Madhouse

虫かぶり姫 | Japāna
Žanrs
IMDB
6.9 (34 balsu)
Kad grāmatu mīlošā lēdija Elianna pamana princi Kristoferu — savu saderināto tikai vārdā —, saderoties ar citu dižciltīgo dāmu, viņa saprot, ka nesenajām baumām ir jābūt patiesām. Princim ir kāds, kuru viņš patiesi mīl, kas nozīmē, ka viņu saderināšanās anulēšana ir gan neizbēgama, gan strauji tuvojas. Viņa neapzinās, ka tas ir tikai virspusējs viļņojums — viens no daudzajiem, kur patiesība ir dziļa, sazvērestībā, kas pārspēj viņas iztēli!

オーバーロード | Japāna
Žanrs
IMDB
7.7 (11032 balsu)
2138. gadā virtuālās realitātes spēles uzplaukst. Populārā tiešsaistes spēle Yggdrasil kādu dienu tiek klusi slēgta. Tomēr viens spēlētājs vārdā Momonga nolemj neatteikties. Pēc tam Momonga tiek pārveidota par skeleta tēlu kā "spēcīgākais burvis". Pasaule turpina mainīties, un personāži, kas nav spēlētāji (NPC), sāk izjust emocijas. Šim parastajam jauneklim Momonga, kuram nav vecāku, draugu vai vietas sabiedrībā, pēc tam cenšas pārņemt jauno pasauli, par kuru spēle ir kļuvusi.

ハコヅメ~交番女子の逆襲~ | Japāna
Žanrs
IMDB
6.9 (171 balsu)
Virsniecei Mai Kavai ir gana! Viņai ir apnicis būt par policistu, taču tieši tad, kad viņa gatavojas iesniegt atlūgumu, spoža (un skaista) detektīva Seiko Fudži ierašanās maina viņas domas. Vai Fudži no jauna uzjundīs Mai aizraušanos ar policijas darbu? Un vai Mai atklās noslēpumu, kāpēc Fudži tika pārcelts uz šo parasto policijas kasi?

タクトオーパス デスティニー | Japāna
Žanrs
IMDB
6.9 (1774 balsu)
2047. gads. Cīņas pret D2 ir izpostījušas Amerikas zemes. Diriģents Takts un Musicart Destiny dodas ceļojumā uz Ņujorku. Takts ilgojas pēc mūzikas pasaulē, kurai tā ir aplaupīta, un Destiny cenšas iznīcināt D2. Vai abu spēlētā melodija sagādās prieku vai izmisumu?

吸血鬼すぐ死ぬ | Japāna
Žanrs
IMDB
6.8 (263 balsu)
Leģendārais vampīru mednieks Ronaldu atrod maz ticamu (un nevēlamu) sabiedroto Dralukā, pasaules vājākajā vampīrā, kurš pārvēršas putekļos pie mazākā uzbrukuma. Kopā viņi saskaras ar daudz jautrākām nelaimēm, nekā jūs varat sasist, tostarp ienaidnieku vampīrus, redaktorus ar cirvi un citas kakla sāpes.

Sonny Boy | Japāna
Žanrs
IMDB
7.6 (1315 balsu)
16. augustā, šķietami nebeidzamā vasaras brīvlaika vidū, vidusskolas trešā kursa studente Nagara, noslēpumainais pārcelšanās students Nozomi un klasesbiedri, piemēram, Mizuho un Asakaze, pēkšņi tiek pārcelti no savas mierīgās ikdienas uz skolu, kas atrodas citā dimensijā. . Viņiem ir jāizdzīvo ar lielvarām, kas viņos ir pamodušās.

若おかみは小学生! | Japāna
Žanrs
IMDB
7.0 (1179 balsu)
12 gadus vecā Oriko Seki, kura autoavārijā zaudēja vecākus, dzīvoja vecmāmiņas Onsen Ryokan "Haru no Ya". Tā kā spoks "Uribou" dzīvo kopā ar viņu un visi pārējie koeficienti, viņa beidzot apmācījās par jaunu krodzinieci. Sākumā viņai treniņš nepatika, taču pamazām sajuta apbrīnu par titulu un sāka nopietni trenēties. Tādējādi sākas jaunā karotāja Oriko izaugsme.

魔法科高校の劣等生 | Japāna
Žanrs
IMDB
7.1 (3630 balsu)
Pasaulē, kur maģija nav pasaka, bet pastāv jau simts gadus, brāļi un māsas Tatsuya un Miyuki Shiba gatavojas sākt studijas elitārajā Privātajā Magic University saistītajā vidusskolā (saīsināti Magic High School). Ieejot dažādos akadēmiskā spektra līmeņos, abi pārvērš kādreiz mierīgo pilsētiņu par haotisku.

ノー・ガンズ・ライフ | Japāna
Žanrs
IMDB
6.7 (656 balsu)
Cilvēkus, kas ir fiziski pārveidoti un pārvērsti par bīstamiem ieročiem, sauc par paplašinātajiem. Juuzou Inui pamostas kā viens no šiem ieročiem - ar amnēziju. Bet viņa darbs kā aģents, izmeklējot paplašināto lietu, noved pie tā, ka viņa birojā parādās noslēpumains bērns ar pagarinātām saitēm. Tagad Inui jātur bērns prom no ielu bandām un megakorporācijas Berühren, un tas nebūs viegli.