jazz musician

Ma Belle, My Beauty | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (452 balsu)
Pārsteiguma atkalapvienošanās Francijas dienvidos atdzīvina kaislības un greizsirdību starp divām sievietēm, kuras agrāk bija poliamoriskas mīļākās.

Soul | ASV
Žanrs
IMDB
7.8 (662 balsu)
Budžets
150,000,000.00$
Mūzikas skolotājs Džo, kurš visu mūžu ir sapņojis uzstāties kopā ar džezbendu, beidzot ir pietuvojies sava sapņa piepildīšanai, taču iet bojā negadījumā. Tagad Džo ir atlicis tikai ceļš uz Pēcsauli, taču viņš aizbēg un nokļūst Pirmssaulē - vieta, kur dvēseles iegūst personību, intereses un raksturu. Tur Džo sastop Dvēseli 22, kura jau ilgi laiku nespēj atrast sevi un galīgi negrib doties uz Zemi.

The Color Purple | ASV
Žanrs
IMDB
7.8 (74056 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Episka pasaka četrdesmit gadus Celijas, dienvidu daļā dzīvojošas afroamerikānietes, dzīves laikā, kura pārdzīvo neticamu vardarbību un lielvaras. Pēc tam, kad Kellijas aizskarošais tēvs apprecējās ar tikpat nobriedušo "kungu" Albertu Džonsonu, viss notiek no sliktākās uz sliktāko situāciju, atstājot Kelliju atrast biedrību visur, kur vien viņa var. Viņa neatlaidīgi turpina pildīt savu sapni par vienas dienas atkalapvienošanos ar māsu Āfrikā. Balstīts uz Alises Valkeres romānu.

The Salton Sea | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (28967 balsu)
Budžets
18,000,000.00$
Pēc savas mīļotās sievas slepkavības vīrietis, kurš meklē izpirkšanu, tiek novirzīts pasaulē, kurā nekas nav tā, kā šķiet. Ceļojumā viņš sadraudzējas ar slacēju Džimiju "Somu", iesaistās kaimiņienes Colette izglābšanā no viņas dēmoniem un nokļūst krāpšanās tīklā, kas pilns ar negaidītiem pagriezieniem un pagriezieniem.

The Cotton Club | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (15575 balsu)
Budžets
58,000,000.00$
Harlemas leģendārais kokvilnas klubs kļūst par aizraušanās un vardarbības kurināmo, jo saduras izklaidētāju un gangsteru dzīves un mīlestība.

The Terminal | ASV
Žanrs
IMDB
7.4 (386136 balsu)
Budžets
60,000,000.00$
Viktors Navorskis ir ceļā uz Ameriku no kādas Austrumeiropas valsts, kad viņa dzimtajā valstī sākas apvērsums. Nonācis Kenedija lidostā, viņš tiek informēts, ka viņam nav tiesību iebraukt Amerikā, jo valsts, no kuras viņš ieradies vairs neeksistē un viņa dokumenti nav derīgi. Nu viņam jāpavada dienas un naktis lidostas uzgaidāmajā telpā, līdz karš viņa valstī būs beidzies. Pēc vairākiem mēnešiem, kas pavadīti lidostā, Viktors nāk pie atziņas, ka lidosta ir kā maza pasaule, kuras šaurībā sadzīvo absurdas situacijas, labestība un ambīcijas, izklaide un sabiedriskais stāvoklis, arī talants un mīlestība.