Odenkirk Provissiero Entertainment

No Hard Feelings | ASV
Žanrs
Cenšoties nezaudēt māju, kur pavadījusi savu bērnību, Medija atrod intriģējošu darba piedāvājumu – bagāti un pārlieku apčubinoši vecāki meklē kādu, kas „ietu uz randiņiem” ar viņu introverto 19 gadus veco dēlu Persiju, pirms viņam jādodas uz augstkolu. Pati sev par pārsteigumu Medija drīz vien atklāj, ka savādais Persijs nav ar pliku roku ņemams.

Farzar | ASV
Žanrs
IMDB
5.6 (2291 balsu)
Sekojiet līdzi prinča Fihaela un viņa komandas piedzīvojumiem, kad viņi dodas ārā no savas kupolveida cilvēku pilsētas, lai cīnītos ar ļaunajiem citplanētiešiem, kuri vēlas viņus nogalināt un/vai apēst.

PEN15 | ASV
Žanrs
IMDB
8.1 (11781 balsu)
Vidusskolā, kā tas patiesībā notika. Meja Erskina un Anna Konkle spēlē šīs pieaugušajiem paredzētās komēdijas galvenās lomas, spēlējot versijas par sevi kā trīspadsmit gadus veciem izstumtajiem 2000. gadā, ko ieskauj faktiski trīspadsmitgadīgi jaunieši, kur jūsu dzīves labākā diena var pārvērsties par sliktāko ar gēla pildspalvas vēziens.

Paradise PD | ASV
Žanrs
IMDB
7.0 (11212 balsu)
Drosmīgs, jauns iesācējs, pievienojas neredzētu mazpilsētas policijas spēkiem, kurus vada viņa tētis, kad viņi pļāpā, ķiķina un snortē savu ceļu caur lielo narkotiku lietu.