CBS Television Studios

The Winchesters | ASV
Žanrs
Unknown genere
IMDB
6.3 (5780 balsu)
Pirms Sema un Dīna bija Džons un Marija. Stāstīts no stāstītāja Dīna Vinčestera perspektīvas, šis ir episks, neizstāstīts mīlas stāsts par to, kā Džons satika Mariju un kā viņi to visu izdarīja, lai ne tikai glābtu savu mīlestību, bet arī visu pasauli.

Walker Independence | ASV
Žanrs
IMDB
6.9 (2104 balsu)
Šis stāsts risinās 1800. gadu beigās, un tas seko Ebijai Vokerei, pārtikušai bostonietei, kuras vīrs tiek noslepkavots viņas acu priekšā, ceļojot uz Rietumiem, un viņas ceļi krustojas ar Hoitu Rolinsu, piemīlīgu nelieti, meklējot mērķi. Ebijas un Hoita ceļojums viņus aizved uz Neatkarību, Teksasas štatā, mazu pilsētiņu ar lielu nākotni.

So Help Me Todd
Žanrs
IMDB
7.3 (2559 balsu)
Neskatoties uz pretējo personību, talantīgais, bet bezvirziena PI, kurš ir savas ģimenes melnā avs, neapmierināti piekrīt strādāt par savas valdošās mātes iekšējo izmeklētāju, veiksmīgu advokātu, kas ir satraukta pēc nesenās laulības šķiršanas.

Blood & Treasure | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (6118 balsu)
Senlietu eksperts sadarbojas ar mākslas zagli, lai notvertu teroristu, kurš finansē savus uzbrukumus, izmantojot zagtus artefaktus.

Players | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (1306 balsu)
Profesionāla League of Legends esporta komanda turpina savu pirmo čempionātu pēc gadiem ilgiem zvaniem un sirdssāpēm. Lai to visu uzvarētu, viņiem būs nepieciešams viņu brīnumbērns, 17 gadus vecs debitants, un viņu 27 gadus vecais veterāns, lai noliktu savu ego malā un strādātu kopā.

Star Trek: Strange New Worlds | ASV
Žanrs
Unknown genere
IMDB
8.2 (32944 balsu)
Sekojiet Kristoferam Pikam, Spokam un Number One gadiem pirms kapteiņa Kērka iekāpšanas USS Enterprise, kad viņi pēta jaunas pasaules visā galaktikā.

The Man Who Fell to Earth | Vācija| ASV
Žanrs
IMDB
7.2 (8811 balsu)
Ārpuszemes citplanētietis ierodas uz Zemes cilvēka evolūcijas pagrieziena punktā, un viņam ir jāsastopas ar savu pagātni, lai noteiktu mūsu nākotni.

All American: Homecoming | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (989 balsu)
Seko jaunam tenisa cerībām no Beverlihilsas un elites beisbola spēlētājam no Čikāgas, kad viņi cīnās ar augstskolu sporta spēļu likmēm.

Good Sam | ASV
Žanrs
IMDB
6 (2326 balsu)
Apdāvināta sirds ķirurģe ir izcila savā jaunajā ķirurģijas vadītājas amatā pēc tam, kad viņas slavenais priekšnieks nonāk komā. Kad viņas bijušais priekšnieks pēc mēnešiem pamostas un pieprasa atsākt pildīt savus pienākumus, Semam tiek uzdots ar skalpeli uzraudzīt šo egoistisko ekspertu, kurš nekad nav atzinis viņas izcilo talantu.

The Game | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (589 balsu)
Pārceļoties no Sandjego uz Sin City, THE GAME atgriežas ar jaunu spēlētāju un oriģinālo aktieru sajaukumu, lai piedāvātu mūsdienu melnādaino kultūras izpēti caur profesionāla futbola prizmu. Komanda cīnīsies par slavu, bagātību, cieņu un mīlestību, cenšoties saglabāt savu dvēseli, spēlējot SPĒLI.

Swagger | ASV
Žanrs
IMDB
7.2 (1985 balsu)
Izpētiet AAU basketbola pasauli valsts galvaspilsētā un spēlētājus, viņu ģimenes un trenerus, kuri iet uz smalko robežu starp sapņiem un ambīcijām, kā arī oportūnismu un korupciju.

Star Trek: Prodigy | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (3802 balsu)
Jaunu, dumpīgu citplanētiešu raiba apkalpe komandē vecu Zvaigžņu flotes kuģi, un tai jāizdomā, kā sadarboties, kuģojot lielākā galaktikā, meklējot labāku nākotni. Šie seši jaunie izstumtie neko nezina par kuģi, kuru viņi ir komandējuši, taču kopīgu piedzīvojumu laikā viņi katrs tiks iepazīstināti ar Zvaigžņu floti un tās pārstāvētajiem ideāliem.

1 2 3 4 5