tumša komēdija

Fear and Loathing in Las Vegas | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (249492 balsu)
Budžets
18,500,000.00$
Rauls Djūks un viņa advokāts Dr. Gonzo brauc ar sarkanu kabrioletu pāri Mojave tuksnesim uz Lasvegasu ar narkotiku pilnu koferi, lai segtu motociklu sacīkstes. Tā kā viņu narkotiku patēriņš palielinās satraucošā tempā, nomētātais duets izmet viņu viesnīcas numuru un baidās no juridiskām sekām. Hercogs sāk braukt atpakaļ uz LA, bet pēc nepāra ieskrējiena ar policistu atgriežas Sinsitijā un turpina savvaļas narkotiku iedzeršanu.

Family Guy Presents: Blue Harvest | ASV
Žanrs
IMDB
8.2 (7577 balsu)
Ar grifiem, kas iestrēguši mājās aptumšošanas laikā, Pīters stāsta "Zvaigžņu karu epizode IV: jauna cerība".

American Beauty | ASV
Žanrs
IMDB
8.3 (1018704 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Ārēji Lesters un Karolīna ir ideāls pāris, kas dzīvo ideālu dzīvi. Bet iekšēji Lesters pārzīvo pusmūža krīzi un slīkst arvien dziļāk un dziļāk depresijā. Viss mainās brīdī, kad viņš aizraujas ar vienu no meitas draudzenēm, pamet darbu un nolemj izdzīvot jaunību vēlreiz.

Žanrs
Budžets
1,000,000.00$
Drosmīga meitene un viņas apburošā labākā draudzene kļūst par burvīgu pāri, kas metas cīņā ar despotisko K-12 mācību sistēmu. Cry Baby, stipru un jūtīgu meiteni, aizsūta uz drūmu internātskolu, kas slēpjas aiz grandiozas fasādes. Par laimi viņa atrod sirsnīgu un dumpīgu labāko draudzeni, kura nāk palīgā, kad viņu apceļ citi skolēni, kuru smadzenes kontrolē Direktore un viņas ļaunie padotie. Ar ceļā sastapto burvju spējām apveltīto draugu un Angelic Spirit Guide palīdzību abas spēj rast spēku, kas nepieciešams cīņai pret skolas kareivīgi patriarhālajām metodēm.

Duplex | Vācija| ASV
Žanrs
IMDB
5.9 (58905 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Kaimiņu būšana Aleks un Nensija ir jauns un spilgts pārītis. Viņi dzīvo Ņujorkā un meklē sev kopīgu dzīvesvietu, savu sapņu māju. Viņi dara visu, līdz beidzot viņiem tas izdodas! Aleks un Nensija atrod ideālu māju Bruklinā un šķiet, ka viņu cerības ir piepildījušās un ka abi dzīvos laimīgi un saticīgi jaunatrastajā un skaistajā mājā... Tas tiešām notiktu, ja vien mājas augšējā stāvā nedzīvotu Konelijas kundze, enerģiska pensionāre, kura mīl dienu un nakti skatīties televizoru, uzgriežot tā skaņu līdz maksimālajai, kā arī trenēties raga pūšanā. Aleks, kurš ir rakstnieks, pūlas pabegt savu darbu līdz nodošanas termiņam, tomēr Konelijas kundzes nepārtrauktā traucēšana un dažādās prasības viņam to neļauj izdarīt. Kad Nensija ir spiesta pamest darbu, jaunais pārītis tiek gandrīz burtiskā nozīmē iesprostots savā mājā. Viņu dusmas pret Konelijas kundzi pāraug vēlmē atbrīvoties no vecās kaimiņu kundzes... Ko viņi ir gatavi darīt, lai netraucēti varētu dzīvot savā sapņu mājā? Šīs melnās komēdijas režisors ir Denijs De Vito, kurš ir arī pieredzējis aktieris. Galvenajās lomās ir komēdiju zvaigzne Bens Stillers ( "There is Something About Mary", "Meet the Parents" u.c.) un lieliskā Drū Berimora ("Charlie`s Angels", "The Wedding Singer"u.c.). Resursi internetā http://www.miramax.com/duplex/ http://www.imdb.com/title/tt0266489/ Oriģinālvaloda Angļu val. ar subtitriem latviski un krieviski

Turistas | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.4 (39251 balsu)
Budžets
10,000,000.00$
Amerikāņu jaunieši dodas piedzīvojumu un jautrības meklējumos uz eksotisko Brazīliju, kur sastopas ar līdzīgiem tūristiem, kas ieradušies iepazīt brazīliešu sievietes. Jaunie draugi nonāk kādā pludmales bārā, kur visu nakti bauda eksotiskus dzērienus un vēlāk metas neprātīgās dejās, taču pamostas vieni un atklāj, ka viņu mantas nozudušas. Dusmas pārvēršas bailēs, jo pamazām viņi apjauš, cik mazas ir viņu izredzes izglābties. Brazīlijas džungļi un kalni slēpj tumšu noslēpumu, bet jo izmisīgāk jaunieši cenšas bēgt, jo dziļāk tiek ievilkti šausminošā murgā, kas saistīts ar cilvēku nolaupīšanu un nedzirdētiem noziegumiem, kur jācīnās par izdzīvošanu... Lomās: Josh Duhamel, Melissa George, Olivia Wilde, Desmond Askew, Beau Garrett Režisors: John Stockwell

