Warner Bros. Television

The Peripheral | ASV| Lielbritānija
Žanrs
Iestrēgusi mazā Apalaču pilsētiņā, jaunas sievietes vienīgais glābiņš no ikdienas grūtībām ir uzlabotas videospēles. Viņa ir tik laba spēlētāja, ka uzņēmums viņai nosūta jaunu videospēļu sistēmu, lai to pārbaudītu, taču tai ir pārsteigums. Tas atraisa visus viņas sapņus par mērķa atrašanu, romantiku un valdzinājumu, šķietami kā spēle… bet tas arī pakļauj viņu un viņas ģimeni reālām briesmām.

The Winchesters | ASV
Žanrs
Unknown genere
IMDB
6.3 (5780 balsu)
Pirms Sema un Dīna bija Džons un Marija. Stāstīts no stāstītāja Dīna Vinčestera perspektīvas, šis ir episks, neizstāstīts mīlas stāsts par to, kā Džons satika Mariju un kā viņi to visu izdarīja, lai ne tikai glābtu savu mīlestību, bet arī visu pasauli.

The Sandman | ASV
Žanrs
IMDB
7.7 (149870 balsu)
Stāsts par Sapni, kurš pamostas no 105 gadu nebrīves miega un vēlas atjaunot Sapņu valstību, kas viņa prombūtnes laikā ir iekritusi haosā.

Keep Breathing | ASV
Žanrs
IMDB
5.3 (12306 balsu)
Kad Kanādas tuksneša vidū ietriecas neliela lidmašīna, vientuļai sievietei ir jācīnās ar elementiem un izredzēm, lai izdzīvotu.

Pretty Little Liars: Original Sin | ASV
Žanrs
IMDB
7 (6682 balsu)
Pirms divdesmit gadiem virkne traģisku notikumu gandrīz sagrāva Milvudas pilsētiņu. Mūsdienās grupu atšķirīgu tīņu meiteņu moka nezināms Uzbrucējs, un viņiem ir jāmaksā par slepeno grēku, ko viņu vecāki izdarīja pirms divām desmitgadēm, kā arī viņu pašu.

The Time Traveler's Wife | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.7 (15307 balsu)
Sarežģītais un maģiskais Klēras un Henrija mīlas stāsts un laulība ar problēmu... ceļošana laikā.

DMZ | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (3537 balsu)
Tuvākajā nākotnē pēc tam, kad rūgtais pilsoņu karš atstāj Manhetenu no demilitarizētās zonas (DMZ), kas ir iznīcināta un izolēta no pārējās pasaules, niknā mediķe Alma Ortega dodas mokošā ceļojumā, lai atrastu dēlu, kuru viņa pazaudēja Ņujorkas evakuācijā. Pilsēta konflikta sākumā. Viņas ceļā stāv bandas, milicijas, demagogi un karavadoņi, tostarp Parco Delgado, populārais un nāvējošs vienas no spēcīgākajām DMZ bandām līderis.

All American: Homecoming | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (989 balsu)
Seko jaunam tenisa cerībām no Beverlihilsas un elites beisbola spēlētājam no Čikāgas, kad viņi cīnās ar augstskolu sporta spēļu likmēm.

Naomi | ASV
Žanrs
IMDB
4.8 (5342 balsu)
Sekojiet pusaugu meitenes ceļojumam no viņas mazās ziemeļrietumu pilsētiņas līdz multiversuma augstumiem. Kad pārdabisks notikums satricina viņas dzimto pilsētu līdz sirds dziļumiem, Naomi sāk atklāt tās izcelsmi, un tas, ko viņa atklāj, izaicinās visu, ko mēs ticam par saviem varoņiem.

Peacemaker | ASV
Žanrs
IMDB
8.3 (114472 balsu)
Turpinās stāsts par Peacemaker — pārliecinoši cildenu cilvēku, kurš tic mieram par katru cenu, neatkarīgi no tā, cik daudz cilvēku viņam ir jānogalina, lai to iegūtu, pēc "Pašnāvnieku komandas" notikumiem.

Pivoting
Žanrs
IMDB
6.8 (2997 balsu)
Nelielā vidusšķiras pilsētiņā Longailendā, Ņujorkā, trīs sievietes un cieši saistīti bērnības draugi saskaras ar savas grupas ceturtā dalībnieka nāvi. Saskaroties ar realitāti, ka dzīve ir īsa, šīs sievietes pagriežas un maina savu pašreizējo ceļu, pieņemot virkni impulsīvu, nepārdomātu un pašapmierinātu lēmumu. Šie pagriezieni stiprinās viņu saikni un pierādīs, ka nekad nav par vēlu sabojāt savu dzīvi, tiecoties pēc laimes.

The Cleaning Lady | ASV
Žanrs
IMDB
7 (8039 balsu)
Gudrs ārsts ierodas ASV, lai saņemtu medicīnisko palīdzību, lai glābtu viņas slimo dēlu. Bet, kad sistēma neizdodas un iespiež viņu slēpties, viņa atsakās tikt piekauta un atstumta. Tā vietā viņa kļūst par pūļa apkopēju un sāk spēlēt spēli pēc saviem noteikumiem.

1 2 3 4 5