vecuma sasniegšana

Luca | ASV
Žanrs
Savu neaizmirstamo brīvlaiku, kurā ir vieta gan gardai pastai, gan saldējumam, gan arī jautriem braucieniem ar mopēdu, Luka pavada piejūras pilsētā Itālijas Rivjērā. Neviens piedzīvojums neiztiek bez viņa labākā drauga un bezrūpīgo atpūtu aptumšo vienīgais apstāklis, ka Luka īstenībā nemaz nav cilvēks.

魔女の宅急便 | Japāna
Žanrs
IMDB
7.8 (122329 balsu)
Budžets
6,900,000.00$
Jauna ragana savā obligātajā patstāvīgās dzīves gadā ir grūti iekļauties jaunā sabiedrībā, kamēr viņa sevi uztur, vadot gaisa kurjeru dienestu.

Make Up | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.0 (548 balsu)
Pēc tam, kad Ruta pārceļas kopā ar savu draugu attālā brīvdienu parkā, spriedze pieaug, kad viņa izdara nemierinošu atklājumu, kas viņu vilina uz apsēstības spirāli.

Measure of a Man | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (1255 balsu)
Apmocīts pusaudzis piedzīvo pagrieziena punktu vasarā, kurā viņš iemācās iestāties par sevi.

Yes, God, Yes | ASV
Žanrs
IMDB
5.9 (2594 balsu)
Alise, jauna nevainīga katoļu meitene, tiek kārdināta masturbēt pēc tam, kad AOL tērzēšana pēkšņi kļūst seksuāla, tomēr ir pretrunīga, jo šāda rīcība tiktu uzskatīta par grēku.

We the Animals | ASV
Žanrs
IMDB
6.9 (3454 balsu)
Manija, Džoels un Jona norauj savu ceļu caur bērnību un cenšas pret vecāku nepastāvīgo mīlestību. Kad Manijs un Džoels pārtop par tēva un Ma sapņiem par aizbēgšanu, Jona, jaunākā, uztver visu iedomāto pasauli.

Angus, Thongs and Perfect Snogging | Vācija| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.3 (24807 balsu)
Budžets
1.00$
Džordžijai Nikolsonei ir četrpadsmit gadu, viņa dzīvo ar nožēlojamiem vecākiem, kuri viņu nesaprot, ar kaitinošu trīs gadus vecu māsu, un uz skolu viņam jāvelk berete. Viņa tomēr drīzāk būtu blonda, viņai būtu mazāks deguns un puisis. Apgriezdamies ap viņas jautrajiem žurnālu ierakstiem, sagatavojieties, lai jūs varētu iejusties pusaudža planējošo prieku un bezspēcības pasaulē.

Diary of a Wimpy Kid | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.2 (40786 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Gregs ļoti vēlas uzsākt mācības pamatskolā, parliecināts, ka viņš būs skolas populārākais bērns. Tomēr Gregs uztraucas par to, kā viņa "ne parāk foršais un apkaunojošais" labākais draugs Roulijs tajā iederēsies. Kamēr Roulijs, labs draugs būdams, palīdz Gregam izbēgt no sava terorizējošā vecākā brāļa Rodrika, Gregs uztraucas par to, vai Roulija muļķīgais apģērbs un personība viņus abus neapkaunos. Kurš tad kļūs par skolas populārāko skolēnu?

Tolkien | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (26431 balsu)
Budžets
20,000,000.00$
Anglija, 20. gadsimta sākums. Topošais rakstnieks un filologs Džons Ronalds Ruela Tolkēns (1892–1973) un trīs viņa skolasbiedri rada ciešas saites starp viņiem, jo viņiem ir tāda pati aizraušanās ar literatūru un mākslu, kas ir patiesa sadraudzība, kas nostiprinās, pieaugot, bet uzliesmojums. Pirmais pasaules karš draud to sagraut.

The Kings of Summer | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (75590 balsu)
Džo Rota, būdama pusaudža gados, arvien vairāk satraucas par vientuļā tēva Frenka mēģinājumiem pārvaldīt savu dzīvi. Vienreiz un uz visiem laikiem deklarējot savu brīvību, viņš aizbēg uz izcirtumu mežā kopā ar savu labāko draugu Patriku un dīvainu kazlēnu vārdā Biaggio. Viņš paziņo, ka viņi tur būvēs māju, atbrīvojot no atbildības un vecākiem. Kad viņu dzīvesvieta ir beigusies, trīs jaunie vīrieši vieni paši mežā nonāk pie sava likteņa saimniekiem.

Band of Robbers | ASV
Žanrs
IMDB
6.0 (3932 balsu)
Komēdisks trilleris, kas pārdomā Marka Tvena ikoniskos literāros varoņus “Huckleberry Finn” un “Tom Sawyer” kā pieaugušus vīriešus mūsdienās.

The Outsiders | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (71781 balsu)
Budžets
10,000,000.00$
Kad diviem nabadzīgiem smērējiem Džonijam un Ponyboy uzbrūk ļaunā banda, socs, un Džonijs nogalina vienu no uzbrucējiem, starp abām konkurējošajām bandām sāk veidoties spriedze, izslēdzot nemierīgu notikumu ķēdi.

1 2 3 4 5