Žanrs
IMDB
7.2 (115440 balsu)
Budžets
25,000,000.00$
Stāsts par diviem vecāku pāriem, kuri iepazīstas pēc tam, kad viņu dēli skolā sakaujas. Katrs pāris meklē vainu otras ģimenes audzināšanas trūkumos tā vietā, lai saskatītu paši savas problēmas. Lomās: Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz, John C. Reilly Režisors: Roman Polanski

This is the End | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (373126 balsu)
Budžets
32,000,000.00$
Bohēmisku ballīti aktiera Džeimsa Franko mājās pārtrauc neizprotamas un graujošas dabas parādības. Vairums viesu namu pamet, bet paliek daži viņa draugi, tai skaitā arī Sets Rogens un Džona Hils. Pārtikas un dzeramā nav daudz, iziet uz ielas ir pārāk bīstami, taču "zālītes" un citu narkotisko vielu viņiem ir pārpārēm. Aktieri vada dienas gan izklaidējoties, gan apsverot nākotnes filmu scenārijus un strīdoties, bet pienāk brīdis, kad nopietna iemesla dēļ puiši ir spiesti bēgt no mājas. Lai meklētu glābiņu un atklātu atbildi uz jautājumu - kas ir tas, kas viņus apdraud?

The Bling Ring | Francija| Vācija| ASV| Japāna
Žanrs
IMDB
5.6 (80087 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Viņiem patīk viss, kas spīd. Viņi daudz dzer un kavē skolu. Viņu autoritātes ir Holivudas zvaigznes. Viņu mērķis – ekskluzīvas mantas, kas parasti rotā skaistos un slavenos. Grupa pusaudžu dēvē sevi par „Spožo bandu” un aplaupa slavenību namus. Dienas kartību viņi noskaidro sociālajā tīklā Twitter un Facebook, adreses – Google, tāpēc zina, kurp iet un cik daudz laika vajadzēs. Filmā „Izredzētie” režisore Sofija Kopola atklāj pusaudžu slēptās vēlmes, viņu tieksmi riskēt, alkas pēc brīvas un skaistas dzīves. Filmā atainota Holivudas vētrainā un apskaužami jautrā dzīve. Sižets balstīts reālos 2008. gada notikumos. Grupa pusaudžu nolaupīja mantas apmēram trīs miljonu dolāru vērtībā un „apciemoja” Parisas Hiltones, Orlando Blūma, Lindsijas Lohanas, Mirandas Kerras, Braiena Ostina Grīna, Meganas Foksas un vēl dažu zvaigžņu rezidences un galu galā iekrita. Filmā piedalās dažas zvaigznes, kas tiešām cietušas „Spožās bandas” dēļ.

The Angriest Man in Brooklyn | ASV
Žanrs
Pēc saņemtās ārsta diagnozes par to, ka viņam ir atlicis dzīvot 90 minūtes, Henrijs, kurš sava neciešamā rakstura dēļ ir sabojājis attiecības ar radiniekiem un paziņām, metas trakā skrējienā izlabot visas savā dzīvē izdarītās kļūdas. Viņam pa pēdām dodas ārste, lai izlabotu savu kļūdu - neprecīzi uzstādītu diagnozi.

Demolition | ASV
Žanrs
Budžets
10,000,000.00$
Deiviss, veiksmīgs investīciju baņķieris, piedzīvo krīzi pēc sievas traģiskās bojāejas auto katastrofā. Pēc vienas sūdzību vēstules tirdzniecības automātu firmai Deiviss turpina rakstīt jaunas, atklājot pārsteidzošas personiskās atklāsmes. Klientu apkalpošanas pārstāve Karena saredz vēstulēs pašas emocionālās un finansiālās problēmas. Starp abiem izveidojas neparasta draudzība. Ar Karenas un viņas dēla palīdzību Deiviss sāk veidot jaunu dzīvi, no sākuma sagraujot savu iepriekšējo.

Trainspotting | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
8.1 (626714 balsu)
Budžets
4,000,000.00$
Edinburga. Marks Rentons visiem spēkiem cenšas izlauzties no savas visa veida narkotiku, neprātīgo ballīšu un puskriminālo izdarību ikdienas un pat uz brīdi pārvācas uz Londonu, taču viņa drauģeļi Denijs, Saimons un Frēnsiss atkal un atkal ievelk viņu reibinošajā mutulī. Viena no 90-to gadu spilgtākajām britu filmām, balstīta uz Ērvina Velša tāda paša nosaukuma kulta romānu.

1 2 3 4 5