Alloy Entertainment

The Sisterhood of the Traveling Pants | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (61710 balsu)
Budžets
25,000,000.00$
Četras labākās draudzenes (Tibija, Ļena, Karmena un Bridžita), kuras iegādājas noslēpumainas bikses, kas der katrai no tām, neskatoties uz to dažādajiem izmēriem, un liek ikvienam, kas tās valkā, justies pasakaini. Saskaroties ar izredzēm savu pirmo vasaru pavadīt šķirti, draugi nolemj, ka nomainīs bikses, lai katra meitene pēc kārtas varētu izbaudīt burvību.

Pretty Little Liars: Original Sin | ASV
Žanrs
IMDB
7 (6682 balsu)
Pirms divdesmit gadiem virkne traģisku notikumu gandrīz sagrāva Milvudas pilsētiņu. Mūsdienās grupu atšķirīgu tīņu meiteņu moka nezināms Uzbrucējs, un viņiem ir jāmaksā par slepeno grēku, ko viņu vecāki izdarīja pirms divām desmitgadēm, kā arī viņu pašu.

You | ASV
Žanrs
IMDB
7.7 (249632 balsu)
Bīstami burvīgs, intensīvi apsēsts jauneklis veic ārkārtējus pasākumus, lai iekļautos to cilvēku dzīvēs, ar kuriem viņš ir aizrāvies.

Gossip Girl | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (12923 balsu)
Astoņus gadus pēc tam, kad sākotnējā vietne kļuva tumša, jaunā Ņujorkas privātskolas pusaudžu paaudze tiek iepazīstināta ar Gossip Girl sociālo uzraudzību.

The 100 | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (255646 balsu)
Seriāla darbība notiek 97 gadus pēc atomkara, kurš iznīcināja civilizāciju uz Zemes. Vienīgie izdzīvojušie cilvēki, kas tagad dzīvo kosmosā, sūta simts jauniešus likumpārkāpējus atpakaļ uz Zemi ar cerību, ka uz tās būs iespējams atkal dzīvot.

Everything, Everything | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (30303 balsu)
Budžets
10,000,000.00$
Pusaudzis, kurš dzīvojis pasargātu dzīvi tāpēc, ka ir alerģisks pret visu, krīt zēna dēļ, kurš pārvietojas blakus.

Legacies
Žanrs
IMDB
7.5 (14979 balsu)
Vietā, kur, neraugoties uz vissliktākajiem impulsiem, tiek audzinātas jaunas raganas, vampīri un vilkači, nāk cita starpā Klausa Mikaelsona meita, 17 gadus vecā Hope Mikaelson, Alaric Saltzman dvīņi, Lizzie un Josie Saltzman. vecuma varoņiem un neliešiem Salvatore skolā jauniem un apdāvinātiem.

The Sun Is Also a Star | ASV
Žanrs
IMDB
5.3 (51 balsu)
Kādā burvīgā dienā rosīgajā Ņujorkā sastopas un iemīlas topošais students – romantiķis Daniels – un pragmatiskā meitene no Jamaikas – Nataša. Viņu ceļi ir krustojušies pateicoties likteņa nejaušībai. Bet vai liktenis būs mīlētājiem labvēlīgs un ļaus viņiem palikt kopā? Nataša izmisīgi pūlas novērst savas ģimenes deportēšanu no Amerikas un cenšas apspiest tikko dzimušās jūtas pret Danielu, kurš visiem spēkiem mēģina pārliecināt Natašu, ka viņi ir lemti viens otram.

Sex Drive | ASV
Žanrs
Budžets
19,000,000.00$
18 gadus vecais Ians tūlīt uzsāks mācības koledžā. Tomēr ir viena lieta, kas viņu satrauc visvairāk – viņš ir nevainīgs. Tāpēc Ians bez atļaujas paņem sava vecākā brāļa sporta auto un kopā ar labākajiem draugiem Lensu un Feliciju dodas braucienā, lai zaudētu nevainību ar kādu internetā iepazītu meiteni. Pilns smieklīgu piedzīvojumu, šis seksa brauciens izvēršas ne tikai trakās ballītēs un pārpratumos, bet arī apgriež kājām gaisā Iana dzīvi un uzskatus. Lomās: Josh Zuckerman, Amanda Crew, James Marsden u.c. Režisors: Sean Anders Scenārijs: Sean Anders, John Morris