spoks

Dark Shadows | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.2 (239760 balsu)
Budžets
150,000,000.00$
Džonijs Deps, Mišela Feifere, Eva Grīna un citas zvaigznes Tima Bērtona jaunākajā filmā - gotiskā komēdijā „Tumšās ēnas". Šis ir jau astotais Džonija Depa un Tima Bērtona tandēms! Ir astoņpadsmitais gadsimts, Bārnabass Kolinss (Džonijs Deps) ir bagāts muižnieks un pleibojs, kurš dzīvo cepuri kuldams... līdz brīdim, kad viņš pieļauj liktenīgu kļūdu, salaužot skaistās burves Andželikas sirdi. Burve viņam atriebjas - pārvērš par vampīru un aprok dzīvu. Pēc diviem gadsimtiem vampīrs Bārnabass tiek nejauši atbrīvots, un viņš attopas 1972.gadā, pavisam citā pasaulē. Nu viņam nākas ne tikai iedzīvoties mūsdienās un glābt savas dzimtas īpašumus, bet arī atkal sastapties ar daiļo un neganto raganu Andželiku.

The Beacon | ASV
Žanrs
IMDB
4.7 (993 balsu)
Budžets
2,500,000.00$
Mēģinot atjaunot savu dzīvi pēc četrus gadus vecā dēla zaudēšanas, Brins un Pols Šovs pārceļas uz burvīgo veco Beacon Apartments. Brins sāk redzēt, kā ap ēku skraida spocīgs zēns. Ar ekscentriska jauna profesora un izturīga, veca sitiena policista palīdzību Brīns mēģina atklāt zēna nāves detaļas.

Patient Seven | ASV
Žanrs
IMDB
5.0 (2623 balsu)
Filmas centrā ir slavens psihiatrs doktors Markuss, kurš no Springlejas garīgās slimnīcas ir izvēlējies 6 smagus garīgi slimus un bīstamus pacientus, lai intervētu kā daļu no savas jaunās grāmatas. Kad doktors Markuss intervē katru pacientu, pa vienam sāk parādīties viņu izdarītās šausmas. Tomēr Dr Markuss drīz uzzina, ka ir viens pacients, kurš viņus visus sasaista, - Septiņi pacienti.

Hello Mary Lou: Prom Night II | Kanāda
Žanrs
IMDB
5.7 (5211 balsu)
Kad Hamiltona Augstā 1957. gada izlaiduma karaliene Mērija Lū Maloneju nogalina viņas grūstītais draugs, viņa pēc 30 gadiem atgriežas atriebties. Bils Nordhems tagad ir Hamiltona Augstā princips, un viņa dēls gatavojas apmeklēt izlaidumu kopā ar Viki Karpenteru. Tomēr pēc bagāžnieka atvēršanas skolas pagrabā viņu apsēž Mērija Lū Maloneja. Tagad Billam jāsaskaras ar šausmām, kuras viņš atstāja 1957. gadā.

Charlie St. Cloud | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
6.4 (56961 balsu)
Budžets
44,000,000.00$
Pieredzējušajam jūrniekam Čārlijam St Cloud ir dievināta viņa māte Klēra un viņa mazais brālis Sems, kā arī koledžas stipendija, kas viņu aizvedīs tālu no miegaina Klusā okeāna ziemeļrietumu dzimtā pilsētas. Bet viņa gaišā nākotne ir saīsināta, kad notiek traģēdija un viņa paņem savus sapņus. Pēc tam, kad vidusskolas klasesbiedrs Tess negaidīti atgriežas mājās, Čārlijs satriec starp četriem gadiem agrāk dota solījuma izpildīšanu un jaunatklātas mīlestības turpināšanu. Un, kad viņš atrod drosmi pamest pagātni par labu, Čārlijs atklāj dvēseli, kuru vērts glābt, ir viņa paša dvēsele.

