Filma veidota pēc franču rakstnieka Anatola Fransa darbu motīviem, mītiskos priekšstatus un acīm redzamo patiesību apvienojot savdabīgā kolāžā ko veido vairāki mīlas stāsti, un caur trīs laikmetu prizmu rādot mūžseno drāmu par Cilvēku un Dabu, kas ir nepiepildāma savās alkās radīt un iznīcināt. Dabas tēlā atklājas Bībeles leģenda par Lilitu – sievieti, kas radīta nevis no Ādama ribas, bet gan no māla kā pats Ādams. Ar pirmdzimto grēku neaptraipītajai Lilitai nav dvēseles, viņa ir nemirstīga, spēj mainīt savu veidolu, pārvietoties laikā un telpā. Viņa pakļauj visus vīriešus neatkarīgi no viņu gribas un pamet tos, nolemjot nāvei - fiziskai vai garīgai.
Filmas darbība aizsākas Hanzas savienības laikā, 17.g.s., kad Rīgas gleznu un juvelierizstrādājumu tirgonis Teofiliuss (Ville Hāpasalo), kuģojot pie sena darījumu partnera Borgrafa (Jurijs Curilo), nokļūst mītiskās namzines Nidas (Olga Šepicka) varā, kas dīvainā kārtā līdzīga sievietei senā gleznā, ko Teofiliuss grasās pārdot.
Otrajā filmas novelē darbība risinās Krievijas impērijā un Francijā 19.g.s. Aristokrātiskas izcelsmes jauneklis Ari (Daņila Kozlovskis) izmisis ierodas pie sava garīgā skolotāja Safraka (Lembits Ulfsaks), lai izsūdzētu grēkus. Viņa kaislīgā aizraušanās ar noslēpumaino persiešu skaistuli Leilu (Anna Azarova) ir kalpojusi par iemeslu viņa drauga Paulu (Regnārs Vaivars) vājprātam un paša līgavas pašnāvībai. Mācītājs, noklausoties šo grēksūdzi, kļūst dīvains.
Trešā filmas daļa – mūsdienas, 90tie gadi, Rīga. Mākslinieks Francs (Aleksejs Serebrjakovs) – dzīves baudītājs un nemiera gars, kas vairās ieslīgt attiecībās, nesaprot savas eksistences jēgu. Vai viņam izdosies izturēt „Lilitas meitas” - čigānietes Lolas kārdināšanu?
Filma samērā amizantā gaisotnē pasniedz cilvēka vēlmi gūt panākumus par katru cenu, pat tad, ja tā īstenošanai nāktos iet pa "galvām". "Sīrups" – tā nav tikai samērā pozitīva un viegla filma, bet arī sava veida mācība, kas liks daudziem pārvērtēt savas dzīves prioritātes un saprast, kas patiesībā ir pats svarīgākais. Nekādi karjeras panākumi un materiālā labklājība nesasildīs dvēseli un nepiepildīs to ar laimi un harmoniju tik labi, kā to spēj paveikt siltās mīlestības jūtas pret saviem tuviniekiem.
Piedāvā filmu "Gredzenu pavēlnieks", "Matrikss" un "Lielais Getsbijs" producents.
Divas meitenītes bez pēdām pazūd dienā, kad iet bojā viņu vecāki. Viktorija un Lilija tiek atrastas pēc pieciem gadiem - pamestā mājā meža biezoknī, kur brīnumainā kārtā abām māsiņām ir izdevies izdzīvot. Meiteņu vienīgie radinieki, kuri visus šos gadus turpinājuši meklēt pazudušās meitenes, kļūst par viņu audžuvecākiem. Drīz izrādās, ka visus šos gadus meitenītes nav bijušas vienas...
Filmas izpildproducents - Guillermo del Toro (Pan's Labyrinth, Hellboy u.c.).
Filma tiek demonstrēta angļu valodā, ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Brūss Viliss, Džošs Duhamels, Rozario Dousona un citi asa sižetā trillerī „Ar uguni pret uguni”.
Kļuvis par nežēlīgas slepkavības liecinieku, jauns ugunsdzēsējs Džeremijs knapi izglābjas pats. Viņš ir spiests liecināt pret noziedzīgās bandas bosu un uzreiz pēc tam iestāties liecinieku aizsardzības programmā, nomainot savu vārdu. Taču drīz Džeremija identitātes noslēpums ir atklāts, un viņam neatliek nekas cits, kā vienam pašam iestāties par taisnīgumu, lai izglābtu gan savu, gan savas mīļotās dzīvību...
Ēriks Bana („Troja”, „Minhene”, „Zvaigžņu ceļš”) un Olīvija Vailda („Laikā”, „Trons: mantojums”) elpu aizraujošā trillerī „Slazdā”.
Pēc kazino aplaupīšanas brālis un māsa, Edisons un Līza, bēg no policijas - viņu mērķis ir šķērsot Kanādas robežu. Autoavārijas dēļ viņiem nākas šķirties un turpināt ceļu atsevišķi, bet policija uzsāk dramatisku abu bēgļu vajāšanu. Notikumi izvēršas asiņainā un neparedzamā vajāšanā, tomēr Līza un Edisons ir gatavi uz visu, lai izkļūtu no slazda...
1935. gadā Ženēvā tiek rīkots pirmais Eiropas čempionāts basketbolā. Basketbols Eiropā ir jauna un ne īpaši populāra spēle, komandas iepriekš nav tikušās starptautiskās sacīkstēs. Visi grib būt pirmie, ierakstīt savas valsts vārdu sporta vēsturē.
