Centre National de la Cinématographie

Les Cinq diables | Francija
Žanrs
IMDB
6.5 (1322 balsu)
Budžets
3,370,000.00$
Bērns, kas apveltīts ar spēju ceļot laikā, ir liecinieks savas ģimenes pagātnes traumām.

Saint Omer | Francija
Žanrs
IMDB
7 (627 balsu)
Romānu rakstnieks piedalās prāvā pret sievieti, kas apsūdzēta par savas 15 mēnešus vecās meitas nogalināšanu, pametot viņu pludmalē Francijas ziemeļos. Taču tiesas procesam turpinoties, viņas pašas ģimenes vēsture, šaubas un bailes par mātes stāvokli pakāpeniski tiek izklīdinātas, pamazām atklājoties apsūdzētās dzīves stāstam.

Un beau matin | Francija| Vācija
Žanrs
IMDB
7 (921 balsu)
Sandra dzīvo nelielā dzīvoklī Parīzē kopā ar savu astoņus gadus veco meitu. Viņa regulāri apmeklē savu tēvu Georgu, kurš cieš no neirodeģeneratīvas slimības, kas katru dienu mazina viņa spējas. Kamēr viņa kopā ar ģimeni dodas šķēršļu joslā cauri pansionātiem, lai iekārtotu Georgu drošā vietā, Sandra negaidīti sastopas ar Klementu. Lai gan viņš nav brīvs, sākas kaislīgas attiecības.

Le visiteur du futur | Francija
Žanrs
IMDB
6.4 (573 balsu)
Budžets
4,500,000.00$
Izpostītā nākotnē apokalipse apdraud Zemi. Pēdējā cerība ir cilvēkam, kurš spēj ceļot laikā. Viņa misija: atgriezties pagātnē un mainīt notikumu gaitu. Bet laika policija viņu medī katrā laikmetā. Nākotnes apmeklētājam sākas sacīkstes ar laiku...

Frère et Sœur | Francija
Žanrs
IMDB
5.8 (655 balsu)
Budžets
4,800,000.00$
Alise un Luiss ir brālis un māsa. Viņa ir aktrise; viņš bija skolotājs un dzejnieks. Vairāk nekā 20 gadus Alise ienīst savu brāli. Visu šo laiku viņi viens otru nav redzējuši. Viņu vecāku nāve sastāda brāļus un māsas aci pret aci.

Les Olympiades | Francija
Žanrs
IMDB
7.1 (6630 balsu)
Mūsdienu Parīze. Apkaimē ar augsti paceltām jumtu korēm izslejas dzīvojamo māju ansambļi. Vienā no šīm daudzdzīvokļu ēkām dzīvo telekomunikāciju darbone Emīlija, mitinoties vecmammas dzīvoklī un baudot dīkāku, kaprīzāku dzīvi kā māte un veiksmīgā māsa. Viņa sastopas ar skolotāju Kamilu, kurš meklē dzīvesvietu. Tomēr Kamils ieskatās ne tikai Emīlijā, bet arī Norā, kura nule kā atsākusi studijas Sorbonnā, pametot nekustamo īpašumu jomu. Bet pati Nora, kuru notur par interneta čatu kurtizāni, pamazām iepazīst savu dubultnieci – platīnblondo Amberu. Viņu eksistences, iegribas un sapņi izkārtojas attiecību četrstūrī.

Kaamelott - Premier volet | Francija
Žanrs
IMDB
6.2 (3597 balsu)
Budžets
17,516,235.00$
Pēc slavētā seriāla beigām karalis Artūrs iestāsies pret Lanselota armiju, lai pēc viņa bēgšanas uz Romu atgūtu troni.

The Deep House | Francija| Beļģija
Žanrs
IMDB
5.4 (11258 balsu)
Nirstot kādā nomaļā Francijas ezerā, pāris YouTube lietotāju, kas specializējas zemūdens izpētes videoklipos, atklāj dziļos ūdeņos iegremdētu māju. Tas, kas sākotnēji bija unikāls atradums, drīz pārvēršas murgā, kad viņi atklāj, ka māja ir bijusi zvērīgu noziegumu vieta. Ieslodzīti, viņu skābekļa rezerves bīstami krītas, viņi saprot, ka ļaunākais vēl tikai priekšā: viņi nav vieni mājā.

Žanrs
IMDB
7.9 (17093 balsu)
Budžets
3,400,000.00$
Amins, kurš galvenokārt tiek stāstīts ar animācijas palīdzību, lai aizsargātu savu identitāti, atskatās uz savu pagātni, kad viņš bija bēglis no Afganistānas, cīnoties ar noslēpumu, ko viņš slēpis 20 gadus. Aizraujoša dokumentālā filma, kas uzņemta, apvienojot animācijas un arhīva materiālus, stāsta par ārkārtīgi spēcīgu stāstu par izdzīvojušo afgāņu geju un viņa nepieciešamību stāties pretī pagātnei, lai patiesi iegūtu nākotni. Amins kā nepavadīts nepilngadīgais ieradās Dānijā no Afganistānas. Šodien, 36 gadu vecumā, viņš ir veiksmīgs akadēmiķis un apprecas ar savu ilggadējo draugu. Noslēpums, ko viņš ir slēpis vairāk nekā 20 gadus, draud sagraut dzīvi, ko viņš ir uzcēlis sev. Pirmo reizi viņš dalās savā stāstā ar savu tuvu draugu. FLEE apvieno satriecošu attēlu un atmiņu gobelēnu, lai pastāstītu dziļi aizkustinošu un oriģinālu stāstu par jaunu vīrieti, kurš cīnās ar savu traumējošo pagātni, lai atrastu savu patieso es un mājas nozīmi.

Adieu les cons | Francija
Žanrs
IMDB
6.7 (5798 balsu)
Budžets
9,700,000.00$
Kad 43 gadus vecā frizieris Suze Trapē uzzina, ka viņa ir smagi slima, viņa nolemj doties meklēt bērnu, kuru bija spiesta pamest, kad viņai bija tikai 15. Viņas trakajā birokrātiskajā meklējumā viņa šķērso 50 gadus veco JB. -vecais cilvēks izdegšanas vidū un Blina kungs, neredzīgs arhivārs, kuram ir nosliece uz pārlieku lielu entuziasmu. Maz ticams, ka trijotne devās jautrā un skaudrā savrupmāju ceļojumā pāri pilsētai, meklējot Suzes sen pazudušo bērnu.

De Gaulle | Francija
Žanrs
IMDB
6.0 (436 balsu)
Parīze, 1940. gada jūnijs. De Golla pāris saskaras ar Francijas militāro un politisko sabrukumu. Čārlzs de Golls pievienojas Londonai, kamēr viņa sieva Ivonna kopā ar trim bērniem nonāk izceļošanas ceļā.

Shadow of the Wolf | Francija| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.8 (840 balsu)
1930. gados Agaguks dzīvo tradicionālo inuītu dzīvi. Bet kādu dienu cilts ir slepkavība, un Agaguks kļūst par aizdomās turamo. Drīz viņu vajā vidējais kalns Hendersons, un viņam jābēg cauri aukstajai ziemeļu Kvebekas ziemai.

1 2 3 4