Šausmu filma

Possessor Uncut | ASV| Kanāda| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.3 (2006 balsu)
Uzņēmuma elites slepkava Tasja Vosa izmanto smadzeņu implantēšanas tehnoloģiju, lai pārņemtu kontroli pār citu cilvēku ķermeņiem, lai izbeigtu augsta līmeņa mērķus. Kad viņa iedziļinās savā jaunākajā uzdevumā, Vosa iesprūst prātā, kas draud viņu iznīcināt.

Follow Me
Žanrs
IMDB
5.2 (916 balsu)
Sociālo mediju personība kopā ar draugiem dodas uz Maskavu, lai tvertu jaunu saturu savam veiksmīgajam VLOG. Vienmēr virzot robežas un ēdinot pieaugošo auditoriju, viņi nonāk aukstā noslēpumu, pārmērību un briesmu pasaulē. Kad robežas starp reālo dzīvi un sociālajiem medijiem ir neskaidras, grupai ir jācīnās, lai aizbēgtu, un jāizdzīvo.

The Babysitter: Killer Queen | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (547 balsu)
Divus gadus pēc sātana kulta pārvarēšanas, ko vada viņa aukle Bee, Kols mēģina aizmirst savu pagātni un koncentrēties uz izdzīvošanu vidusskolā. Bet, kad vecie ienaidnieki negaidīti atgriežas, Kola atkal būs jāpārvar ļaunuma spēki.

Alive | Kanāda
Žanrs
IMDB
5.3 (351 balsu)
Smagi ievainots vīrietis un sieviete pamostas pamestā sanatorijā tikai tāpēc, lai uzzinātu, ka sadistiskam aprūpētājam ir viņu brīvības atslēgas un šausminošās atbildes par viņu patieso identitāti.

Antebellum | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (52 balsu)
Veiksmīgā autore Veronika nonāk ieslodzījumā šausminošā realitātē, un viņai ir jāatklāj prātu saliekošā noslēpums, pirms ir par vēlu.

I'm Thinking of Ending Things | ASV
Žanrs
Nekas nav tā, kā šķiet, kad sieviete, kurai rodas šaubas par savu jauno draugu, pievienojas viņam ceļojumā, lai satiktu vecākus viņu attālajā fermā.

The New Mutants | ASV
Žanrs
Pieci jauni mutanti, tikai atklājot savas spējas, turoties slepenā telpā pret viņu gribu, cīnās, lai izvairītos no pagātnes grēkiem un glābtu sevi.

The Pale Door | ASV
Žanrs
Pēc laupīšanas vilcienā diviem brāļiem, kas vada kovboju bandu, jāizdzīvo naktī spoku pilsētā, kuru apdzīvo raganu kopojums.

반도 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.0 (2231 balsu)
Budžets
17,000,000.00$
Karavīrs un viņa komanda kaujas ar post-apokaliptisku zombiju bariem Korejas pussalas tuksnešos.

The Cleansing Hour | ASV
Žanrs
IMDB
5.7 (1117 balsu)
Tūkstošgades uzņēmēji Drew un Max vada tīmekļa pārraidi, kurā tiek straumēti dzīvi eksorcismi, kas patiesībā ir sarežģīti mānījoši. Viņi saņem savu līdzjūtību, kad šodienas aktrisi noslēpumainā kārtā iegūst īsts dēmons, kurš apkalpo apkalpi. Vēl sliktāk - turētais upuris ir Drew līgavainis Lane. Strauji augošās globālās auditorijas priekšā dēmons pakļauj Maksu virknei vardarbīgu un pazemojošu izaicinājumu, kas bija paredzēti, lai viņu sodītu par viņa tiešsaistes sarunu. Tikmēr, cenšoties glābt savas dzīves mīlestību, Drew atklāj, ka dēmona draudīgais motīvs ir saistīts ne tikai ar atriebību, bet arī lai atklātu tumšos noslēpumus, kurus viņš, Makss un Lane ir slēpuši viens no otra. Ja ir palicis tikai šova pulkstenis, ir laika jautājums, vai nu patiesība tiek atklāta, vai dēmons piespiež viņus tikties ar savu veidotāju.

Ghosts of War | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.4 (1504 balsu)
Otrā pasaules kara amerikāņu karavīru grupa sastopas ar pārdabisku ienaidnieku, jo viņi okupē Francijas pili, kas iepriekš bija nacistu kontrolē.

The Clearing | ASV
Žanrs
IMDB
4.0 (336 balsu)
Tēvam ir jāapkaro ceļš caur zombiju apokalipsi, lai glābtu savu meitu.

1 .. 4 5 6 7 8 .. 54