Koreja

군검사 도베르만 | Koreja
Žanrs
"Militārais prokurors Dobermans" stāsta par Do Bēmanu, kurš kļuva par militāro prokuroru naudas dēļ, un Ča Vūnu, kurš kļuva par militāro prokuroru, lai atriebtos, satiktu un nojauktu melno un sapuvušo ļaunumu militārajā jomā un augtu. par īstu militāro prokuroru.

사내 맞선 | Koreja
Žanrs
IMDB
8.1 (13172 balsu)
Ha Ri dodas uz aklo randiņu, uzdodoties par savu labāko draudzeni, par lielu skaidras naudas samaksu, taču viņa ir šausmās, saprotot, ka viņa randiņš ir Tae Mu, uzņēmuma, kurā viņa strādā, izpilddirektors. Vēl ļaunāk viņš ir gatavs viņu apprecēt, nezinot, ka viņa ir viņa darbiniece. Un viena lieta, ko viņš ienīst visvairāk? Meļi.

소년심판 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.9 (3617 balsu)
Stingra tiesnese līdzsvaro savu nepatiku pret mazgadīgiem likumpārkāpējiem ar stingru pārliecību par taisnīgumu un sodu, jo viņa risina sarežģītas lietas nepilngadīgo tiesā.

서른, 아홉 | Koreja
Žanrs
“39” ir par trim draugiem, kuri satikās vidusskolas otrajā kursā un šobrīd ir uz 40 gadu robežas. Drāma stāstīs skaistus un emocionālus ikdienas stāstus par trim 39 gadus vecām sievietēm, kuras saskaras ar neparedzētiem apstākļiem. Cha Mi Jo ir Gangnamas klīnikas galvenais dermatologs. Viņa ir sirsnīgs raksturs, kas uzauga turīgā vidē ar gādīgu ģimeni un visu, ko viņa var vēlēties. Jungs Čans Jangs sapņoja kļūt par aktrisi, bet tā vietā kļuva par aktiermeistarības skolotāju. Lai gan viņas runas veids var šķist strups un skarbs, viņas vārdu sirsnība padara viņu par tādu, kuru nevar ienīst. Jang Joo Hee ir universālveikala kosmētikas vadītājs. Kautrīgās personības dēļ viņai vēl nav īsti jāpiedzīvo romantiskas attiecības.

기상청 사람들: 사내연애 잔혹사 편 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.1 (2481 balsu)
Par to cilvēku darbu un mīlas dzīvi, kuri strādā Korejas meteoroloģiskajā pārvaldē, Korejas nacionālajā laika prognožu dienestā. Biroja romantiska drāma starp ģeniālu vīrieti un trakulīgu menedžeri.

지금 우리 학교는 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.5 (52623 balsu)
Vidusskola kļūst par nulli zombiju vīrusa uzliesmojumam. Ieslodzītajiem skolēniem ir jācīnās par izkļūšanu vai jākļūst par kādu no satracinātajiem.

고요의 바다 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.9 (21753 balsu)
Bīstamās 24 stundu misijas laikā uz Mēness kosmosa pētnieki mēģina iegūt paraugus no pamestas pētniecības iestādes, kurā ir ietverti slepeni noslēpumi.

솔로지옥 | Koreja
Žanrs
Unknown genere
IMDB
7.2 (2243 balsu)
Pamestā salā koķeti vientuļi meklē mīlestību, jo tikai kā pāris var pamest salu uz romantisku randiņu paradīzē.

不可杀 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.4 (2544 balsu)
Stāsts par sievieti, kura 600 gadu laikā ir piedzīvojusi vairākas reinkarnācijas un atceras visas savas iepriekšējās dzīves, un vīrieti, kurš vairāk nekā 600 gadus dzīvojis kā mītiska būtne, kas barojas ar cilvēka asinīm un tiek nolādēta ar nemirstību.

한 사람만 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.4 (242 balsu)
Pyo In-sūka ir spītīga sieviete un nekad neklausās citos cilvēkos. Viņa vienmēr ir jutusies kā nepiederoša šai pasaulei. Pjo Insūka no ārsta dzird, ka viņai nav atlicis daudz laika dzīvot un viņa nezina, kā izteikt savas jūtas. Pēc tam Pjo Insūks satiekas ar policijas leitnantu Džo Šijungu. Viņi iesaistās slepkavības lietā.

배드 앤 크레이지 | Koreja
Žanrs
IMDB
8 (2553 balsu)
Supervaroņa drāma par Soo Yeol, kurš visu savu dzīvi nodzīvojis kā materiālistisks policijas detektīvs, bet pārvēršas par taisnīguma čempionu un cīnās pret policijas korupciju, kad viņā pamostas slēpta personība ar nosaukumu “K”.

그 해 우리는 | Koreja
Žanrs
IMDB
8.2 (6784 balsu)
Romantiska komēdija par divu vīriešu un sieviešu sarežģītām smalkajām jūtām kā mīļotājiem, kuri pēc 10 gadiem ir spiesti atgriezties kameru priekšā, jo viņu vidusskolā uzņemta dokumentālā filma bija populāra.

1 2 3 4 5 6 .. 13