British Film Institute (BFI)

Stopmotion | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.9 (107 balsu)
Ella Bleika, stop-motion animatore, kas cīnās, lai kontrolētu savus dēmonus pēc savas valdošās mātes zaudēšanas, un viņa sāk veidot filmu, kas kļūst par viņas veselā saprāta kaujas lauku. Kad Ellas prāts sāk lauzt, viņas projekta varoņi sāk dzīvot paši.

Out of Darkness | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.2 (635 balsu)
Vecajā akmens laikmetā atšķirīga agrīno cilvēku banda apvienojas, meklējot jaunu zemi. Bet, kad viņiem ir aizdomas, ka viņus medī ļaundabīga, mistiska būtne, klans ir spiests stāties pretī briesmām, kuras viņi nekad nav paredzējuši.

How to Have Sex | Lielbritānija| Grieķija
Žanrs
IMDB
7.1 (1033 balsu)
Trīs britu pusaudžu meitenes dodas rituālu brīvdienās — dzer, iet klubos un sarunājas, kam vajadzētu būt viņu dzīves labākajai vasarai.

Blue Jean | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7 (1769 balsu)
Žans, sporta skolotājs, ir spiests dzīvot dubultu dzīvi. Kad ierodas jauna studente un draud atmaskot savu seksualitāti, Džīna tiek piepūlēta, lai saglabātu savu darbu un godprātību.

Brian and Charles | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.7 (4219 balsu)
Budžets
1,200,000.00$
Braiens, kas ir pievilcīgs ārzemnieks, dzīvo viens Velsas ielejā, izgudrojot neparastus rīkus, kas reti darbojas. Pēc izmestas manekena galvas atrašanas Braienam rodas ideja. Trīs dienas vēlāk, veļas mašīna un dažādas rezerves daļas, viņš izgudroja Čārlzu, mākslīgi inteliģentu robotu, kurš mācās angļu valodu no vārdnīcas un izrādās burvīgs, bezkaunīgs pavadonis. Tomēr drīzumā Čārlzs attīsta arī autonomiju. Čārlzs, ko ieinteresē plašākā pasaule vai kas atrodas aiz kotedžas, kur Braiens viņu ir paslēpis, Čārlzs alkst piedzīvojumu.

The Phantom of the Open | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7 (4628 balsu)
Moriss Flitkrofts, sapņotājs un nerimstošs optimists, 1976. gadā spēja iekļūt Lielbritānijas atklātā golfa čempionāta kvalifikācijā un pēc tam nošāva sliktāko raundu Open vēsturē, kļūstot par folka varoni.

Homebound | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.4 (649 balsu)
Jauna sieviete ierodas sava jaunā vīra atsvešinātās ģimenes mājās, lai konstatētu, ka bērni uzvedas arvien satraucošāk.

Gwleđđ | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.5 (2836 balsu)
Bagāta ģimene rīko greznas vakariņas, lai kāds noslēpumains jaunais serveris vēsā veidā izjauktu viņu dzīvi ar šausminošām sekām, kuras viņi nekad neredzētu.

Mothering Sunday | Vācija| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6 (2895 balsu)
1924. gada siltā pavasara dienā mājas kalpone un atrade Džeina Fērčailda Mātes dienā paliek viena. Viņas darba devēji Nivena kungs un kundze ir prom, un viņai ir reta iespēja kvalitatīvi pavadīt laiku ar savu slepeno mīļāko. Pols ir zēns no tuvējās muižas, Džeinas ilgtermiņa mīlestība, neskatoties uz to, ka viņš ir saderināts, lai būtu precējies ar citu sievieti, bērnības draugu un viņa vecāku draugu meitu. Taču notikumi, kurus neviens nevar paredzēt, Džeinas dzīves gaitu mainīs uz visiem laikiem.

The Power | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.5 (4871 balsu)
Londona, 1974. gadā. Kamēr Lielbritānija gatavojas elektrības padeves pārtraukumiem, kas pārņems visu valsti, medmāsa Vala, kas mācās, ierodas savā pirmajā dienā brūkošajā Austrumlondonas Karaliskajā lazaretē. Tā kā lielākā daļa pacientu un personāla ir evakuēti uz citu slimnīcu, Vala ir spiesta strādāt nakts maiņā, atrodoties tumšā, gandrīz tukšā ēkā. Šajās sienās slēpjas nāvējošs noslēpums, kas Valai liek stāties pretī savai traumējošajai pagātnei un visdziļākajām bailēm.

Žanrs
IMDB
7.6 (43888 balsu)
Budžets
15,600,000.00$
Nežēlīgi smieklīga režisora Rūbena Estlunda satīra, kas apbalvota ar Zelta palmas zaru. Tas, kam te paredzēts noritēt instagramīgi, izvēršas ellišķīgi. Superbagātie, kuru vidū ir daiļa modele un viņas satriecošais mīļotais, dodas glamūrīgā kruīzā. Kad luksusa jahta nogrimst un tie, kam laimējas izglābties, nonāk uz neapdzīvotas salas, sociālā hierarhija viņu kompānijā sagriežas kājām gaisā. Zelta roleksi un silikons vairs nelīdzēs ne nieka!

Belle | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.3 (27136 balsu)
Budžets
10,900,000.00$
BELLE ir iedvesmots no patiesā stāsta par Dido Elizabeti Bellu, Karaliskās jūras kara flotes admirāļa nelikumīgo jauktās rases meitu. Viņas aristokrātiskā lielā tēvoča lords Mensfīlds un viņa sieva izaudzināja Bellas ciltsties, kas viņai piešķir noteiktas privilēģijas, tomēr ādas krāsa neļauj pilnībā piedalīties viņas sociālās nostājas tradīcijās. Paužot nodomu, vai viņa kādreiz atradīs mīlestību, Belija iekrīt ideālistiskā jaunā vikāra dēlā, kurš ir pievērsies pārmaiņām un kurš ar viņas palīdzību veido lorda Mensfīlda lorda galvenā tiesneša lomu, lai izbeigtu verdzību Anglijā

1 2 3