"Los Espabilados" stāsta par Miku L'Andželo, Gvadu, Jereju, Lūkasu un Samuelu, neparastu jauniešu grupu, kuri bēg no psihiatriskā centra, meklējot savu vietu pasaulē. Neskatoties uz klīniskajām diagnozēm, šie zēni dzīvi uztver ar humoru un drosmi, jo iekšēji viņiem ir skaidrs, ka slimo sabiedrība, nevis viņi. Puiši dosies ceļojumā pa Eiropu, lai atrastu viena no viņiem brāli, kamēr viņi saskarsies ar saviem ikdienas veselības stāvokļiem. Šajā sērijā mēs izbaudīsim viņu piedzīvojumus, viņu pieņemšanas meklējumus, vienlaikus pilnībā izmantojot savu dzīvi.
Pieci jauni maskavieši, saskaroties ar nepārvaramām problēmām, bēg uz klosteri netālu no pamesta Topi ciemata. Viņi ceļojumu uzskata par piedzīvojumu, ilgi gaidīto brīvību no raizēm un iespēju aizmirsties. Tomēr ceļojums pārvēršas par virkni noslēpumainu notikumu, kas tikai tuvina to, no kā viņi bēga, un liek šaubīties par notiekošā realitāti.
Nomaļā tuksneša salā nogrimušie Hamonds un Belči izmanto savas inženierzinātnes un zinātniskās prasmes, lai ne tikai izdzīvotu, bet arī izveidotu paradīzes salas rotaļu laukumu.
Avārijā nokļuvis citplanētietis Harijs pārņem Kolorādo mazpilsētas ārsta identitāti. Ierodoties ar slepenu misiju, viņš sāk dzīvot vienkāršu dzīvi... bet lietas kļūst mazliet akmeņainas, kad viņš ir iesaistīts vietējās slepkavības atrisināšanā un saprot, ka viņam ir jāiejūtas savā jaunajā pasaulē. To darot, viņš sāk cīnīties ar savas misijas morālo dilemmu un uzdod lielus dzīves jautājumus, piemēram: "Vai cilvēkus ir vērts glābt?" un "Kāpēc viņi saloka savu picu pirms ēšanas?"
Megas, Nikijas un Usmana dzīve griežas ap viņu apsēstību ar ļoti populāro fantāzijas spēli "Kingdom Scrolls" — mistisku, maģisku un vissvarīgāk virtuālo burvju un vivernu pasauli. Bet, kad spēlētāja n00b Rasels iekļūst viņu komandā, grupa kļūst arvien vairāk spiesta saskarties ar reālo pasauli.
Polizeiruf 110 ir ilgstošs detektīvu seriāls vācu valodā. Pirmā sērija tika pārraidīta 1971. gada 27. jūnijā Vācijas Demokrātiskajā Republikā, un pēc Fernsehen der DDR likvidēšanas seriālu pārņēma ARD. Sākotnēji tas tika izveidots kā līdzinieks Rietumvācijas seriālam Tatort un ātri kļuva par publikas iecienītāko. Atšķirībā no citiem televīzijas noziegumu seriāliem, kuros praktiski galvenā uzmanība tiek pievērsta slepkavībām, kamēr Tatorts risināja slepkavību lietas, VDR televīzijas Polizeiruf izskatītās lietas biežāk bija biežāki un mazāk smagi noziegumi, piemēram, vardarbība ģimenē, izspiešana, krāpšana, zādzības un nepilngadīgo likumpārkāpumi, kā arī alkoholisms, vardarbība pret bērniem un izvarošana. Pretēji Tatortam, kurš koncentrējās uz galvenajiem varoņiem un viņu privāto dzīvi, Polizeirufa uzmanības centrā bija policijas procedūra, īpaši iepriekšējās epizodēs. Scenāristi īpašu nozīmi piešķīra noziedznieka un viņa garastāvokļa attēlojumam, kā arī nozieguma kontekstam. Daudzas epizodes bija vērstas uz to, lai mācītu un apgaismotu auditoriju par to, kas ir un kas nav atbilstošs uzvedības veids un piemērotas domas, nevis tikai izklaidēt. Polizeirufs bija viens no retajiem VDR mediju raidījumiem, kurā varēja parādīt un zināmā mērā pārrunāt it kā attīstītākās sociālistiskās sabiedrības reālās problēmas un grūtības, kaut arī izdomātā un pedagoģiskā vidē.
Pēc Džeja Leno otrās aiziešanas no programmas Džimijs Falons kļuva par viņa pastāvīgo aizstājēju. Pēc 42 gadiem Losandželosā programma tika atgriezta Ņujorkā.
Darba kolēģu grupa nejauši nokavē lidojumu un izvairās no lidmašīnas avārijas, kas liek katram pārdomāt savas dzīves ceļus un savus nerealizētos sapņus.