ASV

Žanrs
IMDB
7.9 (111574 balsu)
Budžets
12,800,000.00$
Čehu imigrante Selma, kas atrodas uz akluma robežas, cīnās, lai savilktu galus sev un savam dēlam, kurš mantojis tos pašus ģenētiskos traucējumus un piedzīvos tādu pašu likteni bez dārgas operācijas. Kad dzīve kļūst pārāk grūta, Selma mācās tikt galā ar savu mīlestību pret mūzikliem, izvairoties no dzīves nepatikšanām – pat ja tikai uz mirkli –, izsapņojot mazus skaitļus apkārtējās vides ritmiskajos ritmos.

The Hunt for Red October | ASV
Žanrs
IMDB
7.5 (204241 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Šis ir stāsts par padomju zemūdens kapteini Marko Ramiu, kas nepakļāvās pavēlēm un devās uz ASV austrumu krastu. Aprīkota ar inovatīvām pretizsekošanas tehnoloģijām, viņa zemūdene "Sarkanais oktobris" bija neredzama. Tiesa, kad amerikāņu zemūdene uz mirkli pamanīja krievu klātbūtni, CIP aģents Džeks Raiens devās noskaidrot Ramija motīvus.

Wind | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (2923 balsu)
Budžets
29,000,000.00$
1983. gadā jahtas burātājs Vils Pārkers vada amerikāņu apkalpi, kuru finansēja miljonārs Morgans Velds, lai Amerikas kausa izcīņā pieveiktu austrāliešu ekipāžu. Apņēmies atgūt balvu, Vils pārliecina Morganu finansēt eksperimentālu laivu, ko projektējis viņa bijušās draudzenes Keitas jaunais skaistulis Džo Heislers. Kad laiva ir pabeigta, amerikāņi dodas uz Austrāliju, lai atgūtu kausu.

The Unbearable Lightness of Being | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (36903 balsu)
Budžets
17,000,000.00$
Veiksmīgais ķirurgs Tomass atstāj Prāgu, lai veiktu operāciju, satiek jaunu fotogrāfu Terēzu un atved viņu sev līdzi. Terēza ir pārsteigta, uzzinot, ka Tomasam jau ir romāns ar bohēmisko Sabīni, bet, kad notiek padomju iebrukums, visi trīs bēg uz Šveici. Sabīna sāk romānu, Toms turpina sievišķību, un Terēza riebumā atgriežas Čehoslovākijā. Saprotot savu kļūdu, Tomass nolemj vajāt viņu.

Savior | ASV
Žanrs
IMDB
7.2 (11168 balsu)
Budžets
10,000,000.00$
Rūdīts algotnis svešzemju leģionā sāk atrast savu cilvēcību, saskaroties ar zvērībām kauju laikā Bosnijā.

Beowulf & Grendel | ASV| Kanāda| Lielbritānija| Austrālija| Islande
Žanrs
IMDB
5.8 (18231 balsu)
Asinīm piesātināts stāsts par skandināvu karavīra cīņu pret lielo un slepkavniecisko troli Grendelu. Galvas ripos. Būdams uzticīgs karalim Hrotgaram, ļoti cienītajam dāņu pavēlniekam, Beovulfs vada karavīru karaspēku pāri jūrai, lai atbrīvotu ciematu no laupītāja briesmoņa.

Powder Keg | ASV
Žanrs
IMDB
7.5 (5143 balsu)
ANO iesauc šoferi, lai izglābtu no naidīgās teritorijas ievainoto kara fotogrāfu Hārviju Džeikobsu. Kamēr viņi dodas prom, Džeikobs stāsta Šoferim par šausmām, ko viņš redzēja kā fotogrāfs, taču viņš nožēlo savu nespēju palīdzēt kara upuriem. Džeikobs atbild uz šofera ziņkāri par to, kāpēc viņš ir fotogrāfs, stāstot, kā mamma viņam iemācījusi redzēt. Viņš iedod Šoferim filmu, kas nepieciešama New York Times stāstam, kā arī suņa birkas, ko uzdāvināt mātei. Kad viņi sasniedz robežu, viņi saskaras ar sargu, kurš sāk vilkt rokas, kad Džeikobs sāk fotografēt, cenšoties nogalināt sevi. Šoferis brauc cauri šāvienu krusai līdz robežai, bet atrod Džeikobsu nogalinātu ar lodi caur sēdekli. Šoferis ierodas Amerikā, lai apciemotu Džeikobsa māti un pastāstītu par viņa Pulicera balvas ieguvēju un suņa birku nodošanu, lai atklātu, ka viņa ir akla.

Dominion: Prequel to The Exorcist | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (12025 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Vajā šausmīgās darbības, kurās nacisti piespieda viņu piedalīties, apburtais tēvs Lankesters Merins koncentrē spēkus, lai palīdzētu arheoloģiskajos izrakumos Kenijas ziemeļu daļā. Tur apkalpe atklāj baznīcu, kas bijusi pirms kristiešu misijas šajā apgabalā, taču atklājums izraisa arī dīvainus notikumus, tostarp fiziskas izmaiņas jaunā, invalīdā zēnā, par kuru Merinam rodas aizdomas, ka to apsēdis dēmons.

Flirting with Disaster | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (19217 balsu)
Budžets
7,000,000.00$
Jaunais tēvs Mels Kolpins, kas adoptēts bērnībā, nolemj, ka nevarēs nosaukt savu dēlu, kamēr nezina viņa dzimšanas vecākus, un nolemj veikt dažādus meklējumus, lai viņus atrastu. Viņas sievas Nensijas un neveiklās, taču brīnišķīgās adopcijas aģentes Tīnas pavadībā viņš dodas episkā ceļojumā, kas ātri pārvēršas farsā par maldīgām identitātēm, nepareiziem pagriezieniem un pārlieku dedzīgiem un mīlestības pārņemtiem ATF aģentiem.

The Mod Squad | ASV
Žanrs
IMDB
4.3 (9241 balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Policis (Farina) savervē trīs nelielus likumpārkāpējus (Dāni, Ribisi un Eps), kas strādā slepenībā, lai izjauktu policistu/narkotiku gredzenu. Kad virsnieks, kurš viņus savervēja, tiek nogalināts, viņi pārspēj pienākumus, lai atrisinātu slepkavību; un salauzt narkotiku gredzenu. Ciešot strēlniekus un kolēģu izsmieklu; viņi cīnās, lai saglabātu savus vārdus un sava mirušā labvēļa vārdus.

Bed of Roses | ASV
Žanrs
IMDB
6 (8473 balsu)
Mīlestības sēklas tiek iesētas, kad Liza, spēcīga investīciju baņķiere, saņem ziedus no slepena pielūdzēja. Bet, kad viņa pasaku fantāzijas saduras ar viņas darbaholiķiem, viņi drīz atklāj, ka dažreiz mīlestībai ir grūtāk uzvarēt, nekā šķiet.

Mimic | ASV
Žanrs
IMDB
6 (52639 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Parasto tarakānu pārnēsātā slimība nogalina Manhetenas bērnus. Cenšoties apturēt epidēmiju, entomoloģe Sjūzena Tailere izveido mutantu kukaiņu šķirni, kas izdala šķidrumu, lai iznīcinātu raudas. Šī mutantu šķirne tika izstrādāta, lai mirtu pēc vienas paaudzes, bet trīs gadus vēlāk Sūzena uzzina, ka suga ir izdzīvojusi un attīstījusies par lielu, šausmīgu briesmoni, kas var atdarināt cilvēka formu.

1 2 3 4 5 6 .. 544