Zinātniskā fantastika

重启地球 | Ķīna
Žanrs
IMDB
4.1 (415 balsu)
Kad zāles augu šūnu replicēšanai rada jūtīgu ziedu formu, planētu pārņem flora un cilvēce ir noplicināta. Ķīniešu darba grupa, atraitnis tēvs un viņa mazā meita cīnās par izdzīvošanu misijā, lai augu kodolā ievadītu pretlīdzekli, lai mainītu to augšanu.

熊出没·重返地球 | Ķīna
Žanrs
IMDB
5.9 (167 balsu)
Kad uz Zemes nolaižas nezināms objekts no kosmosa, Brembls iegūst jaunas spējas un ārpuszemes palīgu.

Rubikon | Austria
Žanrs
IMDB
4.9 (2920 balsu)
Budžets
1,200,000.00$
Kompānijas karavīrs Hanna un zinātnieki Gevins un Dimitri pēta aļģu projektu uz kosmosa stacijas Rubikon klāja, kam vajadzētu pastāvīgi apgādāt cilvēci ar skābekli un pārtiku. Bet pēkšņi zeme pazūd zem viņiem brūnā, toksiskā miglā un visi kontakti tiek pārtraukti - vai viņi ir pēdējie cilvēces izdzīvotāji? Vai viņiem ir jāuzsāk droša stacija, jāuzdrošinās lidojums atpakaļ un tādējādi jāriskē ar savu dzīvību?

Press Play | ASV| Koreja
Žanrs
IMDB
5.9 (876 balsu)
Laurai un Harisonam ir ideāla romantika, kas balstās uz kopīgu mīlestību pret mūziku. Pēc nāvējošā negadījuma Laura iegūst iespēju glābt savu mūža mīlestību, kad viņa atklāj, ka viņu miksteips var viņu atgriezt laikā.

Brian and Charles | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.7 (4219 balsu)
Budžets
1,200,000.00$
Braiens, kas ir pievilcīgs ārzemnieks, dzīvo viens Velsas ielejā, izgudrojot neparastus rīkus, kas reti darbojas. Pēc izmestas manekena galvas atrašanas Braienam rodas ideja. Trīs dienas vēlāk, veļas mašīna un dažādas rezerves daļas, viņš izgudroja Čārlzu, mākslīgi inteliģentu robotu, kurš mācās angļu valodu no vārdnīcas un izrādās burvīgs, bezkaunīgs pavadonis. Tomēr drīzumā Čārlzs attīsta arī autonomiju. Čārlzs, ko ieinteresē plašākā pasaule vai kas atrodas aiz kotedžas, kur Braiens viņu ir paslēpis, Čārlzs alkst piedzīvojumu.

Lightyear | ASV
Žanrs
IMDB
6 (106254 balsu)
Budžets
200,000,000.00$
Pieredzējušais kosmiskais reindžeris Bazs Gaismasgads, cenšoties atgriezties mājās, sastopas ar nežēlīgu robotu armiju – tos komandē Zurgs, kurš grib nozagt viņa degvielas avotu.

Mad God | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (9175 balsu)
Budžets
250,000.00$
Figūra, kas pazīstama kā "Slepkava", nolaižas no debesīm murgainā bedrē, kas ir pilna ar briesmoņiem, titāniem un nežēlību.

Два холма. Фильм | Krievija
Žanrs
Kas notiks, ja bioloģiskā kara rezultātā izmirs gandrīz visa vīriešu populācija? Sievietes bēdās (īsu laiku), un tad viņas apvienosies un radīs jaunu labāku pasauli - ar ekopilsētām, atjaunojamo enerģiju, iespējām darīt ko vien vēlas, pat zinātni un biohakingu, pat jogu un pašattīstību. Vairošanās tagad notiek ar mākslīgo apsēklošanu, un jaunajā pasaulē dzimst tikai meitenes. Bet ne visiem patīk šāda pasaules kārtība. Daži no viņiem uzticīgajiem izdzīvojušajiem vīriešiem un sievietēm dodas uz dzīvi pamestās pilsētās, sāk zagt elektrību, baudot brīvību un tradicionālo seksu. Ideāli iekārtotās sieviešu pasaules miers tiek apdraudēts, kad skolotāja Rada no ekopilsētas "Divi kalni" ārpus tās satiek jauno "primātu" Hēru.

La pasajera | Spānija
Žanrs
IMDB
5.3 (883 balsu)
Četri cilvēki, kas brauc furgonā, uzbrauc vientuļai sievietei, kamēr viņa tumsā iet pa lauku ceļu. Iekraujot viņu transportlīdzeklī, lai nogādātu tuvākajā slimnīcā, viņi pamana, ka viņa uzvedas diezgan dīvaini. Autobusa iemītnieki drīz vien saprot, ka ir pienācis laiks cīnīties par savu dzīvību, un viņi vienojas par vienu ļoti vienkāršu noteikumu: "nesēdi viņai blakus."

Crimes of the Future | Francija| Kanāda| Lielbritānija| Grieķija
Žanrs
IMDB
5.9 (28796 balsu)
Cilvēki pielāgojas sintētiskajai videi ar jaunām transformācijām un mutācijām. Kopā ar savu partneri Caprice Sauls Tensers, slavenību performanču mākslinieks, avangarda izrādēs publiski demonstrē savu orgānu metamorfozi.

Zero Contact
Žanrs
IMDB
3 (557 balsu)
2020. gada globālās pandēmijas laikā 17 dažādās valstīs veidotā filma seko pieciem varoņiem visā pasaulē, kurus saista tikai viņu uzticība nelaiķim dibinātājam un tehnoloģiju titānam Finlijam Hārtam. Ir spiesti strādāt kopā, lai apturētu Hārta slepenāko izgudrojumu — mašīnu, kas ir vai nu cilvēces problēmu risinājums, vai arī pasaules gals.

Mondocane | Itālija
Žanrs
IMDB
6.3 (476 balsu)
Tuvākajā nākotnē Itālijas dienvidu pilsētu Taranto ieskauj dzeloņstieples, kuras neviens, pat policija, neuzdrošinās šķērsot. Nabadzīgākie paliek cīņā par izdzīvošanu, bet bandas sacenšas par teritoriju. Divi trīspadsmit gadus veci bāreņi, kuri uzauguši kopā, sapņo pievienoties kādai no bandām.

1 2 3 4 5 6 .. 64