Cinema Fund

Либерея: Охотники за сокровищами | Krievija
Žanrs
IMDB
5.9 (259 balsu)
Rokot vienu no daudzajiem Maskavas metro tuneļiem, padomju strādnieki atklāj cietuma drupas. Vietne ir slēgta, metro tunelis ir novirzīts, un burzmā neviens nepamana, ka tuneļa strādnieku brigadieris iebāž kabatā nelielu "suvenīru" - grāmatas izmēra rāmi, kas izgatavots no dārgmetāliem ar uzrakstu nezināmā valodā. Desmitiem vēlāk brigadieru mazdēls Iļja, kurš strādā par kurjeru, atklāj seno relikviju veco atkritumu kaudzē. Neapzinoties ģimenes mantojuma patieso vērtību, viņš drīz uzzina par to no noslēpumaina svešinieka. Relikvija ir atslēga uz nenovērtējamās senās bibliotēkas slepeno atrašanās vietu, kas piederēja Ivanam Bargajam. Iļja nezina, ka pazudušās bibliotēkas meklējumi notiek jau gadsimtiem ilgi, un tagad viņu meklē ļoti spēcīgi cilvēki. Iļja un noslēpumainais svešinieks nolemj izmēģināt veiksmi, meklējot bibliotēku.

Ампир V | Vācija| ASV| Krievija
Žanrs
Stāsts par to, kā 19 gadus vecais iekrāvējs Romāns Štorkins kļūst par vampīru un saņem Rama II titulu.

Барбоскины на даче | Krievija
Žanrs
Jauna animācijas filma par jautru suņu ģimeni ar pieciem bērniem, kuri dodas atvaļinājumā lauku mājā. Jauks mazais bērns vēlas spēlēt kopā ar saviem vecākajiem brāļiem un māsām, taču šķiet, ka viņi visi ir aizņemti ar saviem hobijiem. Bērns atrod jaunus draugus - Kaķus. Bet ko tad, ja kaķi nav tik draudzīgi, kā izskatās?

Серебряные коньки | Krievija
Žanrs
IMDB
5.8 (6 balsu)
1899. gads, Ziemassvētku laiks Sanktpēterburga. Ledus klātās galvaspilsētas upes un kanāli virmo ar svētku aktivitātēm. Jaunā gadsimta priekšvakarā sanāk kopā tie, kuriem nav lemts satikties. Viņi ir cilvēki no dažādām pasaulēm: Matvejs, lampu dedzinātāja dēls, kura vienīgais dārgums ir viņa sudrabotās slidas; Alise ir augsta ranga ierēdņa, kas sapņo par zinātni, meita. Katram no viņiem ir savs grūtais dzīvesstāsts, bet, nejauši satikušies, viņi kopā steidzas uz priekšu, lai sasniegtu savus sapņus.

Гипноз | Krievija| Somija
Žanrs
Budžets
1,292,000.00$
Pusaudžu zēns Miša apmeklē hipnozes sesijas ar psihoterapeitu Volkovu, lai atveseļotos no staigāšanas miegā. Rezultātā Miša nonāk hipnologa ietekmē tik lielā mērā, ka viņš pārstāj saprast, kur ir realitāte un kur ilūzija. Pēc viena no Volkova pacientiem noslēpumainās nāves Miša nolemj veikt izmeklēšanu, lai nonāktu patiesības apakšā. Bet ja sapnis un realitāte saplūst vienā, un galu galā viņš kļūst par galveno aizdomās turamo?

Братство | Krievija
Žanrs
IMDB
5.7 (700 balsu)
Budžets
4,302,540.00$
1988.-1989. Padomju un Afganistānas kara beigas. PSRS sāk savu izstāšanos no Afganistānas. Padomju ģenerāļa Vasiļjeva dēls - pilotu ar nosaukumu Aleksandrs nolaupīja mujahideen pēc viņa lidmašīnas avārijas. Rezultātā 108. motorizētās kājnieku divīzijas ilgi gaidītā atgriešanās mājās tiek aizturēta pēdējai misijai: atvest ģenerāļa dēlu. Balstoties uz patiesiem notikumiem, iepriekš neizsakāmais drosmīgās un traģiskās izstāšanās kampaņas (caur Salanga caurlaidi) stāsts atklāj briesmas, šausmas un cilvēka dabas sarežģītību kara laikā.

