Drāma

Extracurricular Activities
Žanrs
IMDB
6.1 (941 balsu)
Reigana Kolinsa, vidusskolēna parauga, kurš strādā ar "slepkavu" pēc skolas darbu, kas saistīts ar "negadījumu" organizēšanu klasesbiedru vecākiem, nežēlīgā dzīve. Kad pieredzējis policijas detektīvs Klifs Dokinss sāk salikt gabalus, ir prāta cīņa, lai noskaidrotu, vai Reigans var turpināt uzplaukt biznesā.

Secret Obsession | ASV
Žanrs
IMDB
4.3 (17408 balsu)
Jaunlaulātajai Dženiferei tiek nežēlīgi uzbrukts tumšā atpūtas pieturā. Ārstējoties no savainojumiem, viņa nevar atcerēties neko no savas pagātnes, ieskaitot pārbaudījumus. Viņas vīrs Rasels ir vienkārši pateicīgs, ka viņa ir dzīva un vēlas iegūt savu māju. Kad viņš atkal ieved viņu savrupajā kalnu īpašumā, detektīvs Peidžs vajā Dženiferas uzbrucēju - viņa paša meita pazuda un nekad netika atrasta. Dženiferu tagad gaida tāds pats liktenis, ja vien kāds nesaprot, ka viņas mīlošā aprūpētāja patiesībā ir viņas sagūstītāja.

L'âge des ténèbres | Francija| Kanāda
Žanrs
IMDB
6.8 (2882 balsu)
Žans Marks ir cilvēks bez īpašībām, kas dzīvo ārpus kopīgiem laikiem. Sieva un bērni viņu ignorē; viņš ir vidēja līmeņa valdības funkcionārs Monreālā, kurš bez rūpēm dara savu darbu. Viņam ir aktīva iztēle par seksuālu iekarošanu, taču viņa vienīgās patiesās jūtas rodas, kad viņš apciemo veco māti, kuras veselība ir neveiksmīga. Kad viņa sieva pēkšņi aizbrauc strādāt uz Toronto, Žans Marks sāk pārkārtot lietas kopā ar savām meitām, sociālo dzīvi un darbu. Vai viņam ir izredzes pasaulē, kas labākajā gadījumā ir farss?

Backdraft 2 | ASV| Beļģija
Žanrs
IMDB
4.8 (1671 balsu)
Gadiem pēc oriģinālā Backdrafta Šonam, nelaiķa Stīva "Buļa" Makkefrija dēlam, tiek uzdots izmeklēt nāvējošu ugunsgrēku, tikai lai saprastu, ka tas ir kaut kas daudz ļaunāks.

Johnny Got His Gun | ASV
Žanrs
IMDB
7.9 (15422 balsu)
Džo, jauno amerikāņu karavīru, I pasaules kara pēdējā dienā skāra javas apvalks. Viņš guļ slimnīcas gultā liktenī, kas ir sliktāks par nāvi kā četrkāršs amputēts, kurš zaudējis rokas, kājas, acis, ausis. mute un deguns. Ārstiem nezinot, viņš paliek apzināts un spējīgs domāt, tādējādi pārdzīvo savu dzīvi ar dīvainiem sapņiem un atmiņām.

Panic | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (7932 balsu)
Budžets
1,000,000.00$
Alekss pārdzīvo pusmūža krīzi, un viņam tas ir kļuvis par ļoti grūtu laiku. Viņa laulībā ir grūtības, viņš ir noraizējies par savu dēlu, un darbs nogalināt cilvēkus ģimenes labā ir kļuvis par visstresīgāko viņa dzīves daļu. Viņš meklē terapeita palīdzību un uzgaidāmajā telpā, ar kuru viņš sazinās, satiek sievieti.

American Gun | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (2983 balsu)
Šķietami atšķirīgi cilvēku portreti - viņu vidū ir vientuļā māte, vidusskolas direktore un dūzis - izteikti amerikāņu -, kurus visus ietekmē ieroču izplatīšanās Amerikas sabiedrībā.

Instinct | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (31538 balsu)
Budžets
80,000,000.00$
Cietumā par noziedzīgi ārprātīgo, apmānīto antropologu Ītanu Pauelu paredzēts pārbaudīt spožam jaunam psihiatram Teo Kulderam. Ambīciju un patiesības izsalkuma vadīts, Katls galu galā riskēs ar visu - pat noliks savu dzīvi uz līnijas - mokoši mēģinot izprast šī trakā cilvēka dīvainās darbības.

The Leisure Seeker | Francija| Itālija
Žanrs
IMDB
6.7 (7225 balsu)
Bēguļojošais pāris dodas neaizmirstamā ceļojumā no Bostonas uz Key West, atgūstot dzīves aizraušanos un mīlestību vienam pret otru ceļojumā, kas sniedz atklāsmi un pārsteigumu līdz pašām beigām.

Measure of a Man | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (1255 balsu)
Apmocīts pusaudzis piedzīvo pagrieziena punktu vasarā, kurā viņš iemācās iestāties par sevi.

Land of the Blind | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.5 (3542 balsu)
Kareivis stāsta par savām attiecībām ar slavenu politieslodzīto, kurš mēģina gāzt savas valsts autoritāro valdību.

The Hunley | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (1126 balsu)
CSS Hunley stāsta neticami patieso stāstu par manuāli darbināmās zemūdenes CSS Hunley apkalpi 1864. gada Čārlstonas aplenkuma laikā. Tas ir stāsts par varonību, saskaroties ar grūtībām, Hunlijs ir pirmais iegremdējamais, kas nogremdēja ienaidnieka laivu kara laiks. Tas attiecas arī uz sižeta cilvēcisko pusi, kas attiecas uz neparasto un ārkārtējo temperamentu 9 vīriešiem, kuri Hunliju ieveda vēsturē un drosmīgi nomira, izpildot šo varoņdarbu.

1 .. 4 5 6 7 8 .. 285