Drāma

Žanrs
IMDB
7.1 (55581 balsu)
Glāzgovā, Skotijā, kamēr visā pasaulē sāk izplatīties noslēpumaina pandēmija, izcilā epidemioloģe Sjūzena iemīlas izveicīgajā pavārā Maiklā.

The Dreamers | Francija| Lielbritānija| Itālija
Žanrs
IMDB
7.2 (109725 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Jauns amerikānis, kurš studē Parīzē 1968. gadā, nodibina draudzību ar franču brāli un māsu.

Franklyn | Francija| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.1 (16780 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Franklins, kas atrodas starp mūsdienu Londonas paralēlajām pasaulēm un futuristisko ticību, kas dominēja Tikmēr pilsētas metropolē, aust pasaku par četrām dvēselēm, kuru dzīvi savijas liktenis, romantika un traģēdija. Kad šīs pasaules saduras, viena lode nosaka šo četru varoņu likteni.

Дочь рыбака | Krievija
Žanrs
Pārdevēja no zivju veikala Polina Schukina pārdzīvo grūtu dzīves periodu. Ar ekstravagantas vecmāmiņas žēlastību viņa nonāk princesešu pasaku pasaulē, kur, kā izrādās, viss ir pakļauts birokrātijai, un daudzos atbalsojošos gaiteņos un valdības birojos ir rindas ar meitenēm, kuras vēlas atklāt princesi. Paulīnei jāiziet virkne testu, kas atklās viņas personīgo kvalifikāciju ļoti konkurētspējīgā profesijā.

Человек из Подольска | Krievija
Žanrs
Vienkāršs puisis no Podoļskas nonāk Maskavas policijas pārvaldē un morāli gatavojas visādiem pazemojumiem. Bet likuma pārstāvji pēkšņi izrādās prasmīgi intelektuāļi ...

Чупакабра | Krievija
Žanrs
Deviņus gadus vecais Andrejs dzīvo neliela ciemata nomalē netālu no jūras. Māte vēlas viņu ievietot bērnu namā. Andrejs ir nobijies no perspektīvas un saprot, ka viņa dzīve krasi mainīsies. Kādā vētrainā dienā viņš pludmalē atrod suni un nolemj, ka tieši mistiskais zvērs, kas pazīstams kā Čupakabra, kazu vampīrs, radīs brīnumu. Debijas filma izstrādāta Ikusmira Berriak rezidences programmā.

I Met a Girl | Austrālija
Žanrs
IMDB
5.9 (420 balsu)
Impulsīvs mūziķis, kurš cīnās ar šizofrēniju, krīt uz noslēpumainu sievieti, kura, iespējams, viss ir viņa galvā. Kad viņa pēkšņi pazūd, viņš dodas krosa ceļojumā pa Austrāliju, lai viņu atrastu, liekot savam ilgi cietušajam brālim mēģināt viņu glābt.

The Man Who Invented Christmas | Kanāda| Īrija
Žanrs
IMDB
7.0 (11815 balsu)
1843. gadā, neskatoties uz to, ka Dikenss ir veiksmīgs rakstnieks, viņa jaunākās grāmatas izgāšanās nostāda viņa karjeru krustcelēs, līdz brīdim, kad, cīnoties ar iedvesmu un konfrontējot realitāti ar bērnības atmiņām, dzīlēs piedzimst jauns varonis. viņa nemierīgā prāta; vecs, vientuļš, sarūgtināts cilvēks, tik spilgts, tik cilvēcīgs, ka ap viņu izaug vesela pasaule, tik iedvesmojošs stāsts, kas uz visiem laikiem mainīja Ziemassvētku nozīmi.

Lucky Grandma | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (715 balsu)
Viesnīca, kas atrodas Ņujorkas ķīniešu kvartālā, rotājoša, ķēdēs smēķējoša ķīniešu vecmāmiņa iet uz visu kazino, nonākot nepareizajā veiksmes pusē - un bandu kara vidū.

The Lady in the Van | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.7 (25893 balsu)
Budžets
6,000,000.00$
Patiesais stāsts par attiecībām starp Alanu Benetu un vienskaitli Miss Shepherd, neskaidras izcelsmes sievieti, kura “uz laiku” novietoja savu furgonu Beneta Londonas piebraucamajā ceļā un turpināja dzīvot 15 gadus.

Support the Girls | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (6,270 balsu)
Liza Konroja ir šosejas pusē esošā “sporta bāra ar līkumiem”, Double Whammies, galvenā vadītāja. Viņa dedzīgi audzina un aizsargā savus darbiniekus - bet vienas mēģinošas dienas laikā viņas optimisms tiek nomocīts no visiem virzieniem ... Double Whammies pārdod lielu, dīvainu amerikāņu fantāziju, bet kas notiek, kad realitāte tajā iebāž kaudzi ar caurumiem?

The Hummingbird Project | Kanāda| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.2 (6978 balsu)
Brālēni Vinsents un Antons dzīvo paaugstinātas intensitātes treidinga pasaulē, kur katra nokavēta sekunde var maksāt miljardus. Viņi ķeras klāt pie ilgi plānota projekta realizācijas - šķiet, ka viss ir pārdomāts līdz sīkumiem un iespēju gūt panākumus nekas vairs nevar aptumšot. Taču negaidīti ceļā nostājās viņu bijušais boss - ļaunais ģēnijs Eva Toresa, kura ir kļuvusi par viņu briesmīgāko ienaidnieku. Līdz ar to, likmes kļūst vēl augstākas un zaudētāju gaida pilnīgs krahs.

1 2 3 4 5 6 .. 284