Čempionātam gatavojas arī Latvijas valsts vienība. Jaunais treneris Baumanis ir pārliecināts, ka viss ir iespējams, viņš tic, ka basketbols var kļūt par populāru spēli, ka var apvienot cilvēkus ar dažādām interesēm un ambīcijām vienotam mērķim, ka visas valstis Eiropā ir vienlīdz svarīgas un līdzvērtīgas un uzvarēs labākais.
Intrigas un sīkas nebūšanas pārpratumi un raksturu cīņas – tas ir ceļš uz čempionātu.
Uzvarēt var tikai vispirms uzvarot sevi.
Lomās: Jānis Āmanis, Inga Alsiņa, Vilis Daudziņš.
Režisori: Aigars Grauba, Andrejs Ēķis.
Moderni klubi, prestiži biroji, dārgi automobiļi, slēgtas ballītes. Sabiedrības krējuma izklaižu ēdienkartē neiztrūkst šampanieša, kaviāra un kokaīna... Meitenes ar modeles ārieni un vīrieši no „Forbes” saraksta ir daļa no viņa dzīves. Viņš ir izskatīgs un veiksmīgs, viņš ir mūsu laika varonis. Taču negaidīta tikšanās ar meiteni, kas nāk no cita sabiedrības loka, var pilnībā mainīt viņa „saldo dzīvi”...
Kino almanahs "Laimīgu Jauno Gadu, Mammas" - tas būs filmas "Mammas" turpinājums. Jaunajā kinolentē skatītāji redzēs jaunu varoņu jaunus stāstus un piedzīvojumus, kurus apvieno vienas jūtas - mīlestība pret MAMMU. Almanahā iekļautas 5 noveles. Smieklīgas un aizkustinošas, liriskas un komiskas - katra novele izstāstīs mammas un bērna stāstu, par diviem vistuvākajiem cilvēkiem pasaulē. Lai kas arī nenotiktu, mammas ir tas cilvēks, kas vienmēr jūs mīlēs neskatoties ne uz ko...
Būdams jau populārs un pieprasīts režisors, Alfrēds Hičkoks ļaujas pārdrošam eksperimentam – lielbudžeta filmu vietā uzņemt ļoti pieticīgu, melnbaltu trilleri „Psiho”. Negūstot atbalstu no studijas puses, Hičkoks nolemj pats finansēt savu filmu. Kopā ar savu sievu un asistenti Almu Revilu, režisors dodas cilvēka dvēseles tumšāko bezdibeņu pētījumos, lai atrasto tos nervu galus, uz kuriem kā klavieres taustiņiem, meistars varētu nospēlēt skatītāju emocijās īstenu šausmu simfoniju. Ja jūs neesat redzējuši šausmu meistara Alfrēda Hičkoka filmu „Psiho”, jūs neesat piedzīvojuši īstas bailes!
16 gadus vecs jauneklis, izmantojot sava klasesbiedra uzticību, apraksta viņa mājā notiekošo esejās, ko iesniedz literatūras pasniedzējam. Apdāvinātā un neprastā audzēkņa talants aizrauj skolotāju, bet puiša iejaukšanās svešā mājā izraisa nekontrolējamu notikumu virkni...
Režisora Fransuā Ozona ("8 sievietes", "5x2", "Sieva uz pilnu slodzi" u.c.), jaunā filma "Mājā" triumfēja 2011.gada Sansebastianas kinofestivālā, saņemot galveno balvu labākās filmas kategorijā. Filma tika godalgota arī par labāko scenāriju, savukārt kritiķi filmu ir nodēvējuši par vienu no Ozona labākajiem darbiem.
Galvenās lomas trillerī atveido franču kino zvaigznes Fabriss Lučini, Emanuēla Seņjē, izcilā britu aktrise Kristīne Skota Tomasa un citi.
Pieci tuvi draugi nolemj dzīvot visi kopā kā viena laimīga ģimene tā vietā, lai pārceltos uz dzīvi pansionātā. Atšķirīgi raksturi un samezglojušās dzīves: Kloda sirds kļuvusi vārga un vairs nespēj turēt viņa neremdināmo kaisli; Žanam tiek liegtas viņa tiesības – apdrošināšanas kompānija uzskata, ka viņš iekļaujams paaugstinātā riska grupā, un viņam atsaka polisi; Annija ar dārga dārza baseina palīdzību vēlas atkarot mazbērnu uzmanību; Žanna slēpj smagu slimību, bet Albērs nemana, ka paša atmiņa bieži izspēlē ar viņu jokus. Neviens no pieciem draugiem nav gatavs atteikties no savas neatkarības, vismaz pagaidām ne. Risinājums ir viens - dzīve visiem kopā vienā mājā.
Lai atvieglotu mājas soli šajā kopdzīvē, Žanna nolīgst studentu Dirku, kurš pārceļas uz dzīvi mājā...
Desmit gadus labākie armijas un izlūkdienestu speciālisti visā pasaulē slepus strādāja, nodevušies vienam mērķim: notvert pasaules bīstamāko noziedznieku - starptautiskās teroristu organizācijas „Al Qaeda” līderi Osamu bin Ladenu. Pirmo reizi uz lielā ekrāna tik atklāti un detaļās tiek stāstīts par slepenās operācijas gaitu.
Filma SLEPENĀ OPERĀCIJA „30 PĒC PUSNAKTS”, ko veidojusi godalgotā režisore Ketrīna Bigelova („Sapieris”), nominēta ASV kinoakadēmijas balvai „Oscar” labākās filmas kategorijā. Labākās aktrises „Oscar” balvai nominēta arī Džesika Časteina, kas par šo lomu jau saņēmusi „Zelta globusu”.