trusis

Ridicule | Francija
Žanrs
IMDB
7.4 (6973 balsu)
Budžets
3,000,000.00$
Lai iegūtu karalisku atbalstu nepieciešamajam kanalizācijas projektam, nabaga franču kungam ir jāiemācās spēlēt smalkās asprātības spēles Versaļas tiesā.

Phoebe in Wonderland | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (7379 balsu)
Fantastiskā pasaka par mazu meitenīti, kura neievēros vai nevar ievērot noteikumus. Sajaukta ar sadursmēm ar apkārtējo pasauli, kurā valda likumi, Phoebe lūdz apgaismojumu no sava netradicionālā drāmas skolotāja, pat ja viņas spožā, bet satrauktā māte meklē iedvesmu pašai Fēbai.

Wallace&Gromit. The Curse of Were-Rabbit | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.5 (111,459 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Voless un viņam mūžam uzticamais suns Gromits - divi pasaulē iemīļoti animācijas īsfilmu varoņi - pirmo reizi pilnmetrāžas filmā! Tikai dažas dienas pirms gada lielākā notikuma - Milzu dārzeņu konkursa, Voless un Gromits aci pret aci sastopas ar konkursa dalībnieku niknāko ienaidnieku - milzu trusi!

Miss Potter | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.0 (25,973 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Beatrise Potere ir noslēgta, bet talantīga Londonas rakstniece. Taču savos trīsdesmit gados joprojām ir viena un, par šausmām vecākiem, noraida jebkuru līgavaini. Viņas vienīgie īstenie draugi ir dzīvnieciņi, kurus viņa ar mīlestību zīmē jau kopš bērnības un par tiem izdomā dažnedažādus stāstus. Bet tad viņas dzīvē uzrodas grāmatu izdevējs Normens Vorners, kurš saprot un iemīl kā rakstnieci tā viņas radītos pasaku tēlus... Filmu iedvesmojis patiess rakstnieces Beatrises Poteres dzīvesstāsts, kas pats līdzinās brīnišķīgai pasakai. Viņa radījusi iemīļotos bērnu pasaku tēlus un ilustrācijas. Vairāki Poteres stāsti par Trusīti Pēterīti un citiem zvērēniem izdoti arī latviešu valodā. Galvenās lomas filmā atveido Renē Zelvegere, Jūens Makgregors un Emīlija Vatsone. Režisors: Chris Noonan

Peter Rabbit | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.6 (32270 balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Trusītis Pēterītis, kam prāts vienmēr nesas uz palaidnībām un piedzīvojumiem, ir karastāvoklī ar Makgregora kungu, kas zvērus necieš ne acu galā un nevēlas, ka viņa sakņu dārza labumus notiesā trusītis un viņa radi un draugi. Situāciju vēl vairāk sarežģī fakts, ka abi ir sāncenši cīņā par Makgregora kunga jaukās kaimiņienes, sirsnīgās dzīvnieku mīļotājas Bī jaunkundzes, uzmanību.