alu cilvēks

Battlefield Earth | ASV
Žanrs
IMDB
2.5 (74451 balsu)
Budžets
44,000,000.00$
3000. gadā cilvēks nesaskan ar Psychlos - alkatīgu, manipulatīvu citplanētiešu sacīkstēm, lai gūtu maksimālu peļņu. Varenā Terla vadībā Psychlos attīra Zemi no dabas resursiem, izmantojot sagrautos cilvēces paliekas kā vergus. Tas, kas palicis no cilvēku rases, ir nolaidies gandrīz primitīvā stāvoklī. Pēc sagūstīšanas Tailers ir atbildīgs par cilvēces glābšanu.

Ice Age: Collision Course | ASV
Žanrs
Budžets
105,000,000.00$
Sava episkajā pakaļdzīšanās misijā pēc nenotveramās zīles Skrets negaidīti tiek izmests Visumā, kur nejauši sarīko veselu sēriju ar kosmiska izmēra negadījumiem. Lai izglābtu Ledus laikmeta pasauli un arī sevi no gaidāmajām kataklizmām, Sids, Manijs, Djego un pārējie dzīvnieki ir spiesti pamest savas mājas un uzsākt humora un piedzīvojumiem pilnu ceļojumu jaunu un eksotisku zemju meklējumos.

Early Man | Francija| ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.3 (N/A balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Filmas "Alu cilvēks" darbība risinās sensenos laikos, kad pa zemes virsu staigāja aizvēsturiski radījumi un mamuti ar biezu vilnas kažoku. Stāsta centrā ir dzīvespriecīgais un drosmīgais zēns Dags un viņa uzticamais pavadonis – cūkas un suņa krustojumam līdzīgais mājdzīvnieks. Kad alu cilvēku ciltij uzbrūk bronzas laikmeta ļaudis ar nežēlīgo pavēlnieku Nūtu priekšgalā, Dags iedvesmo savus ciltsbrāļus stāties pretī ienaidniekiem, lai glābtu savas mājas.