IMDB 6.2 / 10 (50161 голосов)

Правосудие Спенсера (2020)

Spenser Confidential | США
Правосудие Спенсера - постер

Режиссёр
Ссылки
Movie IMDb page
Movie the movie database page

Трейлеры
Yolo
Русский трейлер

Создатели
Брайан Хелгеленд (Screenplay), Sheila Jaffe (Casting), Neil Spisak (Production Design), Karen O'Hara (Set Decoration), Edward Tise (Sound Mixer), Dan Webster (Supervising Art Director), Нил Мориц (Producer), Patrick Loungway (Second Unit Director of Photography), Liza Richardson (Music Supervisor), Марк Уолберг (Producer), Tobias A. Schliessler (Director of Photography), Sean McCormack (Supervising Sound Editor), Kami Asgar (Supervising Sound Editor), Стив Яблонски (Original Music Composer), Robert B. Parker (Characters), Jeffrey J. Dashnaw (Stunt Coordinator), Питер Берг (Director), Paul Massey (Sound Re-Recording Mixer), Sean O'Keefe (Screenplay), Howard Berger (Makeup Department Head), Bill Bannerman (Executive Producer), Michael L. Sale (Editor), Paul Richards (Art Direction), Eric Heffron (Executive Producer), Стивен Левинсон (Producer), Beau Borders (Sound Re-Recording Mixer), Вирджиния Джонсон (Costume Designer), Andrew Petrotta (Property Master), Chris Terhune (Sound Designer), Bob E. Krattiger (Gaffer), Kelly Cronin (Script Supervisor), Leslie Bloome (Foley Artist), Will Files (Supervising Sound Editor), Johnny Villanueva (Hair Department Head), Daniel C. McFadden (Still Photographer), Kurt Grossi (Key Grip), Lisa Rodgers (Post Production Supervisor), Мэтт Кутчер (Special Effects Supervisor), Craig Comstock (Second Assistant Director), Haley Sweet (Unit Production Manager), Luis Antonio Landrau (Boom Operator), John Logan Pierson (Executive Producer), Joanna Fang (Foley Artist), Troy Moore (Visual Effects Supervisor), Trey Shaffer (Graphic Designer), Ace Atkins (Novel), Toby Ascher (Producer), Chris Biddle (Set Designer), Bill King (Art Direction), Sloane True (Costume Supervisor)
Другие названия
Wonderland (US)
Даты премьер
06.03.2020 (US)
06.03.2020 (SG)
06.03.2020 (DE)
06.03.2020 (FR)
06.03.2020 (BR)
06.03.2020 (ES)

Комментарии

Правосудие Спенсера (2020)

Agnese

27.03.2020 | 06:20:57

Pīters Bergs ir kļuvis par vēl vienu režisoru, kuram ir izdevies piesaistīt Netflix studijas un arī Marku Vālbergu. «Spensera konfidencialitāte » ievērojami nolaiž filmu producēšanas latiņu, it īpaši salīdzinājumā ar no budžeta viedokļa dārgākiem režisoru darbiem, tomēr tas netraucēja uzņemt vecmodīgu policistu tēmas asa sižeta filmu, kuru mūsdienās nemaz nav tik daudz.

Un tā, Spensers ir sadevis pa purnu savam bijušajam policijas priekšniekam, par ko pāris gadus atsēdējis cietumā un pēc iznākšanas viņa raksturs nav īsti piemērots kravas auto vadītāja darbam. Tālāk šo pašu policijas bosu, kas nu jau ir kļuvis par Bostonas policijas šefu novāc kāda vietējā banda un , lai arī filmas galvenajam varonim nav siltu jūtu pret nogalināto, tomēr kruķim raksturīgā taisnīguma izjūta ņem virsroku.

Viņš sev par pārinieku ņem istabas biedru, kas pateicoties saviem gabarītiem ir neaizstājams jebkurā kautiņā un kopā viņi uzsāk paši savu izmeklēšanu. Jāsaka, ka šo necilo grautiņfilmu ar šablona scenāriju glābj izcils humors, kura ir pietiekami, lai sabalansētu tās radīto atmosfēru vienlaicīgi nepārtopot lētā komēdijā.

Ja meklējat labu kino vienai reizei, “Spensera konfidencialitāte” ir gana laba izvēle. Tomēr laicīgi jābrīdina, ka nav jēgas likt lielas cerības uz filmu tikai tāpēc, ka tajā dalību ņem Bergs un Vālbergs. Šīs filmas karikatūras cienīgos kaujas skatus kompensē drosmīgs un nevainojams humors.


Другие фильмы

Обзоры

Отзыв:

Эстетика

Блевотина: 0%

Кровь-мясо-расчлененка: 50%

Затянутые сцены: 0%

Мурашкотворность: 0%

Толерантность

Есть геи: 0%

Тёлки: 75%

Игра актёров: 100%

Технологии

Нарушение законов физики: 25%

Девайсы соответсвующие времени: 100%

Технологии будущего: 0%

Искуственный интеллект: 0%

Эффекты

Есть замедленная съемка: 0%

Сюжет

Соответствие постера: 100%

Неадекватные любовные сцены: 25%

Риск недосмотреть: 0%

Соответствие названия: 100%

Качество перевода: 100%

Глубинный смысл: 0%

Броские фразы: 25%