Šausmu filma

Wounds | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.0 (15081 balsu)
Bārmenim Ņūorleānā sāk notikt satraucošas un noslēpumainas lietas pēc tam, kad viņš paņem pie bāra atstāto tālruni.

Altered | ASV
Žanrs
IMDB
5.6 (9942 balsu)
Budžets
8,000,000.00$
Pirms piecpadsmit gadiem citplanētieši nolaupīja piecus vīriešus. Tikai četri atgriezās. Tagad šiem pašiem četriem vīriešiem ir izdevies notvert vienu no radībām, kas nogalināja viņu draugu un sabojāja viņu dzīvi.

Eternal | Kanāda
Žanrs
IMDB
4.8 (1276 balsu)
Detektīvs Raimonds Pāvests ir apšaubāmas morāles detektīvs, kurš meklē savu pazudušo sievu. Izmeklēšana noved viņu pie mīklainās Elizabetes Keinas un viņas jaunās kalpones Irinas bagātīgā īpašuma. Saskaņā ar Elizabetes aizraujošajiem skatieniem un aristokrātiskajām manierēm slēpjas drausmīgs noslēpums, ar kuru dalījās viņas pavadone Irina. Kad detektīvs pāvests sevi perversu piesaista varenā Elizabete, ķermeņi sāk virspusē, viņa vaicājumi tikai padziļina noslēpumu ap Elizabetes pagātni. Pāvesta apsēstība kļūst tik intensīva, ka viņš pilnībā nespēj paredzēt Elizabetes reakciju uz iekļūšanu viņas tumšajā pasaulē - liktenīgu kļūdu, kas viņam varētu maksāt viņa un tuvāko cilvēku dzīvības.

Stone Cold Dead | Kanāda
Žanrs
IMDB
5.3 (359 balsu)
Budžets
900,000.00$
Seržanta Boida policija meklē, lai atrastu snaiperi, kurš šāvis āķus.

Extraterrestrial | Kanāda
Žanrs
IMDB
5.0 (14591 balsu)
Pieci draugi devās uz kajīti mežā, lai izklaidētos brīvdienās, tas ir, līdz brīdim, kad ārpuszemes apmeklētāji to pārvērš cīņā par savu dzīvību. Grupa tiek izvilkta no viņu modrības, kad dziļi mežā ietriecas mirgojošs objekts. Izmeklēšanas laikā draugi paklūp pāri citplanētiešu kosmosa kuģim, un tā iedzīvotāji nav ieradušies mierā.

Surveillance | Vācija| ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
6.3 (16642 balsu)
Budžets
3,500,000.00$
FBI aģents izseko sērijveida slepkavu ar trīs viņa iespējamo upuru palīdzību, kuriem visiem ir jāstāsta savādāk.

Bloodsuckers | Kanāda
Žanrs
IMDB
4.4 (1659 balsu)
Budžets
1,700,000.00$
Starpgalaktisko vampīru mednieki. "Bafijs" satiekas ar "Star Trek" "Mad Max" pasaulē.

Still/Born | Kanāda
Žanrs
IMDB
5.4 (3499 balsu)
Still / Born seko Marijai, jaunajai mātei, kura dzemdībās zaudēja vienu no dvīņiem. Cīnoties ar viena sava bērna zaudēšanu, viņai rodas aizdomas, ka kaut kas ļaunprātīgs ir pēc pārdzīvojušā bērna - pārdabiskas būtnes, kas izvēlējusies savu bērnu un neapstāsies, lai to viņai atņemtu.

Reeker | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (9782 balsu)
Svešajiem, kas ieslodzīti tuksnesī drausmīgā ceļojuma oāzē, ir jāatklāj noslēpums, kas slēpjas viņu redzējumos par mirstošiem cilvēkiem, kamēr viņus sagaida sabrukusi būtne.

Lake Placid 3 | ASV| Bulgārija
Žanrs
IMDB
3.3 (4256 balsu)
Budžets
2,500,000.00$
Spēles uzraugs pārceļ savu ģimeni uz Leikplesidu, kur savulaik notika krokodilu nāvējoši uzbrukumi. Vietējie iedzīvotāji apliecina, ka krokusu vairs nav, bet viņa ļaundarīgais jaunais dēls atrod dažus krokus un sāk tos barot. Viņi ātri izaug par ļoti lieliem pieaugušajiem un sāk uzbrukt mednieku saimei un tuvējai pilsētai.

The Beacon | ASV
Žanrs
IMDB
4.7 (993 balsu)
Budžets
2,500,000.00$
Mēģinot atjaunot savu dzīvi pēc četrus gadus vecā dēla zaudēšanas, Brins un Pols Šovs pārceļas uz burvīgo veco Beacon Apartments. Brins sāk redzēt, kā ap ēku skraida spocīgs zēns. Ar ekscentriska jauna profesora un izturīga, veca sitiena policista palīdzību Brīns mēģina atklāt zēna nāves detaļas.

Scanners | Kanāda
Žanrs
IMDB
6.8 (47372 balsu)
Budžets
4,100,000.00$
Pēc tam, kad noslēpumainas negodīgas korporācijas aģenti sagrābj cilvēku ar ārkārtas un biedējoši destruktīvām telepātiskām spējām, viņš atklāj, ka viņš tālu nav vienīgais tik dīvaino spēku īpašnieks un ka dažu citu skeneru prāts ir ieslēgts. pasaules kundzību, kamēr citi mēģina viņus apturēt.

1 2 3 4 5 6 .. 54