Romantika

The Perfect Match | ASV
Žanrs
IMDB
4.9 (3247 balsu)
Terrence J. zvaigznes kā Charlie, playboy, kurš ir pārliecināts, ka attiecības ir miris. Viņa divi labākie draugi Donalds Faisons un Roberts C. Rileijs izdara viņam likmes, ka, ja viņš vienu mēnesi pieturēsies pie vienas sievietes, viņš noteikti pieķersies. Čārlijs to noliedz, kamēr viņš nešķērso ceļus ar skaisto un noslēpumaino Evu, kuru spēlē dziedātāja / aktrise Kasija. Viņi, iespējams, piekrīt gadījuma lietai, bet galu galā Čārlijs apšauba, vai viņš tiešām varētu vēlēties vairāk.

Clueless | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (169456 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Seklā, bagātā un sociāli veiksmīgā Šere ir savas Beverlihilzas vidusskolas augšgalā. Redzot sevi kā sērkociņu veidotāju, Šērs vispirms pierunā divus skolotājus satikties savā starpā. Veiksmes iedvesmota, viņa nolemj bezcerīgi jaunajam studentam Tai padarīt pārvērtību. Kad Tai kļūst populārāka nekā viņa, Šere saprot, ka viņas noraidošajai bijušajai brāļa brālei bija taisnība par to, cik viņa bija maldināta, un viņa dēļ viņu pakļauj.

Women Who Kill | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (546 balsu)
Morgans un Žans labi strādā kopā kā patiesi noziedzības aptaujātāji, jo kā pāris viņi nedarbojās labi. Tomēr, kad Morgans izveido jaunas attiecības ar noslēpumaino Simonu, viņu kopīgā interese pārvēršas aizdomās, paranojā un bailēs.

A Girl Walks Home Alone at Night | ASV
Žanrs
IMDB
7.0 (29139 balsu)
Budžets
1,000,000.00$
Sižets norisinas izdomātā Irānas pilsētā Bad City, kur valda prostitūcija un noziegumi, nāve un vientulība. Šeit dzīvo prostitūtas, narkomāni, suteneri, augļotāji un, protams, irāņu pašu Džeimss Dīns. Spokainās pilsētas iedzīvotaji pat nenojauš, ka tos medī kāds vientuļš vampīrs.

Unmade Beds | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.6 (2373 balsu)
Aksels vēlas atrast savu sen pazaudēto tēvu un no jauna atklāt savu pagātni. Vera vēlas aizmirst savu, cenšoties pāriet no sirds sāpēm. Viņu stāsti apkopoti 21. gadsimta Londonas kausēšanas katlā.

Ain't Them Bodies Saints | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (19,896 balsu)
Budžets
4,000,000.00$
Bobs Muldons un Rūta Gutrija, aizrautīgs jaunais izstumtais pāris, kas darbojas ilgstošā nozieguma dēļ, beidzot tiek aizturēti likumsargi pēc apšaudes Teksasas kalnos. Lai arī Rūta ievaino vietējo amatpersonu, vainu uzņemas Bobs. Bet četrus gadus vēlāk Bobs aizbēg no cietuma un dodas meklēt Rūtu un viņu meitu, kas dzimusi viņa ieslodzījuma laikā.

Endless | ASV
Žanrs
Kad neprātīgi iemīlējušies vidusskolas absolventi Rileiju (Aleksandra Šippa) un Krisu (Nikolass Hamiltons) šķir traģiska autoavārija, Rileija vaino sevi sava puiša nāvē, kamēr Kriss ir iesprostots bezbailīgā stāvoklī. Brīnumainā kārtā abi atrod veidu, kā izveidot savienojumu. Mīlestības stāstā, kas pārsniedz dzīvi un nāvi, gan Riley, gan Kriss ir spiesti iemācīties vissmagāko mācību no visiem: ļaut aiziet.

The Illusionist | ASV| Čehija
Žanrs
IMDB
7.6 (346936 balsu)
Budžets
16,500,000.00$
Vīne, 20.gs. sākums. Pilsētā ierodas noslēpumains cilvēks, kurš dēvē sevi par iluzionistu Eizenhaimu. Ieinteresētajai publikai viņš demonstrē neredzētus trikus, kas visiem šķiet tīrā maģija un burvestība. Brīnumdara slava nāk ausīs kroņprincim Leopoldam, kurš kopā ar savu nākamo līgavu Sofiju apmeklē vienu no iluzionista izrādēm. Eizenhaima sirdī uzliesmo jūtas pret meiteni, tāpēc prātu un ilūziju pavēlnieks nolemj izpildīt lielāko triku mūžā...

Angus, Thongs and Perfect Snogging | Vācija| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.3 (24807 balsu)
Budžets
1.00$
Džordžijai Nikolsonei ir četrpadsmit gadu, viņa dzīvo ar nožēlojamiem vecākiem, kuri viņu nesaprot, ar kaitinošu trīs gadus vecu māsu, un uz skolu viņam jāvelk berete. Viņa tomēr drīzāk būtu blonda, viņai būtu mazāks deguns un puisis. Apgriezdamies ap viņas jautrajiem žurnālu ierakstiem, sagatavojieties, lai jūs varētu iejusties pusaudža planējošo prieku un bezspēcības pasaulē.

(500) Days of Summer | ASV
Žanrs
IMDB
7.7 (458179 balsu)
Budžets
7,500,000.00$
Viņš raksta visus jaukos vārdus, kurus mēs dāvājam mīļotajiem, tuviniekiem un draugiem. Viņa ir tas cilvēks, kura ik dienas priecē simtiem cilvēku. Viņš sacer parakstus uz kartiņām - reizēm smieklīgi, citkārt aizkustinoši. Kādu dienu jaunietis iemīlas savā kolēģē. Turpmāko 500 dienu laikā viņš uzzina, cik grūti ir sazināties ar savu patieso mīlestību un cik grūti ir kontrolēt notiekošu staro abiem jauniešiem.

Liberal Arts | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (35124 balsu)
Nesen vientuļais, 35 gadus vecais un bez darba iedvesmotais Džesijs Fišers uztraucas, ka labākās dienas ir aiz muguras. Bet neatkarīgi no tā, cik daudz viņš apglabā galvu grāmatā, dzīve turpina Džesiju atvilkt. Kad viņa iecienītais koledžas profesors uzaicina viņu uz universitātes pilsētiņu, lai runātu savās pensionēšanās vakariņās, Džesija lec uz iespēju. Viņš ir gatavs ēdamzāļu un kopmītņu istabu, ballīšu un dzejas semināru nostaļģijai; tas, ko viņš neredz atnākšanu, ir Zibbijs - skaists, pirmsizveidots, klasisko mūziku mīlošais otrā kursa students. Zibbijs pamodina biedējošas, aizraujošas, ilgstoši pasīvās sajūtas par iespējamību un saikni, ko Džesijs domāja, ka viņš ir apglabājis mūžīgi.

High School Musical 2 | ASV
Žanrs
IMDB
5.0 (52863 balsu)
Austrumaugstie savvaļas kaķi ir gatavi savam dzīves laikam. Trojs ir saviļņots, kad viņam tiek piedāvāts darbs lauku klubā, taču tas viss ir Šarpaja gabala daļa, lai viņu aizvilinātu prom no Gabriellas. Kā tas viss izrādīsies? Uz visiem jautājumiem tiek atbildēts kluba Talantu šova naktī.

1 2 3 4 5 6 .. 95