Flight 7500 | ASV| Japāna
Žanrs
IMDB
4.8 (14164 balsu)
Lidojums 7500 izlido no Losandželosas Starptautiskās lidostas ar mērķi nokļūt Tokijā. Tā kā nakts lidojums desmit stundu kursa laikā pārsniedz Kluso okeānu, pasažieri salonā sastopas ar pārdabisku spēku.

Ouija | ASV| Japāna
Žanrs
IMDB
4.5 (46085 balsu)
Budžets
5,000,000.00$
Draugu grupai jāsaskaras ar visbiedējošākajām bailēm, pamodinot senā gara dēļa tumšās spējas.

The Canterville Ghost | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (2048 balsu)
Kad pusaugu meitene kopā ar brāļiem un vecākiem pārceļas uz Angliju senajā Kentervilas zālē, viņa nemaz nav laimīga. Jo īpaši tāpēc, ka uz pavarda ir rēgs un noslēpumains asiņu traips. Viņa rīkojas, lai atgrieztos mājās, un viņas tēvs, uzskatot, ka spoku blēņas ir Džinnija, ir gatavs viņu sūtīt atpakaļ. Bet tad Džinnija faktiski satiekas ar nenotveramo 17. gadsimta siru Simonu de Kentervilu (nemaz nerunājot par jauko pusaudžu hercogu blakus), un viņa pieliek roku uzdevumam atbrīvot sirmo Simonu no viņa lāsta.

The Vault | ASV
Žanrs
IMDB
4.8 (11404 balsu)
Budžets
5,000,000.00$
Divas atsvešinātas māsas ir spiestas aplaupīt banku, lai glābtu savu brāli. Bet šī nav parasta banka.

First Born | ASV
Žanrs
IMDB
4.8 (3093 balsu)
Laura gaida. Viņas vīrs Stīvens ir mīlošs puisis, bet viņai ir maz laika. Viņas mamma dzīvo tūkstošiem jūdžu attālumā. Piespiesta atteikties no sapņiem, viņa vienmēr ir bijusi mazliet nervoza. C sadaļa viņu virza pāri malai, liekot viņai redzēt lietas citā gaismā. Rāpojošā aukle nepadara lietas labāk. Viņa sāk redzēt lietas, neuzticas nevienam, jo nonāk pašiznīcināšanās režīmā.

Always | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (26,848 balsu)
Budžets
31,000,000.00$
Pīts Sandičs ir neapdomīgs ugunsdzēsības pilots, kurš tiek nogalināts tajā, kas viņam bija bijusi pēdējā misija. Augot debesīs, Pīts tiek iepazīstināts ar lietišķu eņģeli, kurš uzdod spektrālam Pītam nodot savas zināšanas par aviāciju jaunajam pēctecim. To darot, Pīts arī izlīdzina romantikas gaitu savai zemiskajai draudzenei, kura pēc vairāku mēnešu skumjām beidzot iemīlas citā vīrietī.

Zimmer 205 - Traust du dich rein? | Vācija
Žanrs
IMDB
5.2 (722 balsu)
Katrīne ir sajūsmā, ka pārceļas uz savu kopmītnes istabu universitātē, atstājot aiz sevis pārlieku aizsargāto tēvu un atmiņas par viņas sabrukumu. Izbaudot viņas jaunās atrastās brīvības lietas, drīz vien tas kļūst neglīts, lai arī viņa nonākusi vietējā “pūļa” pūlī, kurš viņu sāk iebiedēt. Katrīne atklāj, ka šī grupa bija atbildīga par iepriekšējā istabas iemītnieka nāvi, kurš tagad ir atriebies un ieslodzīts šī murga vidū. Candyman un Ringu iedvesmots (bet nekādā gadījumā to kopija) 205. istaba ir efektīvs dzesētājs, kas mazina spriedzi, palielinoties tā šokējošajai kulminācijai.

1 2 3 4