: Mans varonis, Stay Away From Me un Obsessed, katrs no tiem ir BL stāsti. Mans varonis: Mai Ying Xiong draudzene mirst un atdzimst viņa drauga Gu Si Ren ķermenī. Palieciet prom no manis: kad viņu vecāki apprecas un dodas ilgā medusmēnesī, superzvaigzne Čens Cjins pārceļas pie sava jaunā pabrāļa Fen He. Ja Mengs Mengs, viņa labākais fudžoši draugs, ir apkārt un sapņo par perfektu BL fanu, vai Feng He spēs palikt tālāk no sava brāļa? Obsessed seko Shao Yi Chen, cilvēka, kurš ir atdzimis un nosūtīts atpakaļ pirms 9 gadiem, dzīvei, lai mainītu savu pagātni un nākotni. Vai viņš pretosies izskatīgā vīrieša Dzjan Dzj Tena mīlestībai un izglābs savu nākotnes es, vai arī divreiz samierināsies ar tiem pašiem vīriešiem un riskēs ar savu dzīvību?

Žanrs
IMDB
5.7 (20365 balsu)
Fa Mulan sagādā pārsteigumu par savu jauno dzīvi, kad viņas mīlestība, kapteinis Li Shang lūdz viņas roku laulībā. Pirms abiem var būt laimīgi kādreiz pēc tam, ķeizars piešķir viņiem slepenu misiju, lai eskortētu trīs princeses uz Čanganu, Ķīnu. Muša ir apņēmies vadīt ķīli starp pāriem pēc tam, kad uzzinājis, ka zaudēs aizbildņa darbu, ja Mulāns apprecēsies Li ģimenē.

俠女 | Honkonga| Taivāna
Žanrs
IMDB
7.6 (4859 balsu)
Mingas dinastijas muižniecei Jangai jāizvairās no ļaunā einuha Hsu. Viņa meklē patvērumu pilsētiņā, kur viņa saņem palīdzību no naiva zinātnieka un noslēpumainu, bet spēcīgu mūku grupas.

西藏小子 | Honkonga| Taivāna
Žanrs
IMDB
6.2 (293 balsu)
Tā kā ļaunā sekta, kas pazīstama kā ezotēriskā budisma melnā sadaļa, iznīcina Tibetu, jauns mūks ar nosaukumu Wong La (Biao Yuen) tiek nosūtīts uz Honkongu, lai atgūtu svētu urnu, kurai ir vara sakaut ienaidniekus. Wong drīz satiek un aizsargā krāšņu sievieti (Michelle Reis), kas savienota ar urnas aizstāvi, savukārt Melnās sekcijas vadītājs uzzina par Wong plānu un pats apdomā urnu šajā cīņas mākslas trillerī.

Jackie Chan - Invincible Fighter | Taivāna
Žanrs
Neuzvaramais cīnītājs ir dokumentālā filma par Džekiju Čanu

码头大决斗 | Honkonga| Taivāna
Žanrs
IMDB
5.5 (299 balsu)
Cīņas mākslas cīnītājs, kuru vajā sava pagātne, nelielā ciematā strādā par piestātnes strādnieku. Viņa solījumu nekad vairs necīnīties pārbauda nežēlīgais piestātnes īpašnieks.

火燒島 | Taivāna
Žanrs
IMDB
5.9 (3046 balsu)
Kāds korumpēta virsnieka vadīts cietums vilto notiesāto nāvi, lai vēlāk tos izmantotu kā nopērkamus slepkavas. Policija tiek nosūtīta uz cietumu, lai savāktu pierādījumus par korupciju.

玻璃樽 | Honkonga| Taivāna
Žanrs
IMDB
6.1 (10580 balsu)
Kad Ah Bu, meitene no mazas Taivānas zvejniecības pilsētas, atrod stikla pudeli ar romantisku vēstījumu, viņa dodas uz Honkongu, lai atrastu savu princi burvīgu. Kā izrādās, viņas princis, burvīgais Alberts, gadās būt gejs. Bet viss nav zaudēts, kad Ah Bu satiekas ar drausmīgo Chi Wu. Tikmēr Ah Bu puisis no Taivānas ierodas viņu meklēt, jo darbība un romantika seko Ah Bu atpakaļ uz Taivānu.

1 2