Союз спасения | Krievija
Žanrs
IMDB
5.9 (815 balsu)
Budžets
15,936,600.00$
Krievu karaspēks okupēja Parīzi. Krievija kļuva par pirmo varu pasaulē. Tagad viss šķiet iespējams. Jaunie uzvarētāji, sargu virsnieki ir pārliecināti, ka vienlīdzība un brīvība nāks šeit un tagad. Par to viņi ir gatavi upurēt visu - pozīciju, bagātību, mīlestību, dzīvību ... un pašu valsti.

Чемпион мира | Krievija
Žanrs
IMDB
6.1 (492 balsu)
Budžets
7,535,000.00$
Vēl joprojām šis mačs tiek uzskatīts par pašu skandalozāko visā šaha vēsturē. Filma aizvedīs skatītājus uz tālajām Filipīnām, kur norisinājās bezprecedenta cīņa par pasaules čempiona titulu. Pret 27 gadus veco ģēniju Anatoliju Karpovu – ideālistu, kurš ne reizi vien bija iekarojis šaha Olimpa pjedestālu – , spēlē augstākās klases meistars ar neprognozējamu raksturu – 47 gadus vecais Viktors Korčnojs.

Кома | Krievija
Žanrs
IMDB
6.6 (1220 balsu)
Līdz liktenīgajam mirklim Viktoram ir viss – sekmīga arhitekta karjera, draugi, nākotnes nodomi, sapņi. Taču briesmīga autoavārija briesmīgos apstākļos laupa viņam visu. Pēc smagas traumas puisis paliek komas stāvoklī.Viņš atmostas ļoti dīvainā pasaulē, nedaudz līdzīgā mūsu pasaulei, bet tajā nedarbojas fizikas un ķīmijas likumi. Šajā pasaulē viņam ir jācīnās par savu dzīvību, jāglābjas no bīstamām bezsvara būtnēm...

Притяжение 2: Вторжение | Krievija
Žanrs
Vienkārša meitene no Maskavas rajona Čertanovas kā vienīgā, kas kontaktējusies ar citplanētu būtni, kļūst par laboratorijas izmēģinājumu trusīti. Zinātnieki pētī viņas jūtas un pārdzīvojumus, mēģinot atminēt mīklu, kas saistīta meitenē augošo spēku. Tomēr biedējošākais ir, ka viņas spējas uztrauc ne tikai Zemes iedzīvotājus — planētai draud uzbrukums. Uzvarēt cīņā var, tikai atrodot spēku arvien būt par cilvēkiem. Vai mīlestība, uzticība un labestība spēs uzvarēt cīņā ar citplanētu tehnoloģijām?

Тобол | Krievija
Žanrs
IMDB
5.4 (53 balsu)
XVIII gadsimts. Pēteris I pavēl jaunajam gvardes virsniekam Ivanam Demarinam doties uz tā laika Sibīrijas galvaspilsētu Toboļsku un ievākt ziņas par turienes zeltu.. Demarins izveido vienību no 200 vietējiem jauniesauktajiem un jaunajiem virsniekiem, kuri ieradušies kopā ar viņu. Vienība dodas tālās Jarkendas zelta meklējumos. Vietējo kņazu ļaunprātīgās sazvērestības dēļ miermīlīgā ekspedīcija kļūst par militāru iebrukumu. I. Demarins un viņa pulks krīt cietsirdīgo un mežonīgo džungaru gūstā.

Тренер | Krievija
Žanrs
IMDB
5.4 (1016 balsu)
Tas būs stāsts par profesionālo futbolistu Juriju Stoļešņikovu, kurš, būdams valsts izlasē, vienā no izšķirīgajām spēlēm netrāpa vārtos soda sitienu. Sarūgtinošās neveiksmes dēļ viņš zaudē vietu izlasē un ir spiests beigt karjeru. Vienā acumirklī viņš ir zaudējis visu, un miljoniem cilvēku uzskata viņu par tautas ienaidnieku. Piepeši Jurijam piedāvā trenēt vāju provinces futbola komandu, kurai tomēr ir lielas izredzes.

1 2