ASV

Bad Samaritan | ASV
Žanrs
Divi draugi strādā elitāra restorāna autostāvvietā un veiksmīgi aptīra klientu mājas, kamēr tie bauda izcilus ēdienus restorānā. Kad, uzķērušies uz kārtējā klienta lepnās automašīnas, viņi ielaužas bagātajā savrupmājā, kopā ar laupījumu tur tiek atrasta arī gūstekne. Mēģinot viņu atbrīvot, neveiksmīgie laupītāji tikai aizvien dziļāk nokļūst nezvēra midzenī ierīkotajās lamatās...

Brothers in Arms | ASV
Žanrs
IMDB
5.1 (36 balsu)
Četri bezdarbnieku koledžas absolventi atklāj, ka viņiem ir vēlme un talants, lai izlaupītu bankas. Bet viņi drīz vien nonāk pārāk dziļi, kad tiek slēgts policijas detektīvs.

Time Trap | ASV
Žanrs
IMDB
6.9 (78 balsu)
Budžets
3,000,000.00$
Studentu grupa ir ieslodzīta noslēpumainā alā, kuras iekšpusē viņi atklāj, ka šeit notiek dažāda laika plūsma.

Winchester | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
5.4 (3,536 balsu)
Budžets
3,500,000.00$
Uz izolēta zemes gabala netālu no Sanfrancisko atrodas spoku apsēstākais nams pasaulē. Tā saimniece ir slavenās Vinčesteru dzimtas bagātību mantiniece Sāra. Mājā ir vairāk kā 100 istabu, labirinti un neparastas konstrukcijas, taču būvdarbi pie tās neapstājas ne dienu, ne nakti. Nejaušam viesim šķistu, ka šī monstrozā ēka ir vecas sievietes trakuma pazīme. Taču Sāra to nebūvē ne sev, ne krustmeitai. Viņa būvē cietumu spokiem, kuri vēlas nokārtot rēķinus ar Vinčesteru dzimtu.

Blade | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (212,014 balsu)
Budžets
45,000,000.00$
Asmens māti, kad viņa gaidīja bērnu, sakoda vampīrs. Tāpēc puisēns piedzima kā vampīrs, kurš nebaidās no saules gaismas. Pa pusei cilvēks, pa pusei vampīrs, kura dvēselē ir naids pret tiem, kas nogalinājuši viņa māti. Viņa atriebības galvenais mērķis ir Dīkons Frosts, kurš gatavojas iznīcināt cilvēku rasi. Lai to īstenotu, Dīkonam ir nepieciešamas "izredzētā" asinis. "Izredzētais" ir Asmens...

Flower | ASV
Žanrs
IMDB
5.3 (150 balsu)
Seksuāli ziņkārīga pusaudza veido neparasto radniecību ar viņas garīgi nestabilu soli-brāli.

Solo: A Star Wars Story | ASV
Žanrs
Budžets
250,000,000.00$
Hans Solo - ātrākais pilots, pārgalvis un slavens kontrabandists, kurš iemantojis slavu tālajā Galaktikā. Šis ir stāsts par viņa jaunības dienām, kad dzima viena no slavenākajām "Zvaigžņu karu" leģendām.

You Were Never Really Here | Francija| ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.8 (65319 balsu)
Liktenis nav saudzējis Džo. Viņš ne no viena nebīstas, tikai atmiņu uzplaiksnījumi reizumis liek nodrebēt. Varonis vientuļnieks bez žēlastības, nerēķinoties ne ar ko, glābj vājos un neaizsargātos. Ievērojamam politiķim pazudusi vienīgā meita, un viņš noalgo bijušo FIB aģentu. Džo ir Ninas vienīgā cerība. Paši rafinētākie ļaundari nedrīkst stāties viņam ceļā, meitene ir jādabū laukā no īstas elles. Linnas Remzijas jaunā filma par niknu atriebību Ņujorkas pagrīdē Kannu kinofestivālā saņēmusi balvu par labāko scenāriju, Hoakins Fīnikss atzīts par labāko aktieri. Skaņu celiņu veidojis talantīgais komponists Džonijs Grīnvuds no Radiohead.

Truth or Dare | ASV
Žanrs
IMDB
4.4 (1,956 balsu)
Budžets
3,500,000.00$
Draugu grupa iesaistās sākotnēji šķietami nevainīgā spēlē "Patiesība vai risks", kas drīz pārvēršas sāncensībā ar nāvi, kad tajā iesaistās pārdabiski spēki. Ja kāds no spēles dalībniekiem samelo vai mēģina neizpildīt uzdevumu, viņu gaida izrēķināšanās. Viņiem jāatrod veids, kā apmānīt spēli - ja tas vispār ir iespējams.

Isle of Dogs | Vācija| ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
8.1 (682 balsu)
Režisora Vesa Andersona ("Viesnīca Diženā Budapešta", "Lieliskais Lapsas kungs") jaunā leļļu animācijas filma stāsta par 12 gadus veco Atari Kobajaši. Kad pēc korumpētā mēra pavēles visi Megasaki pilsētas suņi tiek nosūtīti dzīvot uz vientuļas salas, Atari vienatnē dodas glābt savu uzticamo suni Spotu. Kopā ar pārējiem suņiem viņš uzsāk krusta gājienu pret korumpēto mēru, kas pāraug piedzīvojumā, kurš mainīs ne tikai pilsētas, bet arī paša Atari dzīvi...

Tully | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
7.0 (44518 balsu)
Marlo ir daudzbērnu māte, kuras trešais bērns vēl ir zīdainis. Nav viegli tikt ar visu galā, un dienas beigās viņa no pārguruma tikko turas kājās, tādēļ brālis sagādā viņai negaidītu dāvanu - auklīti uz nakti. Marlo nelabprāt ielaiž savā namā svešu cilvēku, taču pamazām apjauš, cik ļoti viņai ir paveicies ar šo rūpīgo, pārsteidzošo un brīžiem kaitinošo jauno auklīti vārdā Talija.

The Competition | ASV
Žanrs
IMDB
4.2 (175 balsu)
Romantiska komēdija par sievieti, kura domā, ka visi cilvēki galu galā krāpjas, un vīrietis, kurš viņu izaicina konkursā, lai pierādītu, ka viņa ir nepareizi.

1 .. 552 553 554 555 556 .. 558