los angeles

Poolman | ASV
Žanrs
IMDB
4.6 (163 balsu)
Seko nelaimīgam sapņotājam un topošajam filozofam, kurš pavada dienas, pieskatot Taitian Tiki daudzdzīvokļu mājas baseinu saulainā Losandželosā. Kad viņš atklāj lielāko ūdens aplaupīšanu, viņš dara visu iespējamo, lai aizsargātu savu dārgo LA.

Marlowe | Francija| Spānija| ASV| Īrija
Žanrs
IMDB
6.2 (226 balsu)
Sliktajam biznesam un vientulībai nomācot privātdetektīvu Filipu Mārlovu, ierodas skaista blondīne un lūdz viņu atrast savu bijušo mīļāko, kas izrādās tikai maza daļa lielākā noslēpumā.

Inherent Vice | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (106255 balsu)
Budžets
20,000,000.00$
70. gadu mijā Losandželosā ar narkotikām pārņemtais detektīvs Lerijs "Doks" Sportello izmeklē bijušās draudzenes pazušanu.

Malholanda ceļš | ar Ditu Rietumu | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
7.9 (360542 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Uz līkumotā Malholanda ceļa Losandželosā naktī notikusi avārija. Bet, attopoties notikuma vietā, jauna sieviete neatceras neko, pat ne to, kas ir viņa pati. Viss šķiet mulsinošs kā sirreālā sapnī. Tāds apjukums, tik daudz neatbildētu jautājumu! Pavisam citādi jūtas Betija, kura tikko ieradusies Holivudā. Cerību spārnotajai jaunajai aktrisei te viss šķiet brīnišķīgs, īsts sapņu piepildījums! Kopīgiem spēkiem abas mēģinās saprast, kas īsti noticis.

White Men Can't Jump | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (88513 balsu)
Billijs Hoils un Sidnijs Dīns ir maz ticams basketbola cienītāju pāris. Viņi apvienojas, lai pārvarētu Losandželosas kortus, spēlējot spēli, kas ir ātra, bīstama un smieklīga.

Where the Day Takes You | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (3701 balsu)
Budžets
3,000,000.00$
Kings ir jauns vīrietis, taču viņš jau ir dzīves veterāns Losandželosas ielās. Bēgušu pusaudžu grupas de facto vadītājs Kings darbojas kā mentors grūtībās nonākušiem bērniem, piemēram, geju stulbi Little J un narkomānu Gregu. Kad Hetere, skaista meitene no Čikāgas, sāk pavadīt laiku ar Kingu un viņa komandu, tas maina bandas dinamiku. Tomēr šķiet, ka nekas nemainīs viņu bīstamo dzīvesveidu.

Bardo, falsa crónica de unas cuantas verdades | Meksika
Žanrs
IMDB
6.9 (7158 balsu)
Losandželosā dzīvojošais slavenais meksikāņu žurnālists un dokumentālo filmu veidotājs pēc tam, kad tika nosaukts par prestižas starptautiskas balvas saņēmēju, ir spiests atgriezties dzimtenē, nezinot, ka šis vienkāršais ceļojums viņu novedīs līdz eksistenciālai robežai.

Detective Knight: Rogue | ASV
Žanrs
IMDB
3.6 (911 balsu)
Kamēr Losandželosa gatavojas Helovīnam, maskās nēsājoši bruņoti laupītāji apšaudē pēc zādzības kritiski ievainoja detektīva Džeimsa Naita partneri. Naitu vajājot, bandīti bēg no Losandželosas un dodas uz Ņujorku, kur detektīva tumšā pagātne saduras ar viņa pašreizējo lietu un draud saplēst viņa pasauli… ja vien izpirkšana nevar prasīt Naitu vispirms.

Ambulance | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (72957 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Režisora Maikla Beja jaunajā krimināldrāmā galvenais varonis Vils (Emmy balvas ieguvējs Yahya Abdul-Mateen II), meklē līdzekļus, lai segtu sievas medicīnas rēķinus, un vēršas pēc palīdzības pie sava brāļa Denija (Oscar® balvas nominants Jake Gyllenhaal). Harizmātiskais krāpnieks Denijs piedāvā viņam piedalīties lielākajā bankas aplaupīšanā Losandželosas vēsturē. Uz spēles likta sievas dzīvība, un Vilam nākas piekrist. Bēgšanas plāns izgāžas, un viņi sagrābj ātrās palīdzības mašīnu ar ķīlniekiem.

American Underdog | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (15829 balsu)
Patiess stāsts par Kurtu Vorneru, kurš no pārtikas preču veikala akciju puika kļuva par divkārtēju NFL MVP, Super Bowl čempionu un Slavas zāles aizsargu.

C'mon C'mon | ASV
Žanrs
IMDB
7.4 (31772 balsu)
Budžets
8,300,000.00$
Melnbaltās filmas galvenais varonis Džonijs ir radio žurnālists, kas apceļo Ameriku, intervējot bērnus no dažādiem štatiem, lai uzzinātu viņu domas par mūsdienu pasauli un tās nākotni. Vecpuiša dzīves ritms strauji un negaidīti mainās, kad māsa viņam palūdz pieskatīt savu deviņus gadus veco, enerģijas pārpilno dēlu Džesiju. Dziļi patiesā un aizkustinošā filma ir stāsts par bērna lomu pieaugušo pasaulē un to, cik daudz mums spēj mācīt bērnišķīgais rotaļīgums, naivums un tiešums. Pēc fenomenālā tēlojuma filmā “Džokers” Hoakins Fīnikss pirmoreiz atgriežas kino pavisam citādā lomā, apliecinot aktierisko ģenialitāti.

Mark, Mary + Some Other People | ASV
Žanrs
IMDB
5.7 (314 balsu)
Marka un Mērijas tikšanās notiek aptiekas aptiekā, kur viņa ir aizņemta ar grūtniecības testu, un viņam ir jāpieliek pūles, lai atgādinātu viņai, ka viņi satikās koledžā. Pēc viņas uzaicināšanas viņš pavada viņu, kad viņa veic testu, un, ja tā uzrāda negatīvu, viņa piekrīt randiņam. Pēc gada viņi ir dziļi, kaislīgi iemīlējušies, un viņu vētrainā romantika ved uz laulību. Kad Marija pēkšņi lūdz, lai viņi atvērtu savas attiecības uz “ētisku nemonogāmiju”, Marks ir pārsteigts, taču piekrīt to izmēģināt. Un ar to šis stāsts īsti sākas.

1 2 3 4 5 6 .. 12