Taizeme

อีหนูอันตราย | Taizeme
Žanrs
IMDB
5 (53 balsu)
Dina, meitene slepkava, strādā ar Kengu, kuru viņa organizācija nodod. Kengs satiek Čārliju un izveido ar viņu īpašu saikni. Pirms nāves Kengs padara Čārliju par jauno "Grey Fox Guardian".

Influencer | ASV| Taizeme
Žanrs
IMDB
7.9 (61 balsu)
Cīņājoties solo ceļojumā ar mugursomu Taizemē, sociālo mediju ietekmētāja Medisone satiekas ar CW, kura viegli ceļo un parāda viņai netraucētāku dzīvesveidu. Taču CW interese par viņu kļūst tumšāka.

สาวลับใช้ | Taizeme
Žanrs
IMDB
5.6 (987 balsu)
Džoja ir jaunā karaļnama kalpone, kuras iepriekšējā kalpone pazuda mīklainos apstākļos un tagad vajā un terorizē ģimeni. Prieks strādā, lai atklātu bijušās kalpones pazušanas iemeslu.

ร่างทรง | Koreja| Taizeme
Žanrs
IMDB
6.5 (9139 balsu)
Šausminošs stāsts par šamaņa mantojumu Isanas reģionā Taizemē. Bet dieviete, kas, šķiet, ir pārņēmusi ģimenes locekli, izrādās, nav tik labestīga, kā šķiet pirmajā brīdī.

โรงเรียนผีมีอยู่ว่า… | Taizeme
Žanrs
IMDB
5.3 (513 balsu)
Neizsakāmas šausmas klīst pa vidusskolas zālēm šajā antoloģijā, kurā ir spoku stāsti, ko režisējuši pieredzējuši Taizemes šausmu filmu režisori.

เจ็บเจียนตาย | Taizeme
Žanrs
IMDB
7.4 (268 balsu)
No nelegālām azartspēlēm līdz sarunām, atklājiet drāmu, kas slēpjas aiz kādreiz cienītā sporta veida Muay Thai, šajā drāmā, kuru iedvesmojuši patiesi notikumi.

แล้วแต่ดาว | Star In My Mind | Taizeme
Žanrs
IMDB
7.3 (478 balsu)
Stāsts par "Ziemeļzvaigznes" riņķošanu, lai atkal satiktos ar "Pirmo mīlestību" kā "Kap Kwai" klasesbiedriem, par kuriem viņš mēdza teikt, ka viņam patika pirms lidošanas mācīties uz Vāciju Bet atzīšanās, kas ilgu laiku bija uzkrājusi drosmi, saņēma tikai vārdi "Lai jums drošs ceļojums," viņš atbildēja, un šī orbīta nomierināja Ziemeļzvaigzni. ka neatkarīgi no tā, cik daudz laika ir pagājis, Ziemeļzvaigzne joprojām atrodas tajā pašā vietā...

แค่เพื่อนครับเพื่อน | Taizeme
Žanrs
IMDB
8.8 (5117 balsu)
Jau kopš bērnības Prāna un Pata tēviem bija dziļa un nikna sāncensība — viņi centās viens otru panākt visā. Tas tika attiecināts arī uz viņu dēliem. Salīdzinot savu dēlu sasniegumus un nopelnus, vienalga, vai tie var būt akadēmiski vai ārpusskolas, abi tēvi nav atstājuši nevienu akmeni, lai spīdētu un gavilētu otra priekšā. Tas bija gandrīz kā sāncensība tika nodota kā ģimenes mantojums, un abi zēni kļūs arī par sāncenšiem. Līdz - viņi izauga, ir noguruši un kļuva par draugiem. Tiešām labi draugi. Tomēr viņu tēvu sāncensības dēļ viņu draudzība būs jātur slepenībā. Un tā sākās slepenas draudzības ceļojums – un tad varbūt salda slepena romantika?

46วันฉันจะพังงานวิวาห์ | Taizeme
Žanrs
IMDB
8.8 (87 balsu)
Šajā sērijā ir stāstīts par Ying Ying, nepopulāru tīkla elku, kura gatavojas zaudēt savu veiksmi pēc tam, kad viņas fani no videoklipa viņu pieķēra kā meli. Papildus tam, ka viņai jāpalīdz izdzīvot, viņai jāpalīdz arī savai bērnības labākajai draudzenei Noinai, kura tagad ir savu parādu kreditore. Kāda zīlniece Noinai teica, ka viņa šogad gatavojas apprecēties. Paskatoties apkārt, viņa atklāja, ka ārsts Korns, kurš ir nevainojami ideāls ar skaistu seju un lielisku karjeras dzīvi, ir vienīgais, kas viņai ir piemērots. Vienīgā problēma ir tā, ka nākamo 46 dienu laikā viņš gatavojas apprecēties ar savu draudzeni Visu, princesei līdzīgu slavenību. Taču šķiet, ka Ying Ying un Noina ir uzzinājuši, ka šī topošā līgava slēpj noslēpumu.

เด็กใหม่ | Taizeme
Žanrs
IMDB
7.6 (4999 balsu)
Noslēpumaina, gudra meitene vārdā Nanno pāriet uz dažādām skolām, ik uz soļa atklājot studentu un mācībspēku melus un nedarbus.

Second Chance The Series | Taizeme
Žanrs
IMDB
7.1 (77 balsu)
Daudzi cilvēki ir saskārušies ar stāstu, kas ir postošs par 'Sky', jauna zēna, kurš nesen zaudēja savu tēvu, dzīvē. Persona, kas lika viņam izdzīvot dažādus stāstus, izņemot viņu, bija "Papīrs", tuvs debesu bērnu draugs. Viņi abi visu laiku palīdzēja viens otram. Līdz kādu dienu attiecības, kas viņiem bija vienam ar otru, sāka attīstīties vēl vairāk. Un līdz dienai izdevās salauzt 'Jeno', kuram uzbruka mīļotais cilvēks. Liek viņam atkal neticēt mīlestībai Līdz brīdim, kad viņš tiekas ar 'Krisu', Kriss mēģina likt Dženo atkal atvērties. Šajā vidusskolā viss kļūst haotisks. Pirmo reizi incidents neizdevās, mēģinot to padarīt labu. Tāpēc katrs cilvēks gaidīja otro reizi. Lai koncentrētos uz to, ko viņš vēlas, tas ir ritms, ko visi atkal mēģinās iemīlēt.

บังเอิญรัก | Taizeme
Žanrs
IMDB
7.8 (1429 balsu)
Pīts ir izskatīgs, garš, baltādains puisis, un viņam seko daudz meiteņu. Bet Pīts ir gejs, un viņu parasti iebiedē draugi. Tātad kādu dienu, kad Pitu iebiedēja viņa draugi, parādās Ei un viņam palīdz. Tad Ae nejauši kļūst par Pīta “miesassargu”. Protams, Pīts iemīlas Ae, bet viņš nolēma paturēt šo noslēpumu savā prātā, jo Pīts zina, ka Ae nav gejs kā viņš.

1 2