Filmas

Līvsalas zēni | Latvija| PSRS
Žanrs
Līvsala ir mazs zemes gabaliņš Daugavas grīvā, uz turieni dzīvot pārceļas Mārtiņš Pūpols, kura tēvs kritis karā. Pirmajā skolas dienā Mārtiņš ierodas ar pioniera kaklautu, bet tas nepatīk Līvsalas vilkiem, kā sevi dēvē daži klasesbiedri. Pirmo gadu skolā strādā arī jaunais skolotājs Zemītis, kurš tikko demobilizējies un no visas sirds aizstāv padomju varu. Taču tai ir arī pretinieki – skolotāja Rone un bagātais Lielaušu saimnieks, kura mājās naktī notiek dīvainas lietas.

Kapteiņa Enriko pulkstenis | Latvija
Žanrs
Tomiņš parkā atrod zelta kabatas pulksteni, kurā iegravēti vārdi spāņu valodā. Lai gan kārdinošāk šķiet pulksteni pārdot un nopirkt kinokameru, puika nospriež sameklēt kapteini Enriko, kuram, viņaprāt, tas pieder, un šo ideju izklāsta arī saviem blēdīgajiem drauģeļiem Frīdim un Džekam. Frīdis pārģērbjas, uzdodas par kubiešu kapteini un saņem no Tomiņa pulksteni, bet nākamajā dienā skolā ierodas īstais laikrāža īpašnieks. Nu Tomiņam ir kauns par savu lētticību, un klasesbiedri Jugitas vadībā piesakās palīdzēt noķert blēžus.       

Kapteinis Nulle | Latvija
Žanrs
Filma pēc Egona Līva stāsta Kapteinis Nulle. Par jaunā zvejas kuģa kapteini norīkots jūrskolas absolvents Valdis Nulle, nevis vecākais stūrmanis Bauze, kurš tāpēc cenšas noskaņot komandu pret kapteini, jūtot atbalstu arī no vecā traļmeistara Juhana. Saspringto gaisotni uz kuģa un kapteiņa attiecības ar komandu vēl vairāk sarežģī jaunā traļa izmēģinājumi – izrādās, ka tos vadīs jauniņa inženiere Sabīne...

Šahs briljantu karalienei | Latvija
Žanrs
Kādā dzīvoklī atrasts sievietes līķis, aizdomas krīt uz jaunu meiteni Zentu. Viņas advokāts Robežnieks, pārsniedzot savas pilnvaras, cenšas pats atrast vainīgo, tā apgrūtinot darbu izmeklētājiem Sokolovskim un Dolmanei. Galu galā tomēr Sokolovska pūliņu rezultātā tiek atmaskota „briljantu karaliene" un viņas līdzzinātāji, bet starp abiem izmeklētājiem uzplaukst savstarpējas simpātijas...

Fotogrāfija ar sievieti un mežakuili | Latvija
Žanrs
Caurstaigājamā, daudzstāvu namu ielenktā pagalmā nošauts jaunais fotogrāfs Dimda, kas dzīvoja šeit komunālā dzīvoklī. Slepkavības izmeklēšana vienlaikus kļūst arī par psiholoģisku izpēti.

Trīskārtējā pārbaude | Latvija
Žanrs
Unknown genere

Robina Huda bultas | Latvija
Žanrs
Unknown genere
 Filmas sižeta pamatā ir populārās leģendas par viduslaiku Anglijas tautas varoni Robinu Hudu, kurš dzīvoja Šervudas mežā un kopā ar saviem līdzgaitniekiem neļāva mierīgi dzīvot augstmaņiem un baznīckungiem. Robina Huda stāstā ir daudz piedzīvojumu, nāves briesmu, brīnumainu izglābšanos un, protams, arī mīlestības.

Vella kalpi | Latvija
Žanrs
17. gadsimts Latvijā, zemi pārstaigā zviedru un poļu karaspēks. Rīgas rātes kungi gatavi par labu atlīdzību atdot Rīgas atslēgas jebkurai svešzemju varai, taču trīs draugi Andris, Pēteris un Ērmanis kopā ar draudzenēm Rūtu, Annu un Lēni negrib to pieļaut un mudina Rīgas iedzīvotājus cīnīties.

Gaisma tuneļa galā | Latvija| Krievija| PSRS
Žanrs
Sibīrijas taigā aplaupīts zelta raktuvju darbinieks, nozieguma pēdas ved uz Latviju. Tiek izplānota sarežģīta operācija, kuras rezultātā vainīgos varētu notvert ar visu zelta kravu, un pie plāna īstenošanas, riskējot ar dzīvību, ķeras kriminālmeklēšanas daļas darbinieks Jānis Krastiņš.

Rallijs | Latvija
Žanrs
Starptautiska autorallija laikā padomju ekipāžas mašīnā atrodas noslēpta glezna. Jaunais autobraucējs Grauds ierosina nekavējoties ziņot komandas vadībai par iespējamo kontrabandas mēģinājumu, bet veterānam Liepam labs rezultāts sacensībās ir prestiža lieta, tāpēc viņš baidās no izmeklēšanas, kas mašīnu noņemtu no trases. Noslēpumaini notikumi liecina, ka Liepas un Grauda mašīna joprojām ir noziedznieku uzmanības lokā...

Atcerēties vai aizmirst | Latvija| PSRS
Žanrs
Ģimenes drāma. Ņina un Nikolajs Jansoni dzīvo pārtikušu cilvēku dzīvi - ir labs darbs, dzīvoklis, mašīna. Vēl tikai bērnus un Ņina, par spīti ārstu brīdinājumiem, dzemdē. Kļūdas dēļ pēc dzemdībām sievietei paziņo, ka bērns miris. Ņina baidās teikt vīram taisnību un pieņem citu bērnu. Kad pārpratums atklājies, viņa atsakās no sava īstā bērna, kuru pieņem medmāsa Inta. Pēc vairākiem gadiem Ņinā pamostas mātes jūtas un viņa vēlas savu īsto bērnu atgūt.

Dāvanas pa telefonu | Latvija
Žanrs
Unknown genere
Vilciena mašīnistam Pētersonam kāds nepazīstamais sāk regulāri ieskaitīt naudu krājkases kontā. Ar laiku Pētersons uzzina, ka šī nauda viņam tiek maksāta par līdzdalību noziegumā, un pats uz savu galvu sāk izmeklēšanu.

1 .. 576 577 578 579 580 .. 583