Šausmu filma

Ghostland | Francija| Kanāda
Žanrs
IMDB
8.0 (N/A balsu)
Beta atgriežas dzimtajās vietās, kur daudzus gadus atpakaļ ar viņas ģimeni notika traģēdija. Vecajā mājā viņu gaida māte un māsa, kura ir apsēsta ar spoku stāstiem un kuras apmātība ar ļaunajiem gariem nav nekas cits kā pārdzīvotās traģēdijas sekas. Ierodotes Betai, mājā sāk notikt savādas lietas, kuras izskaidrot nevar neviens...

A Quiet Place | ASV
Žanrs
IMDB
8.7 (N/A balsu)
Budžets
17,000,000.00$
Risks parubīties!
Šššššššššš! Ja gribi izdzīvot - neizdves ne skaņas. Stāsts par ģimeni, kura dzīvo noslēgtu dzīvi pilnīgā klusumā - nāves bailēs no kāda nezināma ļaunuma, kas uzglūn tiem un uzbrūk pie mazākās skaņas.

Annihilation | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.9 (N/A balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Biologs piesakās bītamai un slepenai ekspedīcijai uz anomālu zonu, kurā dabas likumi nedarbojas. Lina savu militāro karjeru atstāja pagātnē- tagad viņa ir bioloģijas profesore un pasniedz universitātē. Jau vairāk kā gads pagājis, kopš viņas vīrs Keins devies īpašā armijas uzdevumā un nav devis par sevi ziņas. Neviens neko par viņu nav dzirdējis. Kādu dienu, it kā nekas nebūtu noticis, Keins pārrodas mājās. Diemžēl atkalredzēšanās prieki ir īsi, jo viņam sākas spēcīga asiņošana un izsauktie mediķi viņus ved uz slimnīcu. Bet līdz slimnīcai viņi netiek- pa ceļam viņus pārtver militāristi un Lina pamostas slepenā militārā bāzē no kuras var redzēt viņas vīra pēdējā uzdevuma vietu.

mother! | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (186849 balsu)
Budžets
33,000,000.00$
Risks parubīties!
Māte (Oscar® balvas ieguvēja Dženifera Lorensa) un Viņš (Oscar® balvas ieguvējs Havjers Bardems) dzīvo idillisku dzīvi vecā, klusā savrupmājā. Kad negaidīti uz mājas sliekšņa ierodas svešinieki - vīrietis (Eds Hariss) un sieviete (Mišele Feifere), viņu mierīgajai dzīvei tiek pielikts punkts, un Mātes mīlestība, uzticība un ziedošanās nonāk pārbaudījumu krustugunīs.

Vilkatis Toms | Latvija
Žanrs
Filma veidota pēc Jāņa Mauliņa romāna "Pēdas" motīviem.Filmas darbība noris Latvijā tajos senajos laikos, kad vācu baroni nežēlīgi aplaupīja beztiesīgos latviešu dzimtcilvēkus. Sižeta centrā trīs brāļu - Toma, Andra un Miķeļa likteņi. Cietsirdīga muižnieka nežēlība viņus novedusi līdz izmisumam.Aizbēguši uz mežu, tie sāk cīņu pret saviem apspiedējiem, atjautīgi izmantojot tautas ticējumu, ka cilvēks var pārvērsties vilkatī - vilkā. Brāļi rod patvērumu pie meža biezoknī dzīvojošās zemnieces Madaras un viņas meitas. Pēc tam, kad brāļiem izdevies uzbrukt sava bijušā kunga muižai, to nodedzināt un pašu muižnieku saņemt gūstā, cits vācu barons - Felsbergs nolemj sarīkot vilku medības - lai kas tie būtu - zvēri vai vilkači...  

1 .. 49 50 51 52 53 54