Komēdija

Esperando a Dalí
Žanrs
IMDB
8.4 (65 balsu)
Divi brāļi uzsāk darbu nelielā restorānā, kurš atrodas netālu no paša Salvadora Dalī rezidences. Drīz vien viņus abus pārņem radošuma, brīvības un mīlestības gars, bet slava par viņu kulinārijas šedevriem aplido visu Eiropu. Taču Dalī tā arī vēl ne reizes nav izrādījis godu ar savu ierašanos. Ko brāļiem vēl tādu izdomāt, lai kaimiņos dzīvojošais elks pievērstu viņiem uzmanību? Filma spāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

May December | ASV
Žanrs
Pagājis 20 gadu, kopš 36 gadus vecā Greisija uzsāka romānu ar 13 gadus veco dēla klasesbiedru Džo. Tolaik skandāls tika plaši atspoguļots dzeltenajā presē, bet tagad viņi kopīgi audzina bērnus un izskatās pēc paraugpāra. Laimīgā ģimenes fasāde sāk irt, kad pie viņiem ierodas televīzijas aktrise Elizabete, lai veiktu izpēti savai nākamajai lomai, kurā atveidos Greisiju. Gaismā tiek izcelti nepatīkami fakti par bēdīgi slaveno dēku un uzjundītas sen aizmirstas emocijas.

The Adventures of Jurassic Pet 2: The Lost Secret | ASV
Žanrs
IMDB
9 (134 balsu)
Pilsētā ir jauns mazulis T. Rekss, un viņa vārds ir Juniors! Kad Juniors aizbēg mūsu pasaulē no dinozauru zemes, pusaudzei Vendijai un viņas draugam Kērtisam viņš ir drošībā jāatgriež, pirms kāds viņu atrod.

멍뭉이 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.7 (30 balsu)
Minsū gatavojas apprecēties, kad viņa līgava pēkšņi atzīst, ka viņai ir alerģija pret suņiem. Tagad puiša labākajam draugam zeltainajam retrīveram Rūnijam nepieciešama jauna ģimene. Ar māsīcas un sociālo tīklu palīdzību Minsū sāk meklēt Rūnijam jaunas mājas.

Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel | Vācija| Beļģija| Norvēģija
Žanrs
IMDB
5.8 (56 balsu)
Zvirbulis Ričards beidzot ir gatavs kļūt par bara vadoni! Viņš zina, kā aizvest pārziemojušos stārķus atpakaļ uz mājām pāri Āfrikas smiltīm, plašajiem okeāniem un bīstamām straumēm. Atlicis tikai sīkums – jānokārto vadoņa mācekļa pārbaudījums. Tam nevajadzētu būt grūti, jo Ričards ir īpašs zvirbulis. No agra vecuma viņš audzis kopā ar stārķiem un jau sen apguvis visas lidošanas prasmes. Un tas nav būtiski, ka viņš ir mazs, jo sirdī viņš ir STĀRĶIS!

Žanrs
Ži, iesācējs sacīkšu autobraucējs, iegūst iespēju sacensties ar rallija automašīnu apļa valdošo čempionu. Ar bijušā autovadītāja, kurš kļuva par mehāniķi, palīdzību Žijam jāpārvar nodevīgs reljefs, konkurējošie braucēji un negaidīti šķēršļi, lai pierādītu, ka viņam ir viss, kas nepieciešams, lai kļūtu par nākamo izcilo sacīkšu braucēju.

Fool's Paradise | ASV
Žanrs
Kāds neveiksmīgs publicists atklāj nesen atbrīvotu garīgās veselības pacientu, kurš izskatās gluži kā slikti uzvedoša filmu zvaigzne. Publicists viņu ievieto filmā, radot jaunu zvaigzni. Taču slava un bagātība vēl nav viss, par ko viņi vēlas būt.

Book Club: The Next Chapter | ASV
Žanrs
Budžets
35,000,000.00$
Četri labākie draugi aizved savu grāmatu klubu uz Itāliju jautrā meiteņu ceļojumā, ko viņi nekad nav piedzīvojuši. Kad lietas noiet no sliedēm un tiek atklāti noslēpumi, viņu relaksējošā atpūta pārvēršas par vienreizēju krosa piedzīvojumu.

BlackBerry | ASV| Kanāda| Somija
Žanrs
IMDB
7.7 (343 balsu)
Divi nesaskaņoti uzņēmēji – olu galviņu novators Maiks Lazaridis un rupjš uzņēmējs Džims Balsilijs – apvienoja spēkus, lai pēc nedaudz vairāk kā desmit gadiem kļūtu par pasaules mēroga hitu. Ierīce, ko viens no viņiem izgudroja, bet otrs pārdeva, bija BlackBerry, atkarību izraisošs mobilais tālrunis, kas mainīja pasaules darba, spēlēšanas un saziņas veidu. Bet tieši tad, kad BlackBerry sasniedza jaunas virsotnes, tas arī sāka zaudēt ceļu caur viedtālruņu karu miglu, vadības neizlēmību un ārējiem traucēkļiem, kas galu galā noveda pie viena no veiksmīgākajiem uzņēmumiem tehnoloģiju un biznesa pasaules vēsturē. .

The Doom Generation | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (16623 balsu)
Budžets
800,000.00$
Džordans Vaits un Eimija Blū, divi nemierīgi pusaudži, uzņem pusaudzi drifteri Ksavjeru Redu. Kopā trijatā dodas seksa un vardarbības pilnā ceļojumā pa Amerikas Savienotajām Valstīm, kurās ir psihi un ātrās dzīves.

Next Goal Wins | ASV| Lielbritānija
Žanrs
Bez darba palikušais un alkoholu mīlošais futbola treneris Tomass Rongens dodas uz Amerikāņu Samoa, lai vadītu turienes komandu un palīdzētu tai sagatavoties pasaules čempionāta atlases sacensībām. Galvenā problēma valsts komandas pastāvēšanās vēsturē - tā vēl nav ne reizi iesitusi nevienus vārtus saviem pretiniekiem un spēles laikā ir uzstādījusi antirekordu futbola vēsturē - ielaisti 31 vārti. Tomasu sagaida grūts darbs ne tikai ar komandu, bet arī pašam ar sevi.

Polite Society | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7 (363 balsu)
Cīņas māksliniece Ria Kāna uzskata, ka viņai jāglābj vecākā māsa Ļena no gaidāmās laulības. Pēc draugu palīdzības piesaistīšanas Ria mēģina īstenot vērienīgāko no visiem kāzu laupīšanas gadījumiem neatkarības un māsas attiecības vārdā.

1 .. 4 5 6 7 8 .. 315