karate

Little Manhattan | ASV
Žanrs
IMDB
7.5 (21762 balsu)
Budžets
385,373.00$
Desmit gadus vecais Gabe bija tikai parasts bērns, kurš auga Manhetenā, līdz Rosemary Telesco devās savā dzīvē, faktiski viņa karatē. Bet pirms Gabe var pateikt Rozmarijai, kā viņš jūtas, viņa pasaka, ka viņa vairs neapmeklēs valsts skolu. Gabei ir daudz vairāk, lai uzzinātu par dzīvi, mīlestību un meitenēm.

The Karate Kid | ASV
Žanrs
IMDB
7.2 (165515 balsu)
Budžets
8,000,000.00$
Skolas tautu apgrūtinātie, Danielam LaRusso ir sava daļa pusaudžu ciešanu. Par laimi viņa daudzdzīvokļu mājā dzīvo pastāvīgais cīņas mākslas meistars: Kesuke Miyagi, kurš piekrīt trenēt Danielu ... un beigās viņu māca daudz vairāk nekā pašaizsardzību. Apbruņots ar jaunatklātu pārliecību, prasmēm un gudrību, Daniels galu galā saskaras ar saviem mocītājiem šajā ļoti populārajā klasiskajā pavējā.

The Next Karate Kid | ASV
Žanrs
IMDB
4.4 (24069 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Pieminot Japānas karavīrus, kuri Otrā pasaules kara laikā cīnījās ASV armijā, Mijagi kungs tiekas ar sava komandējošā virsnieka atraitni. Viņš iepazīstas ar viņas mazmeitu Džūliju, dusmīgu pusaudzi, kura joprojām izjūt sāpes zaudējot abus savus vecākus nelaimes gadījumā un kurai ir problēmas ar vecmāmiņu un līdzcilvēkiem. Mijagi kungs nolemj iemācīt viņai karatē, lai viņa tiktu galā ar sāpēm un problēmām un atgrieztos uz pareizā ceļa.

The Karate Kid Part II | ASV
Žanrs
IMDB
6.0 (68495 balsu)
Budžets
13,000,000.00$
Mijagi kungs un Daniels dodas ceļojumā uz Okinavu, lai apciemotu Miyagi kunga mirstošo tēvu. Pēc ierašanās Miyagi kungs atklāj, ka viņam joprojām ir jūtas pret veco mīlestību. Tas sagādā nepatikšanas vecam sāncensim, no kura viņš sākotnēji pameta Okinavu, lai izvairītos no tā. Pa to laiku Daniels sastopas ar jaunu mīlestību un rada arī dažus ienaidniekus.

The Art of Self-Defense | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (20668 balsu)
Kasejam uz ielas uzbrūk nejauši un viņš iesaistās vietējā dojo, kuru vada harizmātiskais un noslēpumainais Sensei, cenšoties iemācīties sevi aizstāvēt. Tas, ko viņš atklāj, ir draudīga brālības, vardarbības un hipermaskulinitātes pasaule un sieviete, kas cīnās par savu vietu tajā.

DOA: Dead Or Alive | Vācija| ASV| Lielbritānija
Žanrs
Budžets
21,000,000.00$
Četras skaistas meitenes lido uz attālu eksotisko salu dienvidaustrumu Āzijā, lai piedalītos slepenā austrumcīņu turnīrā. Tina Armstronga - sieviešu cīņas zvaigzne; Kristija - prasmīgais killers; Princese Kasumija - aziātu karavīrs-aristokrāte un Helena Duglasa - ekstremālo sporta veidu cienītāja... Taču sagadās tā, ka meitenēm nākas apvienoties komandā, lai stātos pretī kādiem ļauniem spēkiem... Dinamiskā grāvējfilma filmas "Kurjers" režisoram Korijam Juēnam. Galvenajā lomā - Japāņu topmodele Devona Aokija. Lomās: Jaime Pressly, Holly Valance, Sarah Carter, Natassia Malthe, Devon Aoki, Eric Roberts Režisors: Corey Yuen Angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.