nepareizs

Wilson | ASV
Žanrs
IMDB
5.8 (10774 balsu)
Jūtoties vientuļš un izolēts, Vilsons sazinas ar Pipu - viņa bijušo sievu, kas Vilsonu pameta pirms 17 gadiem. Viņa netipiski godīgajam un pareizajam pusmūža vīrietim atklāj, ka viņš ir tēvs pusaugu meitenei Klērai. Šokēts, taču vienlaikus arī sajūsmināts un cerību pilns, Vilsons dodas trakotā ceļojumā, lai iepazītos ar meitu, par kuras eksistenci viņš nezināja teju divdesmit gadu garumā.

Phoebe in Wonderland | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (7379 balsu)
Fantastiskā pasaka par mazu meitenīti, kura neievēros vai nevar ievērot noteikumus. Sajaukta ar sadursmēm ar apkārtējo pasauli, kurā valda likumi, Phoebe lūdz apgaismojumu no sava netradicionālā drāmas skolotāja, pat ja viņas spožā, bet satrauktā māte meklē iedvesmu pašai Fēbai.

Christopher and His Kind | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.1 (3847 balsu)
1931. gadā topošais autors Kristofers Isherwood dodas uz Berlīni pēc sava drauga WH Auden ielūguma geju seksa dēļ, kas pilsētā ir ļoti daudz. Strādājot par angļu valodas skolotāju, viņa mājas biedru vidū ir nobriedusi vecā karaliene Džeralda Hamiltona un iespējamā aktrise Žana Rosa, kura bezbailīgi dzied greznajā kabarē klubā. Viņi un citi, ar kuriem viņš satiekas, nonāk viņa stāstos. Pēc bēgšanas ar seksuālo īres zēnu Kasparu viņš krīt par ielas slaucītāju Heinzu, samaksājot medicīniskos rēķinus par zēna slimīgo māti, par otra dēla, nacista Gerharda, nožēlu. Strauji augošā fašismā Kristofers atgriežas Londonā kopā ar Heinzu, bet nespēj novērst viņa atgriešanos Vācijā, kad beidzas vīzas termiņš. Gadu vēlāk Kristofers, tagad veiksmīgs rakstnieks, atgriežas Berlīnē, lai noslēgtu tikšanos ar Heinzu, kura tagad ir precējusies ar bērniem.

Lazer Team | ASV
Žanrs
IMDB
5.6 (8949 balsu)
Budžets
2,480,421.00$
70. gadu beigās SETI projekts no kosmosa saņēma vienreizēju signālu. Tas izskatījās tieši tā, kā teorētiķi domāja par svešas civilizācijas saziņu - diemžēl tā nekad nav atšifrēta. Vai arī tā mums teica. Neapzinoties plašākai sabiedrībai, signāls tika tulkots un pateica divas lietas: 1) Mēs neesam vieni. 2) Galaktika ir bīstama vieta.

Down Periscope | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (20237 balsu)
Bumbling Navy leitnantam Tomam Dodge ir dota pēdējā iespēja sakopt savu ierakstu. Bet viņa admirālis Grahems, viņa nemesis, Dodge piešķir Stingray - zemūdenei, kas tik tikko var noturēties virs ūdens. Lai pievienotu apvainojumu savainojumiem, Stingray ir jābūt ienaidnieka flagmanim gaidāmajās kara spēlēs ... un, kas vēl vairāk pasliktina situāciju, Dodge apkalpe ir idiotu grupa, kas vēl jo vairāk nekompetentāka par viņu!

The Mudge Boy | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (4112 balsu)
Budžets
800,000.00$
Duncan Mudge, pusaudžu vidū, dzīvo atsevišķi no savas lauku pasaules, kuru apdzīvo tālais tēvs un rupji vietējie bērni. Viņa galvenā biedrība ir vistas gaļa, kas atstāta pēc mātes nāves, kamēr kaimiņa dēls viņu sadraudzē.

Unicorn Store | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (15584 balsu)
Sieviete, vārdā Kīts, pārceļas atpakaļ uz savu vecāku māju, kur saņem noslēpumainu ielūgumu, kas piepildīs viņas bērnības sapņus.

Goon | ASV| Kanāda
Žanrs
Dags ir vienkāršs apsardzes darbinieks, kas strādā provinces bārā. Kādu reizi, iekarsušu kautiņā hokeja sacensību laikā ar vienu no spēlētājiem, viņu pamana meistarkomandas treneris, kuram steidzami nepieciešams spēlētājs, kurš spētu aizsargāt savas komandas svarīgāko uzbrucēju. Dags nemāk slidot, bet to var iemācīties, toties kautiņos viņam nav līdzīgu! Galvenā konkurenta komandai ir savs tafgajs Ross Ria, uz kuru jau paskatoties vien dreb visa hokeja līga. Dagam un Rosam nāksies tikties vienā cīņā. Mūsu varonis ar sava drauga palīdzību taisa pārsteidzošu karjeru, sapulcē ap sevi visu komandu un iekaro pasaulē labākās (protams, pēc Daga domām) meitenes mīlestību.

American Honey | ASV| Lielbritānija
Žanrs
Jauna meitene, kurai dzīvē nav vairs ko zaudēt, pievienojas jauniešu grupai, kuri busiņā ceļo pa Ameriku, uzdodoties par žurnālu abonementu pārdevējiem. Pirmajā acu uzmetienā šķietami bezrūpīgais dzīvesveids ievelk viņu aizvien dziļāk - gluži kā Alisi truša alā... Filma saņēmusi Kannu kinofestivāla žūrijas balvu.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 | ASV
Žanrs
IMDB
7.7 (441,372 balsu)
Budžets
200,000,000.00$
Visa raibā kompānija ir atgriezusies pilnā sastāvā! Un joprojām viss notiek pa vecam - ar apbrīnojamu regularitāti tā turpina iekulties visdažādākajās situācijās un gandrīz bez zaudējumiem (dažreiz pat ar ieguvumiem) apkārtējiem veiksmīgi izkļūt no visa ārā. Šoreiz viņu galvenais uzdevums būs atminēt Galaktikas lielāko noslēpumu - kurš tad īstenībā ir Pītera Kvila tēvs?