Komēdija

Freelance | ASV
Žanrs
IMDB
5.6 (1329 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Bijušais specvienības kareivis bauda mierīgu, bet garlaicīgu dzīvi, kad saņem vilinošu darba piedāvājumu. Viņam tikai jāpavada komandējumā žurnāliste, kura dodas intervēt kādas valsts diktatoru Dienvidamerikā. Taču, nokļuvuši galamērķi, viņi nonāk valsts apvērsuma epicentrā. Tagad izbraukuma miesassargam jāglābj ne tikai žurnāliste un jāliek lietā kaujas iemaņas. Galu galā – atalgojums ir tā vērts!

Simple comme Sylvain | Francija| Kanāda
Žanrs
IMDB
7.4 (175 balsu)
Šajā filmā ar kodīgu humoru Sofijas ērtā dzīve tiek apgriezta kājām gaisā dienā, kad viņa satiek Silvainu, uzņēmēju no Laurentians. Viņa atstās visu, lai dzīvotu šo dedzinošo kaislību, sakot sev, ka tā, iespējams, būs viņas pēdējā dzīvē. Bet mīlētājus šķir vesela pasaule ··· Viņa nāk no Monreālas bagātas intelektuālās vides, savukārt Silveina nāk no fiziska strādnieku ģimenes. Sofija tiks atbrīvota no tā, lai pamatīgi apšaubītu savas vērtības un centienus pēc tam, kad būs pametusi sevi saviem lielajiem romantiskajiem impulsiem.

Вася не в себе | Krievija
Žanrs
Vasilijs Kuzins savus strādniekus, pārsvarā no Vidusāzijas, pastāvīgi "met" naudā, uzskatot viņus par otrās šķiras cilvēkiem. Kādu dienu Vasja iekļūst smagā negadījumā un, pamostoties, par šausmām konstatē, ka ir fiziski pārvērties par aziāti. Skaista, slaida, stalta slāva vietā spogulī viņš ierauga mazu, trauslu viesstrādnieku. Tagad viņam jādara viss, lai atgrieztu savu bijušo ķermeni, pretējā gadījumā viņš tiks deportēts.

She Came to Me | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (225 balsu)
Komponistu Stīvenu Lodemu nomoka radošs bloks, kura dēļ viņš nevar pabeigt savas lielās atgriešanās operas partitūru. Kad viņa bijusī terapeite, par kuru kļuva sieva Patrīcija, iesaka viņam atdzīvināt radošumu, apmaldoties pilsētā, Stīvens dodas iedvesmas meklējumos. Viņa epifānija nāk pēc tam, kad viņš satiek enerģisku sievieti vārdā Katrīna un atklāj, ka viņa dzīvē ir daudz vairāk iespēju, nekā viņš kaulējās vai jebkad varēja iedomāties.

Cat Person | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
5.8 (217 balsu)
Kad Margota, koledžas otrā kursa studente, dodas uz randiņu ar vecāko Robertu, viņa atklāj, ka IRL Roberts neatbilst Robertam, ar kuru viņa ir flirtējusi par īsziņām.

Katastrofa | Latvija
Žanrs
Stāsts, ko iedvesmojuši reāli Latvijas politiķi un viņu izteikumi, seko līdzi Kārlim Preisam, Latvijas Republikas Saeimas deputātam, kurš kādu rītu attopas publiska skandāla vidū pēc viņa komentāriem TikTok video intervijā. Kārlis bēg no žurnālistiem uz Airbnb dzīvokli un pavada tur dienu, cenšoties atrisināt krīzi, bet nenovēršami padarot visu vēl sliktāku. Vienā dienā viņš zaudē savu ģimeni, biznesa partnerus un amatu – tikai tāpēc, ka nevarēja vienkārši izturēt un gaidīt.

Relax, I'm From The Future | Kanāda
Žanrs
IMDB
7.9 (63 balsu)
Kaspers ir laika ceļotājs, kurš ierodas 2020. gados, cenšoties novērst lielu nākotnes katastrofu. Viņš satiek Holliju, dīvainu melnādainu sievieti, ar kuru viņš sadraudzējas, un iesaistās savā plānā, sniedzot viņai zināšanas par nākotni, lai viņa varētu ātri nopelnīt. Tomēr viņi paši negribot maina nākotni ar savām darbībām, līdz ierodas Dorisa, cita laika ceļotāja, lai viņus apturētu.

Dumb Money | ASV
Žanrs
IMDB
7.2 (50 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Interneta komentētājs Kīts Gils iegremdē savus mūža ietaupījumus GameStop krājumos un publicē par to. Kad viņa sociālās ziņas sāk uzplaiksnīt, pieaug arī viņa un visu to cilvēku dzīve, kas viņam seko. Kad akciju dzeramnauda kļūst par kustību, ikviens kļūst bagāts — līdz miljardieri cīnās un abas puses konstatē, ka viņu pasaule ir apgriezta kājām gaisā.

Бери да помни | Krievija
Žanrs
Lai slēptu no mazdēla vecāku pēkšņo nāvi, 70 gadus vecais vectēvs Rasims sāk ar viņu spēlēt leģendāro spēli "Ņem un atceries", lai vēlmes piepildītos. Sākumā viņa sievai Sufijai šī ideja nepatīk, taču pamazām spēle maina gan šīs ģimenes dzīvi, gan visa ciema dzīvi un sapņus visneiedomājamākajā veidā.

The Kill Room | ASV
Žanrs
Slepkava, viņa priekšnieks, mākslas darbu tirgotājs un naudas atmazgāšanas shēma, kas nejauši pārvērš slepkavu par vienas nakts avangarda sensāciju, kas liek viņai spēlēt mākslas pasauli pret pazemi.

Slotherhouse | ASV
Žanrs
Vēloties slepkavniecisku gadu, māsa Emīlija Janga saprot, ka viņa varētu būt labākais risinājums savai korporācijai. Sākot savu kampaņu, viņa atrod burvīgu sliņķi, kas nozog viņas sirdi, un drīz vien saprot, ka varētu nozagt savu māsu māsu sirdis un balsis. Bet, kad Sigma Lambda Theta mājā lēnām sāk krāties ķermeņi, Emīlija un viņas draudzes māsas saprot, ka nāvi izraisa viņu jaunais mājas talismans, mīlīgais sliņķis Alfa. Vai Emīlija un viņas māsas izbēgs no mājas ar savām dzīvībām? Vai arī šis nāves slinkums ar trim asiem nagiem viņiem ir pārāk ātrs?

Les as de la jungle 2 - Opération tour du monde | Francija
Žanrs
IMDB
5.9 (10 balsu)
Filmas The Jungle Bunch (2017) turpinājums.

1 .. 3 4 5 6 7 .. 317