Silverwood Films

Phoebe in Wonderland | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (7379 balsu)
Fantastiskā pasaka par mazu meitenīti, kura neievēros vai nevar ievērot noteikumus. Sajaukta ar sadursmēm ar apkārtējo pasauli, kurā valda likumi, Phoebe lūdz apgaismojumu no sava netradicionālā drāmas skolotāja, pat ja viņas spožā, bet satrauktā māte meklē iedvesmu pašai Fēbai.

The Greatest | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (8391 balsu)
Budžets
6,000,000.00$
Pusaudži Roze un Bennetts bija iemīlējušies, un pēc tam Bennett dzīvību prasīja automašīnas avārija. Viņš atstāja aiz sērojošās mātes, tēva un jaunākā brāļa, un Roze tika atstāta viena. Viņai nav ģimenes, kur vērsties pēc atbalsta, tāpēc, uzzinot, ka viņa ir stāvoklī, viņa vijas pie alus darītāja durvīm. Viņai vajadzīga viņu palīdzība, un, kaut arī viņi to nevar gluži atzīt, tomēr viņiem katram ir vajadzīga, lai viņi varētu sākt dziedēt.

Blue Valentine | ASV
Žanrs
Budžets
3,500,000.00$
Deins un Sindija dzīvo klusu dzīvi pieticīgā apkārtnē. Viņiem šķiet, ka pasaule ir viņu kājās attiecību sākumā. Tomēr viņa ambīciju trūkums un viņas atkāpšanās sevis absorbcijā rada potenciāli neatgriezeniskas plaisas viņu laulībā.

Half Nelson | ASV
Žanrs
Budžets
700,000.00$
Par spīti viņa atdevei skolēniem, kuri pilda viņa klasi ideālistiskais skolotājs Dans Dunne glabā noslēpumu, ko lielākā daļa viņa skolēnu nekad neuzzinās. Kad Dunnes narkotiku pārpildītā nakts dzīve sāk ieplūst viņa dienas aktivitātēs nemierīgais skolēns Dreijs atklāj ko pārsteidzošu, smalkas saistības kas pastāv starp viņiem abiem vēlāk noved līdz tuvai draudzībai, kas savukārt varētu viņus ievest bīstamā ceļā vai nodrošināt cilvēku savstarpējo sadarbību, kas vajadzīga lai sāktu jaunu dzīves posmu.

An Invisible Sign of My Own | ASV
Žanrs
Mona Greja — divdesmit gadus veca vientuļa meitene, kura bērnībā guva mierinājumu mātemātikā pēc tam, kad viņas tēvs smagi saslima. Kļūstot pieaugusi, Mona sāk pasniegt šo priekšmetu skolā un saprot, ka viņa jāpalīdz saviem skolniekiem atrisināt viņu pašu problēmas. Lomās: Jessica Alba, Bailee Madison and J.K. Simmons Režisors: Marilyn Agrelo

Big Eyes | ASV| Kanāda
Žanrs
Budžets
10,000,000.00$
Viens no Holivudas ar izdomu visvairāk apveltītajiem režisoriem Tims Bērtons laiž klajā biogrāfisku mākslas filmu "Lielās acis". Uz reāliem notikumiem balstītā filma būs stāsts par apbrīnas vērto un dažkārt arī komisko mākslinieces Mārgaritas Kīnas dzīvi (viņa kļuva slavena XX gadsimta 50. gados). Apburošās un mazliet biedējošās milzu acis mākslinieces gleznās atklāj tajās attēloto bērnu – parasti meiteņu – dvēseles dzīles. Neredzēto mākslas darbu dēļ pircēji jo plašāk atver maku. Mārgaritas vīrs iestāsta sievai, ka mākslinieces sievietes darbi nebūs ne populāri, ne pieprasīti, tāpēc pāris nolemj tos piedēvēt vīram Valteram, nevis sievai Mārgaritai. Uzņēmējdarbība sit augstu vilni, laulātie sekmīgi pārdod gleznas, to kopijas un atklātnes. Slepenā ģimenes vienošanās ļauj sasniegt finanšu pasaules augstākās virsotnes un dara Valteru neiedomājami slavenu. Dzīvesbiedrs arvien vairāk nostumj mākslinieci malā. Viņa apņemas cīnīties par savu vārdu un daiļradi, taču slavas alku apmātais vīrs negrasās atteikties no atzinības un mākslinieka tēla.