Dramahouse

인사이더 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.4 (263 balsu)
Seriāls ir saistīts ar tiesnešu praktikantu, kura dzīve apgriežas kājām gaisā, kad viņš sāk slepenu izmeklēšanu, un beidzas ar grūtībām, lai mēģinātu atgūt savu parasto dzīvi.

안나라수마나라 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.6 (3855 balsu)
Mīklains burvis, kas dzīvo pamestā atrakciju parkā, ievieš maģiju vidusskolnieka dzīvē, kurš cīnās ar skarbo realitāti.

나의 해방일지 | Koreja
Žanrs
IMDB
8.3 (2761 balsu)
Trīs brāļi un māsas, kas ir noguruši no ikdienas pieaugušā vecuma vienmuļības, cenšas rast piepildījumu un brīvību no savas neparastās dzīves.

서른, 아홉 | Koreja
Žanrs
“39” ir par trim draugiem, kuri satikās vidusskolas otrajā kursā un šobrīd ir uz 40 gadu robežas. Drāma stāstīs skaistus un emocionālus ikdienas stāstus par trim 39 gadus vecām sievietēm, kuras saskaras ar neparedzētiem apstākļiem. Cha Mi Jo ir Gangnamas klīnikas galvenais dermatologs. Viņa ir sirsnīgs raksturs, kas uzauga turīgā vidē ar gādīgu ģimeni un visu, ko viņa var vēlēties. Jungs Čans Jangs sapņoja kļūt par aktrisi, bet tā vietā kļuva par aktiermeistarības skolotāju. Lai gan viņas runas veids var šķist strups un skarbs, viņas vārdu sirsnība padara viņu par tādu, kuru nevar ienīst. Jang Joo Hee ir universālveikala kosmētikas vadītājs. Kautrīgās personības dēļ viņai vēl nav īsti jāpiedzīvo romantiskas attiecības.

기상청 사람들: 사내연애 잔혹사 편 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.1 (2481 balsu)
Par to cilvēku darbu un mīlas dzīvi, kuri strādā Korejas meteoroloģiskajā pārvaldē, Korejas nacionālajā laika prognožu dienestā. Biroja romantiska drāma starp ģeniālu vīrieti un trakulīgu menedžeri.

지금 우리 학교는 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.5 (52623 balsu)
Vidusskola kļūst par nulli zombiju vīrusa uzliesmojumam. Ieslodzītajiem skolēniem ir jācīnās par izkļūšanu vai jākļūst par kādu no satracinātajiem.

한 사람만 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.4 (242 balsu)
Pyo In-sūka ir spītīga sieviete un nekad neklausās citos cilvēkos. Viņa vienmēr ir jutusies kā nepiederoša šai pasaulei. Pjo Insūka no ārsta dzird, ka viņai nav atlicis daudz laika dzīvot un viņa nezina, kā izteikt savas jūtas. Pēc tam Pjo Insūks satiekas ar policijas leitnantu Džo Šijungu. Viņi iesaistās slepkavības lietā.

구경이 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.1 (796 balsu)
Stingri vārīta izmeklējoša komēdijas drāma, kuras centrā ir apdrošināšanas izmeklētājs Kū Kjons Ji, kurš izmeklē slepkavības lietu. Koo Kyeong Yi, inteliģenta sieviete, kas risina aukstas lietas, lai aizrautos ar lietas izjaukšanu, nevis lai panāktu taisnīgumu pasaulei. Ar āķi vai ķeksi viņa nikni dzenā patiesību aiz katra gadījuma.

너를 닮은 사람 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.7 (311 balsu)
Plaukstoša gleznotāja apskaužamā dzīve sāk sabrukt, kad gaiša, jauna sieviete, ar kuru viņa reiz sadraudzējās, atdzimst kā viņas bijušā Es čaula.

인간실격 | Koreja
Žanrs
IMDB
8.3 (351 balsu)
Četrdesmit gadus veca sieviete, kurai šķiet, ka viņa dzīvē neko nav paveikusi, un divdesmit septiņus gadus vecs vīrietis, kurš baidās no sevis.

알고있지만, | Koreja
Žanrs
IMDB
7.2 (6163 balsu)
Hiperreālistiska romantika starp vīrieti, kurš ir nokaitināts par attiecībām, bet kuram patīk flirtēt, un sievieti, kura vēlas satikties, bet netic mīlestībai.

간 떨어지는 동거 | Ķīna| Koreja
Žanrs
IMDB
7.7 (3203 balsu)
Filma "Mans istabas biedrs ir Gumiho" stāsta par tēviņu Gumiho, kurš simtiem gadu nodzīvojis, lai kļūtu par cilvēku, kuram negadījumā kāda koledžas studente atņēma lapsas krelles un dzīvo kopā mājā, lai atrisinātu problēmu. šī problēma.

1 2