pollution

The Simpsons Movie | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (327,100 balsu)
Budžets
75,000,000.00$
Viņi spējuši likt smieties televīzijas skatītājiem teju 20 gadus no vietas un tagad populārākā animētā ģimene izlaužas no mazajiem ekrāniem, lai uzsāktu savu pirmo pilnmetrāžas piedzīvojumu. Homērs Simpsons izglābj Spingfīldu no briesmām, kuras pats radījis. Visas nepatikšanās sākas ar Homēru Simpsonu, viņa jauno cūku un bunkurā sākušos noplūdi, kas ir pilna ar jauniem pet atkritumiem. Visa šī kombinācija Springfīldā rada milzīgu haosu un katastrofu.

Bio-Dome | ASV
Žanrs
IMDB
4.5 (25249 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Buds un Dailija ir divi zaudētāji, kuri neko nedara ar savu dzīvi. Abas viņu draudzenes aktīvi iesaistās apkārtējās vides glābšanā, bet abiem draugiem par Zemes glābšanu nevarēja rūpēties mazāk. Kādu dienu, kad zinātnieku grupa sāk misiju gadu dzīvot "Bio Domā" bez ārēja kontakta, Buds un Doile kļūdaini kļūst par projekta daļu.

Dark Waters | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (17054 balsu)
Spēcīgs advokāts atklāj tumšu noslēpumu, kas savieno arvien lielāku neizskaidrojamu nāves gadījumu skaitu vienas no pasaules lielākajām korporācijām dēļ. Šajā procesā viņš riskē ar visu - savu nākotni, ģimeni un pats savu dzīvību - atklāt patiesību.