Filmas

Jumanji: Welcome to the Jungle | ASV
Žanrs
IMDB
7.0 (230,143 balsu)
Budžets
90,000,000.00$
Četri vidusskolēni atrod vecu spēļu konsoli ar līdz šim neredzētu videospēli – džumandži. Viņi tūliņ pat tiek ierauti spēlē, kas norisinās džungļos, un iemiesojas pašu izraudzītajos avataros. Jaunieši apjauš, ka džumandži ir kas vairāk par spēli, tā ir cīņa par izdzīvošanu. Lai uzvarētu spēlē, viņiem jādodas bīstamākajā piedzīvojumā mūžā, jāatklāj Alana Periša pirms 20 gadiem atstātās pēdas un jāmaina priekšstats pašiem par sevi, pretējā gadījumā viņi paliks ieslēgti spēlē uz visiem laikiem...

Движение вверх | Krievija
Žanrs
IMDB
6.6 (4133 balsu)
1972.gada Minhenes olimpiskajās spēlēs visi gaidīja ASV un Padomju Savienības izlases tikšanos. Neviens vēl nebija uzveicis basketbola dzimteni Ameriku, kas bija izaudzinājusi vislabākos basketbolistus. "Sapņu komanda" nevienam neļāva pat domāt par to. Tomēr kāds treneris iedrošinās. Viņš izveido savu sapņu komandu no ļoti dažādiem un godkārīgiem jauniešiem, kuriem jāmācās būt kopā, jākļūst par vienu veselumu un vienā no izšķirīgajiem mačiem jāparāda, ko spēj.

Maze Runner: The Death Cure | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (92,518 balsu)
Budžets
62,000,000.00$
Triloģijas episkajā finālā Tomass vada savu klajumnieku grupu viņu pēdējā un visbīstamākajā misijā. Lai izglābtu savus draugus, viņiem jātiek iekšā leģendārajā Pēdējā pilsētā, ko kontrolē VELNS - organizācija, kura izmanto viņus savos eksperimentos ar mērķi iegūt zāles pret nāvējošo Svēles vīrusu. Tas varētu izrādīties visnāvējošākais labirints no visiem. Tie, kuri tiks laukā dzīvi, saņems atbildes uz jautājumiem, kuri tika uzdoti jau kopš pirmās reizes, kad viņu priekšā pavērās labirints.

Žanrs
IMDB
7.5 (N/A balsu)
Budžets
94,000,000.00$
Lara Krofta ir jauna sieviete ar nepakļāvīgu raksturu, kuras tēvs, ekscentrisks piedzīvojumu meklētājs, pirms septiņiem gadiem pazuda bez pēdām. Lai gan Lara ar grūtībām spēj savilkt kopā galus, viņa atsakās pārņemt tēva biznesa impēriju un tikpat spītīgi atsakās pieņemt domu, ka viņas tēvs varētu būt miris. Cerībā atrast kādu pavedienu, Lara dodas briesmu pilnā ceļojumā uz kādu nomaļu salu, kur viņas tēvs manīts pēdējo reizi. Viņas vienīgie ieroči ir asais prāts, aklā ticība un stūrgalvība.

Paradīze 89 | Latvija
Žanrs
IMDB
6.7 (86 balsu)
Piedzīvojumu filma visu laiku bērniem. 1989. gada vasara. Rīdzinieces Paula un Laurēns vasaras brīvlaiku pavada mazpilsētā pie māsīcām Maijas un Lindas. Savā vaļā atstātā četru meiteņu komanda bauda brīvību, iztēlojas pieaugušo dzīvi un iekuļas satraucošos piedzīvojumos. Uz patiesiem notikumiem balstīts deviņgadīgās Paulas pieaugšanas stāsts laikā, kad Latvija spēra savus pirmos soļus pretī neatkarībai.

Žanrs
IMDB
5.4 (N/A balsu)
Risks parubīties!
Mēms virietis tuvākas nākotnes Berlīnē meklē savu pazidušo draudzeni

Бизнес по-казахски в Америке | Kazahstāna
Žanrs
Viesnīcas priekšnieks ar direktoru dodas no Kazahstanas uz Ameriku lai dabūt savai viesnīcai 5 zvaigžņu reitingu.

The Shape of Water | ASV
Žanrs
IMDB
7.8 (N/A balsu)
Budžets
19,500,000.00$
Godalgodais režisors un vizualizācijas meistars Giljermo Del Toro piedāvā aizkustinošu stāstu, kura darbība norisinās 1962. gadā - aukstā kara laikā ASV. Kādā slēgtā valdības laboratorijā strādā apkopēja Elaiza, kura kopā ar savu kolēģi Zeldu nejauši atklāj tur rūpīgi slēptu kādu neparastu būtni - superslepena eksperimenta objektu. No šī brīža Elaizas dzīve izmainās uz visiem laikiem.

Annihilation | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.9 (N/A balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Biologs piesakās bītamai un slepenai ekspedīcijai uz anomālu zonu, kurā dabas likumi nedarbojas. Lina savu militāro karjeru atstāja pagātnē- tagad viņa ir bioloģijas profesore un pasniedz universitātē. Jau vairāk kā gads pagājis, kopš viņas vīrs Keins devies īpašā armijas uzdevumā un nav devis par sevi ziņas. Neviens neko par viņu nav dzirdējis. Kādu dienu, it kā nekas nebūtu noticis, Keins pārrodas mājās. Diemžēl atkalredzēšanās prieki ir īsi, jo viņam sākas spēcīga asiņošana un izsauktie mediķi viņus ved uz slimnīcu. Bet līdz slimnīcai viņi netiek- pa ceļam viņus pārtver militāristi un Lina pamostas slepenā militārā bāzē no kuras var redzēt viņas vīra pēdējā uzdevuma vietu.

Call Me by Your Name | Francija| ASV| Itālija| Brazīlija
Žanrs
IMDB
8.1 (N/A balsu)
Budžets
3,500,000.00$
1983. gada vasaru septiņpadsmitgadīgais amerikānis Elio pavada ģimenes īpašumā, gleznainā 17. gadsimta villā Itālijā, laiskojoties, lasot grāmatas, pierakstot klasiskās mūzikas notis un flirtējot ar savu draudzeni Marciju. Taču rāmais ikdienas plūdums sašūpojas, kad villā ierodas 24 gadus vecais Olivers, Elio tēva, grieķu-romiešu kultūras profesora, asistents. Intelektuāli apdāvinātais un izglītotais jauneklis Elio ir šķietami jau pieaudzis, taču pirmo mīlestību viņš piedzīvos tikai šovasar.

Going to Brazil | Francija
Žanrs
IMDB
4.9 (N/A balsu)
Piecas bernības draudzenes satiekas kāzās Rio, kur viņas nejauši nogalina vīriet un cenšās aizbēgt no mafijas.

Ghost in the Machine | ASV
Žanrs
IMDB
4.4 (N/A balsu)
Filma notiek 2024. gadā, kad humāno roboti ir iepazinušies ar cilvēkiem. Kriminālā organizācija pārprogrammē androīdu sievieti, lai to izmantotu kā nomātu slepkavas.

1 .. 920 921 922 923 924 .. 937