Sekojiet līdzi ikoniskajam kaķa un peles duetam, kad viņi iekārtojas savos jaunos izrakumos Royal Gate viesnīcā un palaidiet vaļā haosu visā lielajā pilsētā, izraisot jautru haosu pilsētas centrā, centrā un visur, kur viņus aizved maniakālās bēgšanas.
Oskars un Ezītis tiek izlaisti dīvainā vasaras nometnē, kas ir pilna ar fantastiskām lietām, sākot no maģiskiem nometnes konsultantiem līdz līmlapiņām, kas ir portāli uz citām dimensijām.
13 gadus vecā Tulpe atrodas noslēpumainā vilcienā ar bezgalīgu skaitu automašīnu, katrai no tām ir savs visums, un viņai jāatrod veids, kā nokļūt mājās.
Sirreāls skatījums uz pāreju no 20 gadu vecuma uz 30 gadus veciem, koncentrējoties uz precētu pāri, kas žonglē ar tādiem ikdienas izaicinājumiem kā vecāku statuss, draudzība, šķiņķa zādzība, striptīza klauni un pareizās dienas aprūpes izvēle.
Dekstera laboratorija ir amerikāņu komiksu zinātniskās fantastikas animācijas bērnu televīzijas sērijas, kuras Karikatūru tīklam izveidojis Gennijs Tartakovskis. Sērija seko Deksteram, zēna ģēnijam ar slepenu laboratoriju, kas piepildīta ar viņa izgudrojumu kolekciju. Viņš pastāvīgi cīnās ar savu māsu Dī Dī, kurai vienmēr ir pieeja, neraugoties uz viņa centieniem viņu nedarīt, kā arī arhīva sāncensim un kaimiņam Mandarkam. Seriāla pirmajās divās sezonās ir papildu segmenti: Dial M Monkey, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta Dexter lolojumdzīvnieku laboratorijas pērtiķu pārvērtajam supervaronim, un The Justice Friends - par trijnieku supervaroņu, kuriem ir kopīgs dzīvoklis. Tartakovskis pirmo reizi sēriju izvēlējās Hanna-Barbera animācijas šortu vitrīnai World Premiere Toons, balstoties uz studentu filmām, kuras viņš saražoja, apmeklējot Kalifornijas Mākslas institūtu. 1995. un 1996. gadā tika izveidoti un pārraidīti četri šorti, pirms skatītāju apstiprināšanas vērtējums pārliecināja tīklu pasūtīt 13 epizožu pirmo sezonu, kuras pirmizrāde notika 1996. gada 28. aprīlī. Līdz 1999. gadam bija izveidotas 52 epizodes un televīzijas filma, un Tartakovskis pēc tam pameta sēriju, lai sāktu darbu pie citiem saviem projektiem - Samurai Jack un Star Wars: Clone Wars. 2001. gadā tīkls atdzīvināja sērijas citas producentu grupas ietvaros Cartoon Network Studios, un pēc vēl 26 epizodēm sērija beidzās 2003. gada 20. novembrī.